06 мая в 21:30

Будут ли депортировать мужчин из Европы?

Что-то часто мне это попадается в инфополе. Как думаете, это реально провернуть? Смогут ли страны выслать мужчин обратно в воюющую страну ?
показать весь текст
18 12 2
mymoly 06 мая в 22:05
Ответ дляTakamaka
Я нічого про права людей в ЄС не писала. Але щодо ковіду, то дивлячись які країни. Там і статистика вакцинованих поміж країнами дуже різниться. Багато де були протести, а в окремих країнах щемили навіть менше, ніж в Україні. Принаймні, в деяких країнах без вакцини можна було потрапити до транспорту, ТРЦ тощо. Це українцям в місцевих новинах розповідали, що у ЄС суцільні обмеження, всі вакциновані тощо, але то не так.
беларусь, так це не країна Європи, але ковіду там не було
Filomena 06 мая в 22:07
Ответ дляmymoly
Ну от хай ті що в Європі і розкажуть є там права чи ні. Чоловіків ніхто не поверне
Спочатку не поверне. Потім фронт почне рухатися-будуть повертати. В крайньому випадку, загроза буде вже перед ЄС і тоді знову почнуть тримати, бо воювати потрібно.
Про «права» говорять лиш ті, у кого війни не має.
І в ЄС не дураки. Все цинічно: будете робити бюджет/дітей, ок, потрібно воювати- воюйте десь там.
Інстинкти завжди на першому місці.
Takamaka 06 мая в 22:09
Ответ дляmymoly
беларусь, так це не країна Європи, але ковіду там не було
До чого тут взагалі білорусь? Я саме про країни ЄС. Скрізь було по-різному. Де-інде обмеження були слабшими, ніж в Україні останні півроку перед вторгненням рфії. Про всіх поголівно вакцинованих у ЄС теж казки.
Filomena 06 мая в 22:09
Ответ дляTakamaka
Я нічого про права людей в ЄС не писала. Але щодо ковіду, то дивлячись які країни. Там і статистика вакцинованих поміж країнами дуже різниться. Багато де були протести, а в окремих країнах щемили навіть менше, ніж в Україні. Принаймні, в деяких країнах без вакцини можна було потрапити до транспорту, ТРЦ тощо. Це українцям в місцевих новинах розповідали, що у ЄС суцільні обмеження, всі вакциновані тощо, але то не так.
В яких країнах?)
Конкретніше.
Ми були в ЄС під час ковіду. В кожен паб/ ресторан без сертифікату не зайдеш.
Тож не варто перебільшувати.
Як кололися, так і воювати підуть.
mymoly 06 мая в 22:10
Ответ дляFilomena
Спочатку не поверне. Потім фронт почне рухатися-будуть повертати. В крайньому випадку, загроза буде вже перед ЄС і тоді знову почнуть тримати, бо воювати потрібно.
Про «права» говорять лиш ті, у кого війни не має.
І в ЄС не дураки. Все цинічно: будете робити бюджет/дітей, ок, потрібно воювати- воюйте десь там.
Інстинкти завжди на першому місці.
Я думаю ви перебільшуєте. Нікого в Європі не цікавить куди рухається наша лінія фронту. Нажаль
mymoly 06 мая в 22:12
Ответ дляTakamaka
До чого тут взагалі білорусь? Я саме про країни ЄС. Скрізь було по-різному. Де-інде обмеження були слабшими, ніж в Україні останні півроку перед вторгненням рфії. Про всіх поголівно вакцинованих у ЄС теж казки.
Ні до чого той ні до чого. Ковід пережили, тепер ще б війну пережити
Takamaka 06 мая в 22:16
Ответ дляFilomena
В яких країнах?)
Конкретніше.
Ми були в ЄС під час ковіду. В кожен паб/ ресторан без сертифікату не зайдеш.
Тож не варто перебільшувати.
Як кололися, так і воювати підуть.
Ну я під час ковіду майже весь час знаходилась у ЄС. Ресторани/паби, то так. Але таке, щоб не пускали до магазинів та транспорту, як в Україні, таке далеко не скрізь було. Найслабші обмеження були у деяких східноєвропейських країнах. Там можна було навіть до ресторану, але тільки на відкриту площадку.
маринабаранова 06 мая в 22:13
Я думаю - нет!
Filomena 06 мая в 22:13
Ответ дляmymoly
Я думаю ви перебільшуєте. Нікого в Європі не цікавить куди рухається наша лінія фронту. Нажаль
Я маю на увазі той момент, коли вже до Польщі будуть наближатися.
Абсолютно не тішу себе ілюзією справедливості.
Тому, сидячи в ЄС, потрібно розуміти кому завдячувати тим, що фрон досі не біля кордонів ЄС.
2 1
Filomena 06 мая в 22:15
Ответ дляTakamaka
Ну я під час ковіду майже весь час знаходилась у ЄС. Ресторани/паби, то так. Але таке, щоб не пускали до магазинів та транспорту, як в Україні, таке далеко не скрізь було. Найслабші обмеження були у деяких східноєвропейських країнах. Там можна було навіть до ресторану, але тільки на відкриту площадку.
Що значить не пускали?
В ЄС ходили без масок? Чи що значить не пускали?)
Якраз в Україні пускали без сертифікатів всюди.
летта 06 мая в 22:15
не будут! мало того, они не понимают, почему мужчины выехать добровольно не могут
4 1
mymoly 06 мая в 22:15
Ответ дляFilomena
Я маю на увазі той момент, коли вже до Польщі будуть наближатися.
Абсолютно не тішу себе ілюзією справедливості.
Тому, сидячи в ЄС, потрібно розуміти кому завдячувати тим, що фрон досі не біля кордонів ЄС.
Ну як ви собі уявляєте до Польщі. Ніхто до Польщі йти не буде, можно для цього захопити лише одне місто.
mymoly 06 мая в 22:16
Ответ длялетта
не будут! мало того, они не понимают, почему мужчины выехать добровольно не могут
Я от теж не розумію
Filomena 06 мая в 22:17
Ответ дляmymoly
Ну як ви собі уявляєте до Польщі. Ніхто до Польщі йти не буде, можно для цього захопити лише одне місто.
Чому?
Ах, так! Хтось фронт тримає.
Але бач біда, тримати ніким і нічим.
Висновки можете самі зробити.
Тому не забувайте чому в ЄС сидіти спокійно і весело.

