Изменено 06 мая в 22:15

Чоловік кожного дня дзвонить мамі

Чоловік кожного дня дзвонить мамі. Мама живе окремо. Дня не пройде, щоб мамі не дзвонив. Як не подзвонить, то мама ображається. Є ще сестра -мамина дочка. Та дзвонить раз на тиждень. Цей телефонує щодня, опікується маминими ліками.Всі фотки зі свят скидає мамі, а мама скидає йому -де і що посадила, яка квітка виросла, фото страв і т.д...Також щодня мама будить його на роботу. Чоловіку 47 років. Жонатий був, дітей нема. Це діагноз?
показать весь текст
26 13 4
Звоночек 06 мая в 22:28
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
Ну с такими взглядами, лучше не нужно.
Обычно свекрови колотят, а тут Вы будете.
куркулиха 06 мая в 22:28
Не здорово
Фізик-ядерщик заочно 06 мая в 22:28
Ответ дляВсе і одразу
47 річний чоловік, якого будить вранці мама і, який відсилає їй фото страв, мені особисто б не підійшов) Думаю, вам теж не підійде. Бо вас це дратує вже зараз, на початковому етапі. Для мене це дивацтво і нічого спільного з любовʼю і піклуванням не має.
++ це все життя далі прокидатись від дзвінка свекрухи ...брррр
і кожну твою страву буде відсилати мамі своїй .Мене б таке дратувало ,а щоденні дзвінки ні
автор Силиконочка 06 мая в 22:29
Ответ дляЗадолбулька
Наврядчи він подивися б в ваш бік, знав би що Ви тут про нього та його матір пишете. Бог Вам суддя, не будете щасливі ніколи, навіщо людям життя псувати.
Це ви ніколи не будете щасливі))) не треба тут богом прикриватися)))богомільна ви наша я завжди щаслива. Щастя в душі.в людмні насамперед. І поганого не пишу. Але те що людина досі не сепарирувала-це є.
3 1
Задолбулька 06 мая в 22:30
Ответ дляСиликоночка
Це ви ніколи не будете щасливі))) не треба тут богом прикриватися)))богомільна ви наша я завжди щаслива. Щастя в душі.в людмні насамперед. І поганого не пишу. Але те що людина досі не сепарирувала-це є.
Удалено администрацией...
автор Силиконочка 06 мая в 22:30
Ответ дляКаллипсо
Тогда вопрос - почему автор тянет резину целый год, если ей не подходит? Наверное, очередь из женихов не стоит, отошьет, а желающих больше нет. Или как?
Бо бігає навколо мене як обпечений. Дихає на мене. І т.д. закохався як несамовитий
Мавка 06 мая в 22:30
Ответ дляКаллипсо
Тогда вопрос - почему автор тянет резину целый год, если ей не подходит? Наверное, очередь из женихов не стоит, отошьет, а желающих больше нет. Или как?
Потому что у автора нет окончательного мнения относительно этого вопроса.
Вот многие пишут, что это отлично.... но это не так ’хорошо и правильно’ как кажется на первый взгляд....имхо
Швабристка 06 мая в 22:32
Ответ дляМавка
Потому что у автора нет окончательного мнения относительно этого вопроса.
Вот многие пишут, что это отлично.... но это не так ’хорошо и правильно’ как кажется на первый взгляд....имхо
Звісно,що ні.Люди не розуміють що таке здорове спілкування з батьками
Мочалкин блюз 06 мая в 22:33
Ответ дляMs. Сама прямота
Нормальный син
Нормальный мамкин львенок😂
Все і одразу 06 мая в 22:33
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
++ це все життя далі прокидатись від дзвінка свекрухи ...брррр
і кожну твою страву буде відсилати мамі своїй .Мене б таке дратувало ,а щоденні дзвінки ні
Цікаво, де всі ті, хто створюють щодня теми про надокучливих свекрух з запитами, як її позбутись))
А тут всі готові мамо тричі на день вислуховувати, прокидатись по її дзвінку, фото обіду і вечері надсилати, звітувати за кожен крок…Бо то така любов, така любов…. Брррр((((( Автор, біжіть!
автор Силиконочка 06 мая в 22:33
Ответ дляКсерокопия ночи
І буде найкращий варіант якщо ви знайдете когось іншого. А чоловіку гарну і адекватну жінку бажаю знайти
Він не хоче іншої. Лише мене.пропозицію зробив. А ви всеріться)))
4 2
Швабристка 06 мая в 22:33
Ответ дляСиликоночка
Бо бігає навколо мене як обпечений. Дихає на мене. І т.д. закохався як несамовитий
А ви з його мамою знайомі??
