Пульт от линолеума• Изменено 06 мая 2024
Як не думати про людей які бісять
От як?Є декілька людей, спілкування з якими в свій час викликало в мене дуже негативні емоції.
Спілкування вже зведено на мінімум, а я всеодно постійно про них думаю.Впевнена, вони вже навіть не згадують про мене, а я постійно прокручую в голові якісь конфліктні ситуаціі наші, згадую все сказане.Мене це ніяк не відпускає(А хотілося б просто забути про їх існування і жити своє життя.
Загалом в мене все ок, сім‘я, робота, друзі…і ці нав‘язливі думки постійно.
Не хочу відчувати цю ненависть до них, не хочу згадувати, що вони взагалі є
Душка-свекрушка)))• 06 мая 2024
Нельзя одновременно думать про две вещи. Значит вам в те моменты не о чем приятном подумать. Вы не управляете своими мыслями, а надо бы.
Зліпок ступні• 06 мая 2024
Понимаю Вас. У меня такая же проблема.
Думаю, что это проблема в психоэмоциональном состоянии. Скорее всего тревожность и она находит выход .
Дуже дуже вумна• 06 мая 2024
Переживатєльна ви просто) постійно за щось хвилюєтеся. Та ситуація дуже на вас вплинула. От і прокручуєте постійно
Пульт от линолеума
• 06 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Маєте якусь пораду, як навчитись керувати думками?Бо вони в мене справді, як швидкісний потяг🤯
Душка-свекрушка)))• 06 мая 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Ну есть техники замещения, это тренироваться надо. Как только мысль ненужная появляется - вы фокус смещаете на другую тему, вам более интересную (хобби там какое то, увлечение- придумайте сами) Но она для вас реально интереснее должна быть;)
Пульт от линолеума
• 06 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дякую)Буду працювати над цим.
Бо я от прям відчуваю, що цей негатив який я тримаю і ця злоба забирає в мене дуже багато енергії, мені не комфортно самій з собою через ці думки.
Душка-свекрушка)))• 06 мая 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую)Буду працювати над цим.
Энергия - ценный ресурс. Когда направите на что то другое, то на эти бесполезные переживания ее и не хватит.