тяжкаялюдина• 06 мая 2024

В каких отношения вы со своей свекровью?

И те невестки, которые не общаются со своей свекровью, влияет ли это как-нибудь на отношения с вашим мужем? Что изменилось в вашей семье для вас, когда вы перестали общаться ?
Для ваших мужей важно, чтобы вы общались с его мамой?
Зроблено у 80-х• 06 мая 2024
В хороших отношениях. Моему мужу точно не всё равно, мама играет важную роль в его жизни
Підмітайло• 06 мая 2024
Свекрухи немає, зі свекром погані, в нього пасивна агресія до мене, на стосунки з чоловіком впливає негативно, він на його боці бо шантажує грошима, хочу розлучатися
ХвостПистолетом• 06 мая 2024
Отношения нормальные, она нам в чем-то поможет, а в чем-то мы ей. Все ровно. Но при этом мой муж прекрасно знает свою маму-мозгоклюйку, поэтому если я с ней поругалась или высказала ей за что-то, то он ее защищать не будет, знает, что я права.
Колупалочка• 06 мая 2024
Так, з першою сверкухою ми дуже посварилися по її вині. Разом з відсутністю сексу (з часом стало все рідше і нудніше) це і призвело до розлучення з першим чоловіком. У другого чоловіка мама померла. Але є купа тьоть, сестер і племінниць. Розказують чоловіку, що я для нього ідеальна пара і роблять вигляд, що дуже мене люблять. Я у відповідь теж завжди з ними щедра, добра та уважна. Моєму чоловіку дуже важливо, щоб ми дружили. От і дружимо)
Не заздріть тьоті• 06 мая 2024
Спустя 14 років після всього лайна впливає тільки позитивно на стосунки з чоловіком.
Після припинення спілкування менше хворіти стала. Може і важливо, але мені на те глибоко...жаль що не відразу так було.
Атятя_тётя• 06 мая 2024
Нема стосунків. Ні чоловік, ні я з його мамою не спілкуємося. У них там взагалі довга історія і коли ми зустрілися так було
ДА да да• 06 мая 2024
Не спілкуюся зі свекрами близько п´ятнадцяти років. На стосунки з чоловіком ніяк не впливає, я його батьків нічим не ображала, просто припинила спілкування по зрозумілим для нього приводам. Його спілкуванню з батьками і дітей з бабусею ніяк не перешкоджаю. Всіх все влаштовує.
Пузата Хата• 06 мая 2024
Не общаемся уже лет 5.
Только к лучшему. Она же лезла и колотила нас много - много лет.
Сейчас продолжает ненавидеть меня дистанционно.
Муж с ней общается по телефону.
Она постоянно норовит передать какую-то еду.
Нехорошо, конечно, но лучше, чем было при общении, когда она доводила меня, что я мужа начинала ненавидеть.
Кукусики• 06 мая 2024
В хороших
Пузата Хата• 06 мая 2024
Приходила она на ДР к ребёнку в прошлом году. Вела себя почти нормально.
С ДР друг друга по телефону поздравляли, 2 слова. Все.
Аноним с кешбеком• 06 мая 2024
у меня отличные отношения с бывшей свекровью, очень люблю ее и душой переживаю. Счастлива что у моей дочери такая бабушка
Анонім Завгосп• 06 мая 2024
Вона мене ненавидить, у нас це взаємно. Чоловік з батьками не спілкується і з моїми теж, я не спілкуюсь зі своїми і з його, вони всі пропутінські малороси. Жити набагато легше стало)
Теща дочки• 06 мая 2024
В прекрасных. Не общаемся.
Она 10 лет как умерла.
Пузата Хата• 06 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну моя точно не ’малорос’, а вела себя ужасно.
Так что политические взгляды не влияют.
Білка в колесі• 06 мая 2024
Нормальні стосунки. Ми абсолютно різні люди, стараюсь спілкуватись дозовано, інакше не вистачає ресурсу. Починаю біситися. Чоловіка дістає частіше, так як спілкуються щодня)
Аноним с кешбеком• 06 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
видите как, а моя свекровь вообще русская, но ненавидит их, даже ни с кем почти из родных не общается. хоть до войны они были близки
Кундалина• 06 мая 2024
Хотіла нормального спілкування, але не вийшло. Щось пішло не так. В принципі здогадуюся чому таке відношення, це через мою інвалідність з дитинства. Вона казала моєму чоловіку для чого тобі оця. Він відповів їй, що це його вибір і щоб не лізла. З тих пір спілкування якось не складається, хоча я проти неї нічого поганого не маю, але велика різниця у віці все таки дається взнаки. У свекрухи 50 соток городу, я категорично відмовилась там пахати, і звісно стала пагана. Бо свекрусі потрібна наймичка, а не невістка з інвалідністю.
Але чомусь здорові люди забувають, що і вони можуть захворіти чи стати інвалідами в один момент.
Безлім на все• 06 мая 2024
В прекрасных. Надеюсь и моя невестка со мной будет в таких же.
Не заздріть тьоті• 06 мая 2024
Ответ дляКундалина
Зато потім якщо що відразу згадують в одну секунду. Моя така, як треба то така лагідна та мила, тільки сказали що виписують, вийшла за поріг вивалила все на голову і поїхала. Я звісно терпляча, але на ус намотала, і її проблеми це тільки її проблеми. Ледача, сидяча похер, є сини є інша невістка, а в мене немає здоров´я її тягати, а бажання після всього тим більше.
Котомафия• 06 мая 2024
Не спілкуюсь 2 роки, шкодую, що не зробила цього раніше. 20 років мовчала і терпіла її. Токсична людина і пліткарка ще та. На стосунки з чоловіком ніяк не впливає, він розумний і бачить хто є хто
Бесконечность-не предел• 06 мая 2024
Я невістка 20 років. З свекрухою і сестрою чоловіка - люди з різних планет. Допомогає тільки хитрість і егоїзм, ніякої великодушності і доброти. Як тільки щось щире роблю в їхню сторону - зразу сприймають як слабкість і кусають. Тому нафіг таке вже багато років. Роблю як мені вигодно, нікого не кружу, не ставлю поперед себе, в гості не зву, на городи не їжджу і взагалі спілкування уникаю. Але ми живемо за 200 км, тому вони мене не вкусять. А за спиною, то хай хоч показяться.
Коротше, щось типу холодної війни роками. Чоловіку не так хотілося, але вже мовчить, бо я йому вигідніша, мабуть, ніж вони.
Підозрюю, що щось там йому виказують за мене, але мені не передає. Це головне. Мені найважливіше спокій
Небоброїдка• 06 мая 2024
отличные. за 35 лет ни разу не ссорились.
ЗавЛабСнаб• 06 мая 2024
Не спілкуюсь з свекрухою. Чоловік нормально до цього ставиться.
LIANA171185• 06 мая 2024
В прекрасних!Відношення,як до рідної дочки.
На початку були не дуже,сварилися-обидві з характером та своїми поглядами на життя.З часом порозумнішали)