Мавка• 06 мая 2024

Сняться померлі

Впродовж місяця почали снитись мерці. Спочатку наснився покійний батько та померлий мій сусід в молодому віці, з якими ми десь мандруємо, вони показують мені поля, море, пустелі. Потім через декілька днів наснився померлий брат дідуся, що махав мені рукою. Потім наснилась сусідка, якої я запитала у сні, чому мені почали снитись мерці, на що вона відповіла, щоб я сходила до церкви. Ще мені весілля снилось (а я заміжня), що я вижу заміж за чоловіка якого дуже кохаю ( чоловік зі сну схожий на мого родича, якого я вже років десять не бачила. Періодично сниться тато, але я особливого значення цьому не надаю, так як часто думаю про нього та логічно, що сниться мені. За минулий місяць я декілька разів була у лікарів з проблемами, які ніколи не турбували мене. Це збіг? До чого це?
Сало не люблю• 06 мая 2024
Не беріть поганого до голови! На зміну погоди, просто гра памʼяті. Все буде добре!
автор Мавка • 06 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
Дякую, але просто я не думала про цих людей.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 мая 2024
поговорить с ними, принести им хороших сладостей, которых вы бы сами хотели, на могилы
автор Мавка • 06 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Зараз живу за 600 км, тому не дуже можу це зробити
Сало не люблю• 06 мая 2024
Ответ дляМавка
Ой, іноді як насниться. Мені якось снилося, що я бувшого разом із сімʼєю зустріла в Єгипті за шведським столом 😁
Така дурня)))
Ждун с Нибиру• 06 мая 2024
Бо скоро поминальні дні, люди про це балакають. Ваш мозок зібрав цю інфу до купи, і таке вам показав.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 мая 2024
Ответ дляМавка
тогда поговорите с ними мысленно и поблагодарите и вообще представьте весь свой род.
Стриптизерка• 06 мая 2024
Ответ дляМавка
Мерці, то точно не до хвороб . Просто, якщо ви віруюча, то дійсно сходіть свічки поставьте , тім хто наснився.
Ms. Dolly• 06 мая 2024
Свічки за упокій в церкві їм поставте.
интайм_не_предлагать• 06 мая 2024
Автор мені померлі снились майже кожен перед важкою хворобою мами
Сало не люблю• 06 мая 2024
Ответ дляМавка
В церкву за померлих поставте сходіть свічку
Застряла• 06 мая 2024
Ніхто не відповість Вам до чого вони сняться, побачите. Можливо і ні до чого
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 мая 2024
кстати, мы во сне приходим к ним.. в их пространство, где они были молодыми и здоровыми
забиякина• 06 мая 2024
Свечки поставьте в церкви за каждого кто снился. Мне снился сын знакомой постоянно. Умер в 21 год. Поставила свечку, службу заказала. Всё прошло
автор Мавка • 06 мая 2024
Ответ длязабиякина
Дякую, зроблю.
ПрипоРошенная• 06 мая 2024
Вам же сказали- сходите в церковь, отнесите панихиду.
Только уже на Радоницу- 9 дней после Пасхи.
В светлую седмицу поминание умерших не совершается.