Изменено 06 мая в 22:15

Чоловік кожного дня дзвонить мамі

Чоловік кожного дня дзвонить мамі. Мама живе окремо. Дня не пройде, щоб мамі не дзвонив. Як не подзвонить, то мама ображається. Є ще сестра -мамина дочка. Та дзвонить раз на тиждень. Цей телефонує щодня, опікується маминими ліками.Всі фотки зі свят скидає мамі, а мама скидає йому -де і що посадила, яка квітка виросла, фото страв і т.д...Також щодня мама будить його на роботу. Чоловіку 47 років. Жонатий був, дітей нема. Це діагноз?
показать весь текст
26 13 4
автор Силиконочка 06 мая в 22:20
Ответ дляКоролеВешна
Думаю лучше, если он вас не выберет, испортите жизнь человеку.
Він якраз дуже хоче оженитися. Це я вирішую. А він втюхався по вуха.
2 1
УжеВотДа 06 мая в 22:22
Я дзвоню мамі двічі на день, бо вона живе сама. Чоловік дзвонить своїм щодня віднедавна, вони хворіють. Вважаю це нормою
Каллипсо 06 мая в 22:21
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я теж мамі телефоную кожен ранок,
Це в мене діагноз?
Я тоже каждый день звоню и общаюсь, моя сестра так же. Или нам звонит мама. Значит у нас у всех диагнозы в семье 🤷
автор Силиконочка 06 мая в 22:21
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А він готовий вас як дружину майбутню розглядати?
Пропозицію зробив?)
Так. Зробив.
Фізик-ядерщик заочно 06 мая в 22:21
мене насторожує тільки будить щодня
Не зацілована 06 мая в 22:21
Я теж мамі телефоную кожного дня і гроші висилаю, і ліки купую онлацн з доставкою. І відоси шлю, а вона мені.

В мене чоловік був в шоці, коли вона захворіла, а я їй телефоную і питаю ’ну, що ти там, жива?’, а вона мені ’не дочекаєшься’. Ну, такий в нас чорний гумор.
автор Силиконочка 06 мая в 22:22
Ответ дляЗадолбулька
Це характеризує його як людину: він чуйний, люблячий, уважний. Ви точно не розглядайте, нехай залишиться нормальній жінці. Чоловіків зараз дуже мало, не поганьте йому життя.
Він мені проходу не дає і нікого крім мене не хоче
3 2
КоролеВешна 06 мая в 22:22
Ответ дляСиликоночка
Він якраз дуже хоче оженитися. Це я вирішую. А він втюхався по вуха.
Надеюсь, прозреет, вы ж ему мозг вынесите, пусть человек будет счастлив !
Швабристка 06 мая в 22:23
Автор,ну це немає сепарації від батьків,мама там головна для нього,ну і всі рішення будуть прийматися лише через маму
6 6
Каллипсо 06 мая в 22:22
Ответ длядамаАмстердама
Я теж свою вислуховую, за всі городні справи. Хоч воно мені і не цікаво
О, дааа, сегодня слушала про рассаду помидор. Что все уже посадили и так далее. Фото огорода в наличии ))
аромат Жука 06 мая в 22:23
Не понятно, это плохо или хорошо?
Моему тоже скоро 47 лет: сколько мы живём, столько он и звонит маме каждый день, а иногда и несколько раз в день. Вместе 24 года, на наших отношениях это никак не отражается.
2 1
Мавка 06 мая в 22:23
Ответ дляШвабристка
Автор,ну це немає сепарації від батьків,мама там головна для нього,ну і всі рішення будуть прийматися лише через маму
Вот! полностью поддерживаю.
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:23
Ответ дляСиликоночка
Так. Зробив.
Вам не варто її приймати.
Ви його не любите, і він вам потрібен з якихось ваших матеріалістичних міркувань.

