Шаманю второпях• 07 мая 2024

Девочки (Киев), кто недавно делал ЭКО, где делали и во сколько обошлось?

У нас мужской фактор (плохая спермограмма). Врач посчитал 120+ хочется понимать сколько будет тот + 20, 50, 100 тысяч.
Швидкоруч• 07 мая 2024
это то что слышала - сама не делала
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
може бути по-різному, я робила у березні, не прижилась, чекаю на перенос у травні, вже вколола діф, рахуйте по-максимуму завжди
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
в мене в середньому виходить десь 6к$
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Что вам врач посчитал? Обследование, все этапы, медикаменты, диагностика эмбрионов?
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Эмбрион после диагностики?
автор Шаманю второпях • 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Да, обследование уже сделали (в єти 120 не входят).
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляШаманю второпях
Мне в 2021 обошлось в 3 к, но протокол тогда был какой-то акционный.
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Эмбрион после диагностики?
так
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
так
Гистероскопию перед переносом делали?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Гистероскопию перед переносом делали?
не знаю, наче ні
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
не знаю, наче ні
Мне в удачном протоколе сделали. Думаю, это и помогло
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
та ні, в мене було три вдалих протоколи, і жодного разу гістеро не робили
Вакцениро Вона• 07 мая 2024
автор, скільки вам років?
зараз парам до 40р є безкоштовні програми
автор Шаманю второпях • 07 мая 2024
Ответ дляВакцениро Вона
автор, скільки вам років?
майже 40
Вакцениро Вона• 07 мая 2024
Ответ дляШаманю второпях
майже 40
ну поки не 40 поцікавтися
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
То есть вы делаете перенос в мае и у вас уже есть 3 детей?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
четверо
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
четверо
Ого. Значит, идете за пятым? А вообще сколько планируете?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Та як карта ляже, для балансу можна дві дівчинки, але я не фанат дівчат, з хлопцями простіше
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так ви ж пол знаете, кого переносите)
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так ви ж пол знаете, кого переносите)
та я не про це, просто я минулого разу кричала що то в останнє і я більше у пологовий ні ногою, тому не загадую, будемо відштовхуватися від ситуації
ЯкаКраля• 07 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Всі протоколи у одного лікаря?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Всі протоколи у одного лікаря?
Ні, перший у Володимира Котліка, потім три протоколи в Вікторії (два вдалих), там усі ’мої’ лікарі розбіглися, то повернулися до Котліка.
черная мамба• 07 мая 2024
Автор, я сейчас делаю.
+ будет у каждого свой.
Не угадать
Только пробовать
Сегодня не целуюсь• 08 мая 2024
Га все про все від аналізів перед еко до пологів пішло приблизно 20 тис доларів
Але було 3 протоколи бо з першого разу не вийшло
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А какая у Вас разница в возрасте у детей?
Имеете 4ро детей - это сколько беременностей? Были в
двойни?
И вопрос на засыпку: у Вас есть няньки? Помощники? Как можно без помощи вывозить морально и физически столько детей?
Или помогают антидепрессанты?
Коли мовчу- приємна жінка• 08 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
двойни?
Или помогают антидепрессанты?
В мене перша вагітність без еко (від іншого чоловіка), сину ось 13 років буде.
Чотири вагітності - чотири дитини.
Був один невдалий протокол в Вікторій у 2022 році і ось у березні другий.
Молодші діти з різницею в 2 роки (2019 рік, 2021 рік і 2023 рік).
Мені антидепресанти не потрібні, я працюю, у відпустці по догляду до 3-х років не сиділа жодного разу, за старшим, народила у липні - у грудні на роботу вийшла, за другої вагітності - через тиждень вже була на роботі, за третьої - на наступний місяць наче, і у минулому році в липні народила - у вересні вийшла на роботу (по закінченню лікарняного), бо чоловік служить, без нього важко.
Манюха в яслах, старші у садочку, ну і найстарший в школі навчається, є помічниця, але не кожен день/ не повний день, вчора, наприклад, вона з малявкою була вдома десь з одинадцятої до п´ятої вечора, потім я з роботи приїхала, ніхто не вішається, усі задоволені
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Чотири вагітності - чотири дитини.
Я не представляю как можно все оргазовать с маленькими детьми? Вы работаете не 8 часов, не в офисе?
Ясли с какого возраста?
Когда работаешь в офисе, то нужна или нянька или ясли с 8-19.00.
Обычно, когда пишут, что с младенцем работают, то потом оказывается, что работают не в офисе, а пару часов в день, когда есть свободное время, а не нормированно, или есть нянька. Но это ж не классическая работа, которая у большинства.
Часто ещё и работа не перекрывает затрат на няньку на полный день
Коли мовчу- приємна жінка• 08 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Ясли с какого возраста?
Мені взагалі все одно що Ви можете уявити а що ні, я не кажу що моє життя то абсолют і усі мають робити так як я.
Те що в мене є помічниця я не приховую. Працюю в офісі, поруч з домом, офіційно з 8 до 17, але мені головне щоб була робота виконана, можу запізнитися - можу затриматися на роботі, сьогодні я, наприклад, приїхала на роботу після десятої, їздила у справах в інше місто, зараз буде обід з 12, піду додому, пообідаю, перевірю що там старший робить (змішана форма навчання, цей тиждень - онлайн).
В ясла беруть з 4 місяців без проблем.
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В ясла беруть з 4 місяців без проблем.
А зачем так агрессивно воспринимать? Где вы увидели агрессию к вам в моем посте?
Я пытаюсь понять, как женщины могут работать с младенцами, а тем более когда детей много.
Если у вас есть помощница, тогда понятно и когда плавающий график тоже.
У нас ясли тоже с 3х мес. Но в яслях часто нет мест и они могут закрываться в 15.00, когда нехватка персонала в праздничный период и в отпуска.