Добраніч
Takamaka 06 мая в 22:21
Ответ дляFilomena
Що значить не пускали?
В ЄС ходили без масок? Чи що значить не пускали?)
Якраз в Україні пускали без сертифікатів всюди.
Дивина, в мене 24.02.2022 в електричці просили надати сертифікат. Львів. Кілька разів перед тим при перетині кордону авто в Україні теж вимагали сертифікат.
До ТРЦ пускали в Україні? До потягів?
mymoly 06 мая в 22:19
Ответ дляFilomena
Чому?
Ах, так! Хтось фронт тримає.
Але бач біда, тримати ніким і нічим.
Висновки можете самі зробити.
Тому не забувайте чому в ЄС сидіти спокійно і весело.

Добраніч
Хто сидить в Європі? Сидять то хай сидять, сюди вони вже на повернуться
Everything is possible 06 мая в 22:21
Ответ дляFilomena
В яких країнах?)
Конкретніше.
Ми були в ЄС під час ковіду. В кожен паб/ ресторан без сертифікату не зайдеш.
Тож не варто перебільшувати.
Як кололися, так і воювати підуть.
В Польше не было такого. Были ограничения в смысле количества человек. Но не было ни разу, чтобы без сертификата куда-то не пустили. В отличии например от Макдональдс в Украине.
Takamaka 06 мая в 22:21
Ответ дляEverything is possible
В Польше не было такого. Были ограничения в смысле количества человек. Но не было ни разу, чтобы без сертификата куда-то не пустили. В отличии например от Макдональдс в Украине.
Польша, Болгария, Венгрия, в последней вообще лайт-версия карантина была.
mymoly 06 мая в 22:22
Ответ дляEverything is possible
В Польше не было такого. Были ограничения в смысле количества человек. Но не было ни разу, чтобы без сертификата куда-то не пустили. В отличии например от Макдональдс в Украине.
Так в потяг теж не можно було. В ТРЦ. Я про Україну
Everything is possible 06 мая в 22:23
Ответ дляTakamaka
Польша, Болгария, Венгрия, в последней вообще лайт-версия карантина была.
В Польше были свои загоны типа часы в магазине только для пенсионеров 🙈😂 но я не делала прививки и никто меня с работы не выгнал. И не принуждал. И везде я ходила куда хотела. А в Украине все знакомые сделали прививку иначе увольнение.
5 1
Takamaka 06 мая в 22:26
Ответ дляEverything is possible
В Польше были свои загоны типа часы в магазине только для пенсионеров 🙈😂 но я не делала прививки и никто меня с работы не выгнал. И не принуждал. И везде я ходила куда хотела. А в Украине все знакомые сделали прививку иначе увольнение.
Да, в ЕС далеко не все работодатели принуждали. В основном, жесткие требования касались медицинской и социальной сфер, госсектора. Я тут писала в ковид, но мне не верили, потому что в украинских новостях рассказывали сказки, как в ЕС все поголовно послушно пошли вакцинироваться, потому что никуда нельзя без вакцины))))
маринабаранова 06 мая в 22:26
Ответ дляEverything is possible
В Польше были свои загоны типа часы в магазине только для пенсионеров 🙈😂 но я не делала прививки и никто меня с работы не выгнал. И не принуждал. И везде я ходила куда хотела. А в Украине все знакомые сделали прививку иначе увольнение.
Да ладно - все в Украине сделали прививки! Я - не делала, и никто меня ниоткуда не выгонял. И много моих знакомых и родственников - все проигнорировали!