Але , якщо отак все починається, то через рік він вас буде просто бісити.
Задолбулька 06 мая в 22:23
Ответ дляСиликоночка
Він мені проходу не дає і нікого крім мене не хоче
Він Вас просто не знає. Гарно маскуєтесь, не псуйте людині життя.
автор Силиконочка 06 мая в 22:23
Ответ дляКоролеВешна
Надеюсь, прозреет, вы ж ему мозг вынесите, пусть человек будет счастлив !
Я ніколи і нікому не виношу мозок. В цьому моя фвшка.
Робот Вертер 06 мая в 22:24
Мой муж общается с родителями ежедневно. Раньше мама ему звонила, год назад у нее случился инсульт, поэтому муж сейчас может и несколько раз в день позвонить.
Как муж и отец - он самый лучший мужчина на свете, дай Бог каждой. Получается, что в одном человеке может совмещаться идеал мужа, сына и отца!
3 1
Крошечка-хаврошечка 06 мая в 22:24
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
Не розглядайте. Не портіть людям життя
автор Силиконочка 06 мая в 22:24
Ответ дляЗадолбулька
Він Вас просто не знає. Гарно маскуєтесь, не псуйте людині життя.
За рік не взнав? Життя не уявляє без мене. Я не маскуюсь. Вже не в тому віці.
Жертва интернета 06 мая в 22:24
Про що можно кожного дня розмовляти. Раз-два на місяць вистачає розмови. Ну після вибухів в їх районі ще дзвонимо на хвилину дізнатися чи все добре.
9 2
Бяки-козяки 06 мая в 22:27
Ответ дляСиликоночка
Син нормальний, а як чоловік? Відчуття що живе лиш мамою. Мама то увесь світ.
Мій , найкращий у світі чоловік ( особисто для мене ) теж кожного дня мамі дзвонив і максимально допомагав , вже 12 днів як немає кому дзвонити , не бачу нічого поганого
аромат Жука 06 мая в 22:25
Ответ дляРобот Вертер
Мой муж общается с родителями ежедневно. Раньше мама ему звонила, год назад у нее случился инсульт, поэтому муж сейчас может и несколько раз в день позвонить.
Как муж и отец - он самый лучший мужчина на свете, дай Бог каждой. Получается, что в одном человеке может совмещаться идеал мужа, сына и отца!
Некоторым это не понятно 🤷‍♀️
Ксерокопия ночи 06 мая в 22:25
Ответ дляСиликоночка
Я не лізу. Я вирішую чи розглядати його як чоловіка. От і все.
І буде найкращий варіант якщо ви знайдете когось іншого. А чоловіку гарну і адекватну жінку бажаю знайти
Блондинка в Законе 06 мая в 22:25
Нет. Это нормально. Он ценит маму и ценит время . Мама будет не всегда.
4 1 1
дамаАмстердама 06 мая в 22:25
Ответ дляСиликоночка
Так. Зробив.
Але ж ви повинні бути готові до того, що в нього мама вже в віці і він буде продовжувати з нею спілкуватись. Тим паче, що якщо вона живе одна, то їй просто хочеться спілкування . Якщо це вас не влаштовує, то навряд чи щось вийде
Задолбулька 06 мая в 22:25
Ответ дляСиликоночка
За рік не взнав? Життя не уявляє без мене. Я не маскуюсь. Вже не в тому віці.
Наврядчи він подивися б в ваш бік, знав би що Ви тут про нього та його матір пишете. Бог Вам суддя, не будете щасливі ніколи, навіщо людям життя псувати.
бЭйбА 06 мая в 22:25
І?що тут поганого?мій також дзвонить пару разів на день,і я телефоную свекрусі кожного дня
Швабристка 06 мая в 22:27
Ответ дляМавка
Вот! полностью поддерживаю.
Так я не розумію,про що тут пишуть,що це дуже гарно.Що значить не подзвонив,то мама вже образилася,там жінка маніпулює ним,як хоче
4 1
Все і одразу 06 мая в 22:26
47 річний чоловік, якого будить вранці мама і, який відсилає їй фото страв, мені особисто б не підійшов) Думаю, вам теж не підійде. Бо вас це дратує вже зараз, на початковому етапі. Для мене це дивацтво і нічого спільного з любовʼю і піклуванням не має.
Звоночек 06 мая в 22:26
Ответ дляСиликоночка
Син нормальний, а як чоловік? Відчуття що живе лиш мамою. Мама то увесь світ.
Ну почему же, если он общается с матерью, то это плохо?
Вот если ’молодая семья’ живет по указке свекрови, если свекровь делает обидные вещи, говорит гадости, а сын ее не может жену защитить, то, да - плохо. А общение сына с матерью - это не плохо, это отлично.
Каллипсо 06 мая в 22:28
Ответ дляВсе і одразу
47 річний чоловік, якого будить вранці мама і, який відсилає їй фото страв, мені особисто б не підійшов) Думаю, вам теж не підійде. Бо вас це дратує вже зараз, на початковому етапі. Для мене це дивацтво і нічого спільного з любовʼю і піклуванням не має.
Тогда вопрос - почему автор тянет резину целый год, если ей не подходит? Наверное, очередь из женихов не стоит, отошьет, а желающих больше нет. Или как?