Ксерокопия ночи 06 мая в 22:33
Ответ дляСиликоночка
Він не хоче іншої. Лише мене.пропозицію зробив. А ви всеріться)))
Троль. Ясно
Друг бобер 06 мая в 22:34
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
Не варто , мамо завжди буде на першому , другому і наступному місці, а Ви десь там, далеко в кінці. Мала таке чудо, момо з нього так і не злізла, розлучилися
Телячі ніжноСті 06 мая в 22:35
Ответ дляКудлата хмаринка
Так а жінкі ж нема
правильна, у него ж мама вместо жены ментально
Нетутешня 06 мая в 22:37
В цьому всоьму мене бентежить лише те, що мама його на роботу будить. Якщо вони по телефону не балакають годинами щодня - то ніякої проблеми також не бачу. Це ж мама.
So_so 06 мая в 22:38
У нас тоже так. Причем я со свёкрами также на связи, а муж с моей мамой.
Швабристка 06 мая в 22:39
Ответ дляSo_so
У нас тоже так. Причем я со свёкрами также на связи, а муж с моей мамой.
І будить вашого чоловіка? І ображається,як не подзвоне?)
So_so 06 мая в 22:40
Ответ дляШвабристка
І будить вашого чоловіка? І ображається,як не подзвоне?)
На работу не будит, но думаю если мы перестанем звонить и общаться, то обидятся.
Мне без сахара 06 мая в 22:42
Я тоже звоню маме и папе каждый день не считаю это диагнозом , родители мои близкие люди и после появления своих детей еще больше это ценю
Залізна пані 06 мая в 22:43
І я і чоловік дзвонимо мамам двічі на день- зранку та ввечері. І це нормально. Батьки вже в такому віці, що скільки тих дзвінків ще лишилося. Турбуйтесь про батьків!
2 1 1
Чу Ча 06 мая в 22:44
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
Якщо син не телефонуватиме Вам у 60-70 років Вам буде ок?
Швабристка 06 мая в 22:45
Ответ дляЧу Ча
Якщо син не телефонуватиме Вам у 60-70 років Вам буде ок?
Ви не бачите різниці,між просто телефонувати,і тим що в автора?
Чу Ча 06 мая в 22:46
Ответ дляСиликоночка
Бо бігає навколо мене як обпечений. Дихає на мене. І т.д. закохався як несамовитий
Не вигадуйте
Чу Ча 06 мая в 22:47
Ответ дляШвабристка
Ви не бачите різниці,між просто телефонувати,і тим що в автора?
А що у автора?
МУСЯкомарова 06 мая в 22:55
у меня с братом такие отношения
друг друга мы не будим конечно, но фотки еды и цветочков я ему тоже шлю каждый день
родителей уже нет
и муж у меня есть
это диагноз?
ПоЗиТиВнАя 06 мая в 22:57
Дай Бог мне такого сына !
Ластоноша 06 мая в 23:00
Ответ дляКоролеВешна
Я папе звоню каждый вечер, можем разговаривать 10 минут, а можем и час, вы, автор, родителей своих не любите?
І я) можу поради питати, внуків теж бачить онлайн. Сепарувалася.
Мовчу, але хочу 06 мая в 23:14
Ответ дляСиликоночка
Бо бігає навколо мене як обпечений. Дихає на мене. І т.д. закохався як несамовитий
А ви його кохаєте? Живете разом, то скажіть, що не хочете від дзвінка мами прокидатися, що вранці є більш приємні справи, дзвінок там недоречний буде.
Крем для арбуза 06 мая в 23:20
Одно дело когда женщина родителям звонит и говорит часами. Другое мужчина. Он не должен болтать, должен делать, работать, обеспечивать семью.
Смотря какие там люди.
Если не очень (про обижается можно вспомнить) - готовьтесь что у них от вас будут общие тайны. Приятного мало.
Привыкнет скрывать от вас - привет любовницы)) ну это я к примеру, на личном опыте так сказать.
Еще по малейшему чиху будет ехать к родителям, без вас, бросая дома своего больного ребенка и прихватив втихую из общей заначки месячную зарплату 🤯 опять же, из личного опыта.
Так что бегите от таких «говорунов», они навсегда в той семье, новой у них не будет, несмотря на детей. И доверять таким нельзя.