Гжегож Бженчишчикевич• 07 мая 2024
Нервує свекруха
Мене нервує свекруха, ніби вона до мене і нормально ставиться, але я постійно відчуваю, що щось не так. Вона має дуже сильний вплив на мого чоловіка, як вона сказала, так він і робить. Вона навіть йому одяг купує та вирішує, що краще купити. Чоловік весь день з нею на гучномовці розмовляє, якщо кудись їдемо, то цілу дорогу з нею бесідує. До того ж постісно приходить до нас, не запитуючи нашу думку ( житло ми орендуємо), а на днях я взагалі дізналась, що вона дає чоловіку гроші на оренду квартири цілої, я свою половину йому повертаю, а вона в результаті думає, що це вона платить та поводить себе як удома. Я вже не можу це терпіти, на фоні нервів почались проблеми зі здоров´ям, що порадите??
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, а я звідки знала, що це платить вона? Я свою частину плачу. Ще і готую та прибираю.
То виходить, шо за квартиру платить свекруха, а чувак на вас тупо заробляє? Чого ваші речі ще досі там?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Але вона постійно вмішується, до того ж у чоловіка такий характер, як в неї.
Він також любить командувати? Якось непомітно)))
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляУнция яда
Такого ’щастя’ навалом у жіночок різного віку. Тут хоча б на молодість-дурість списати можна, а коли те саме у жіночок під 30 та старше - ото караул.
Так да!!!
Говорю відверто• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Половину оренди та комуналки
Как это вы так классно заму то вышли?…мало того что как мужчина обеспечить не может так еще и деньги с вас берет. А виновата свекровь, ага:) вам бы впору задуматься какое гЭ ваш муж
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Она вмешивается, потому что мужу Вашему так комфортно.
Он, простите, и маму нае...ет и Вас.
Вам всего 24 года. Бежать не оглядываясь, не тратить больше своего времени.
Он, простите, и маму нае...ет и Вас.
Я щось тут подумала, якщо зі свекрухою стати одним фронтом, чоловічок посиплеться🤣. ПС : реально проблема дитинка мамина, мама нічого, старається, щоб синуля витягував сімʼю. Реально знаю багато сімей, де мамця зза кордону висилає гроші на хату і ремонти, і вона з свекрухою в один фронт і має все, що треба). Тут тільки дитятко не треба нове заводити, а так можна подивитись як воно буде далі). Помагаюча свекруха може бути корисною.
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Матери врёт и с жены стрижёт.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Таких свекрух добре на фронт відправляти. Вони ворога зубами перегризуть.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Це просто лютий треш.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Вихрдить, так.
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Та тут чувак і без свекрухи той ще пройдисвіт. Це я вже не знаю у якому відчаї треба бути, щоб за такого триматися. Це все настільки принизливо
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляLacrimo
Але якщо такий чоловік, чи є сенс?
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вихрдить, так.
І шо Ви собі думаєте? Й таке проковтнете? Цікаво, де межа Вашого терпіння?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Так, Ви праві. Вони по ній ногами ходять, вона терпить.
Говорю відверто• 07 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Матери врёт и с жены стрижёт.
Молодец чувак!!! Но «нервуе» саме свекруха. Это ж надо быть такой глуп….
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Я знаю, що це не правильно. Але в мене немає ніякої підтримки, мої родичі і чути не хочуть про розлучення.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляГоворю відверто
Вона його ж виховала таким
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Головне щоб вона не думала що всі жінки терплять і я буду терпіти.
Де її самоповага?
Читається так, наче їй гівна повний рот наклали і наказали жувати. Вона і жує.
Де її самоповага?
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну то хай з ним і живуть ... Ви з якого століття, що Вашим життям керують якісь там родичі?
Ответ дляLacrimo
Це схематоз для зухвалої жіночки у котрої останній вагон. Навіщо це молодій дівчині?!
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну нашли Вы повод, чтобы не разводится.
Ваши родственники какое отношение имеют к Вашей жизни ?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У вас там все с приветом?
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ну нашли Вы повод, чтобы не разводится.
А що люди скажуть)))) Просто жесть
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
У вас там все с приветом?
Трохи є
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Трохи є
А у вас своего мнения вообще нет?
Точная копия плова• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А при чому тут родичі?
У Вас є гроші в запасі на перший час зняти квартиру чи хоча би кімнату?
Мовчки знімайте, переїжджайте і подавайте на розлучення онлайн.
Батькам аби галочку поставити, що донька пристроєна. А що на справді відбувається , їх не хвилює.
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Трохи є
Вы так мне не ответили, как Вы питаетесь? Расходы тоже 50 на 50 ? Просто интересно.