Робот Вертер• 06 мая 2024
Як Вам корм Віскас?
Лепешечка• 06 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не все. Ми грандорф їмо. Кращого складу в Україні не бачила.
А сколько в месяц вы тратите на кота?
ЗавЛабСнаб• 07 мая 2024
Ответ дляЛепешечка
А сколько в месяц вы тратите на кота?
Їй пакету 2 кг за +- 2 тис грн вистачає трохи менше, ніж на 1,5 міс, але ще є «цукерочки» типу телячих легень - їсть як зефірки 🤣 мойви (дуже рідко, бо боюсь за нирки), ну і наповнювач - 600 грн пакету вистачає на 2 міс. Іноді купую мокрі консерви, але вони теж чистий тунець без солі, з цілими креветками.
Робот Вертер
• 07 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Яка у Вас порода?
Лепешечка• 07 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А мясо не даете? А что еще ест у вас творог, йогурт натуральный?
З бісиками• 07 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
плохо смотрели
ЗавЛабСнаб• 07 мая 2024
Ответ дляЛепешечка
Ой, це капець, в її юності годувала натуралкою правильною, сама робила якісні повноцінні мікси. В якийсь момент мадам перемкнуло, жерти то перестала. Напрочь 🤦🏼♀️ вплоть до того, що на столі переступає хорошу яловичину і риється носом в петрушці 🤦🏼♀️ я трималась два дні й купила хорошу сушку, отак і живем..
ЗавЛабСнаб• 07 мая 2024
Ответ дляЛепешечка
Можу збити перепелине яйце, лизькає. Молочку не хоче ніяку
Лепешечка• 07 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
У нас была кошка, потом кот. Так кошка ела только почки и все. Ни корм, ни мясо..И ищи эти почки где хочешь. На лоток оба ходили без наполнителя. А кот породистый, ел только корм сухой, но в целом мало по количеству ел, покупали роял ему. Но у же давно нет его..Я так на цены смотрю и выходит накладно мне кота иметь((
Ку ка ку ка ку• 07 мая 2024
Ответ дляРобот Вертер
А що тоді само краще?
Перед тим як заводити кота, я трохи почитала і вирішила, що годувати ядом типу віскасу не буду, а холістик це дорого.
Тому годую натуралкою. Серця, шлунки, нирки. Іноді шиї. Яйце раз на тиждень. Трохи кефіру. Сир кисломолочний.