Изменено 06 мая в 22:15

Чоловік кожного дня дзвонить мамі

Чоловік кожного дня дзвонить мамі. Мама живе окремо. Дня не пройде, щоб мамі не дзвонив. Як не подзвонить, то мама ображається. Є ще сестра -мамина дочка. Та дзвонить раз на тиждень. Цей телефонує щодня, опікується маминими ліками.Всі фотки зі свят скидає мамі, а мама скидає йому -де і що посадила, яка квітка виросла, фото страв і т.д...Також щодня мама будить його на роботу. Чоловіку 47 років. Жонатий був, дітей нема. Це діагноз?
26 13 4
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:14
Я теж мамі телефоную кожен ранок,
Це в мене діагноз?
42 4 2
Безлім на все 06 мая в 22:14
Діагноз
11 9 1
Ms. Сама прямота 06 мая в 22:15
Нормальный син
автор Силиконочка 06 мая в 22:15
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я теж мамі телефоную кожен ранок,
Це в мене діагноз?
Ну тут не тільки дзвінки.читайте
Мавка 06 мая в 22:15
Да, это диагноз.
Мой БМ так звонил каждый день родителям... не сепарировался
11 10 2
Все до блиску 06 мая в 22:15
що тут поганого? Я також з мамою на зв´язку кожен день, це близька людина для мене. Чоловік мамі телефонує 2-3 рази на тиждень.
20 2 1
автор Силиконочка 06 мая в 22:16
Ответ дляMs. Сама прямота
Нормальный син
Син нормальний, а як чоловік? Відчуття що живе лиш мамою. Мама то увесь світ.
16 2 1
З родзинкою 06 мая в 22:16
Який діагноз, що ви придумали. Це якраз нормальні стосунки.
24 3 1
Будьте так ласкаві 06 мая в 22:16
Значит маме ок 70 лет, нормальный человек конечно будет переживать и заботиться. Я бы бежала от такого, который на родителей чихал, такое и на вас скоро плюнет
29 3 1
КоролеВешна 06 мая в 22:16
Я папе звоню каждый вечер, можем разговаривать 10 минут, а можем и час, вы, автор, родителей своих не любите?
15 3
дамаАмстердама 06 мая в 22:16
Тю.Я хоч і заміжня, і мені 47 теж кожного дня дзвоню мамі . І чоловік своїй дзвоне, але не так часто, десь раз в 2-3 дні. Що будить його, то звичайно дивно
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:16
Ответ дляСиликоночка
Ну тут не тільки дзвінки.читайте
Читала.
Так, я перепитую маму як здоров´я ічи пьє вона ліки
Цікавлюся як розсада
Чи прийнялися квіти

Що не так?
Де тут діагноз?
15 1
Ласую колобками 06 мая в 22:17
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я теж мамі телефоную кожен ранок,
Це в мене діагноз?
И я звоню каждый день, поэтому отношусь нормально к таким же людям, как я, даже если это мужчина.
Задолбулька 06 мая в 22:17
Діагноз у Вас, бо лізете в чужі стосунки! Фу!
13 2 1
Ms. Сама прямота 06 мая в 22:17
Ответ дляСиликоночка
Син нормальний, а як чоловік? Відчуття що живе лиш мамою. Мама то увесь світ.
То ж він не жонатий, самі написали що ’був’
БезникаЯ 06 мая в 22:17
Мне тоже сыновья звонят, просто поболтать, что в этом такого? Когда не звонят, не обижаюсь, и с невестками могу часами болтать. Вы странная, какой диагноз, может у вас? Паранойя называется
13 1
60 метрів сметани 06 мая в 22:18
Ответ дляСиликоночка
Ну тут не тільки дзвінки.читайте
И что тут криминального? Звонит, пишет, нормальный сын.
5 1
Аристократка-тунеядка 06 мая в 22:18
Ответ дляСиликоночка
Син нормальний, а як чоловік? Відчуття що живе лиш мамою. Мама то увесь світ.
По вашому опису це десь 2 години на день. Хіба це багато?
Пишу каліграфічно 06 мая в 22:18
мені син телефонує,практично,щодня.невістка контролює,чи подзвонив))).шле фотки,що готують на обід,де були,котів.в мене чудовий син.ну,і невістка)))
11 2
дамаАмстердама 06 мая в 22:18
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Читала.
Так, я перепитую маму як здоров´я ічи пьє вона ліки
Цікавлюся як розсада
Чи прийнялися квіти

Що не так?
Де тут діагноз?
Я теж свою вислуховую, за всі городні справи. Хоч воно мені і не цікаво
автор Силиконочка 06 мая в 22:18
Ответ дляЗадолбулька
Діагноз у Вас, бо лізете в чужі стосунки! Фу!
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:18
Ответ дляЛасую колобками
И я звоню каждый день, поэтому отношусь нормально к таким же людям, как я, даже если это мужчина.
Я щось не розумію
Мама це рідна людина.

Ну не по годині розмовляти. Але якщо людина віці, з хворобами. То цілком нормально зателефонувати,запитати, як справи
7 1
КоролеВешна 06 мая в 22:19
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
Думаю лучше, если он вас не выберет, испортите жизнь человеку.
10 1
Ксерокопия ночи 06 мая в 22:19
Удалено администрацией...
60 метрів сметани 06 мая в 22:20
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
Рассматривать. А дальше видно будет.
Кудлата хмаринка 06 мая в 22:20
Ответ дляСиликоночка
Син нормальний, а як чоловік? Відчуття що живе лиш мамою. Мама то увесь світ.
Так а жінкі ж нема
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:20
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
А він готовий вас як дружину майбутню розглядати?
Пропозицію зробив?)
ничевока 06 мая в 22:20
Дзвоню мамі щодня, мій чоловік дзвонить мамі теж щодня.
У нас теж діагнози?
Мамзелькіна 06 мая в 22:20
Чоловік мій кожного дня телефонував мамі і розмовляв з нею, коли трохи, коли довго. Нічого ненормального я в цьому не бачу - свекров була цікавою особистістю, багато чим цікавилася. Якось теми для розмов знаходили. Коли вже була старенька, іноді просто слухали її, їй хотілося спілкуватися.
Задолбулька 06 мая в 22:20
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
Це характеризує його як людину: він чуйний, люблячий, уважний. Ви точно не розглядайте, нехай залишиться нормальній жінці. Чоловіків зараз дуже мало, не поганьте йому життя.