Everything is possible 06 мая в 22:31
Ответ длямаринабаранова
Да ладно - все в Украине сделали прививки! Я - не делала, и никто меня ниоткуда не выгонял. И много моих знакомых и родственников - все проигнорировали!
А у меня учителя в семье. Их заставили. Подружка продавец тоже сказали или увольнение или прививки и остальные много где тоже пришлось сделать. Я не живу в Украине, поэтому не могу прям точно утверждать. Но действительно не знаю никого, кто бы не должен был сделать прививку. В Польше я помню было так типа можно занять в кино половину мест. Но те у кого сертификат те не считаются 😂
Короче конечно ковид дал понять, что права человека могут нарушить в один момент. Но даже если Польша начнет высылать украинцев домой, то они просто переедут например в Чехию. Вы ж понимаете, что на войну кто хотел, тот уже сам поехал.
ole4kakissa 06 мая в 22:31
Ответ дляFilomena
Прости Господи, ЄС колись був в такій жопі як Україна?
Згадайте як вони всі дружньо пішли на вакцинацію при ковід. Жодна миша непікнула.
Щоб розповідати про права людей в ЄС.
Про дружно не надо
Тут точно также как и у нас большое количество противников вакцинации и точно также ’делали прививку в воздух’.
Pole 06 мая в 22:34
Ответ дляTakamaka
Да, в ЕС далеко не все работодатели принуждали. В основном, жесткие требования касались медицинской и социальной сфер, госсектора. Я тут писала в ковид, но мне не верили, потому что в украинских новостях рассказывали сказки, как в ЕС все поголовно послушно пошли вакцинироваться, потому что никуда нельзя без вакцины))))
Так само й в Україні. На приватних підприємствах ніхто нікого не змушував колотися.
kristi_ana 06 мая в 22:35
Да, иначе в Украине некому будет воевать. Будут максимально способствовать, потом начнут ужесточать условия и т.п.
4 1
Pole 06 мая в 22:36
Ответ длямаринабаранова
Да ладно - все в Украине сделали прививки! Я - не делала, и никто меня ниоткуда не выгонял. И много моих знакомых и родственников - все проигнорировали!
А я пам´ятаю, як під кінець 21 року закручували гайки, мене не пустили в Інтертоп)) І там же, в ТЦ, розгорнули пункт вакцинування.
mymoly 06 мая в 22:38
Ответ дляPole
А я пам´ятаю, як під кінець 21 року закручували гайки, мене не пустили в Інтертоп)) І там же, в ТЦ, розгорнули пункт вакцинування.
Була лазейка для ТРЦ, говориш, що йдеш до супермаркету і тебе пускають
1 1
Киев_Елена 06 мая в 22:43
Ответ дляFilomena
Чому?
Ах, так! Хтось фронт тримає.
Але бач біда, тримати ніким і нічим.
Висновки можете самі зробити.
Тому не забувайте чому в ЄС сидіти спокійно і весело.

Добраніч
Так если держать фронт не будет кому, просто война закончится, вот и все. Сразу переговоры начнуться. Кто ж допустит чтоб у границ ЕС были военные действия, скажут «ребятки, сворачивайтесь»
2 1
Pole 06 мая в 22:44
Ответ дляmymoly
Була лазейка для ТРЦ, говориш, що йдеш до супермаркету і тебе пускають
Так зайти в сам ТЦ не було проблемою, як і в супермаркет. А от магазини взуття, одягу робили загородження, ставили людину на вході, яка питала сертифікат))