Гжегож Бженчишчикевич• 07 мая 2024
Нервує свекруха
Мене нервує свекруха, ніби вона до мене і нормально ставиться, але я постійно відчуваю, що щось не так. Вона має дуже сильний вплив на мого чоловіка, як вона сказала, так він і робить. Вона навіть йому одяг купує та вирішує, що краще купити. Чоловік весь день з нею на гучномовці розмовляє, якщо кудись їдемо, то цілу дорогу з нею бесідує. До того ж постісно приходить до нас, не запитуючи нашу думку ( житло ми орендуємо), а на днях я взагалі дізналась, що вона дає чоловіку гроші на оренду квартири цілої, я свою половину йому повертаю, а вона в результаті думає, що це вона платить та поводить себе як удома. Я вже не можу це терпіти, на фоні нервів почались проблеми зі здоров´ям, що порадите??
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Працює.
Але зп не велика, бо мама сказала, що треба на перспективу працювати.
Це ваш лікар? Здається стоматолог
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Да, что говорили о женихе ваши родители. Вы сама осознавали что он не только мамин сын но и эгоист и потребитель?
Не зовсім розуміла. Він через два тижні стосунків зробив мені пропозицію, я його погано знала. Не хотіла так швидко виходити заміж, але був сильний тиск з боку чоловіка та його родичів.
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Фактично так. Та їм завжди було байдуже, заручини оплачувала я сама, а не вони, на розпис теж.
Вам же вже радили тікати від них
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Як ви можете таке терпіти? Жах неповага до себе
Просто не люблю себе
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я сама
Автор, пора умнеть.
Вы считаете что не достойны больше никого кроме этого чуда?
И не встретите больше никого?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Просто не люблю себе
Когда планируете начать?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Автор, пора умнеть.
И не встретите больше никого?
Так, і думаю, що всі такі будуть
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ответ дляLacrimo
Я щось тут подумала, якщо зі свекрухою стати одним фронтом, чоловічок посиплеться🤣. ПС : реально проблема дитинка мамина, мама нічого, старається, щоб синуля витягував сімʼю. Реально знаю багато сімей, де мамця зза кордону висилає гроші на хату і ремонти, і вона з свекрухою в один фронт і має все, що треба). Тут тільки дитятко не треба нове заводити, а так можна подивитись як воно буде далі). Помагаюча свекруха може бути корисною.
Там не той випадок
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Когда планируете начать?
В мене не виходить. Бачу в собі лише погане, думала про самогубство
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, і думаю, що всі такі будуть
А этот у вас единственный мужчина?
Вы представляете если бы все мужчины разговаривали с мамами круглосуточно, мамы покупали им одежду и весь вот тот пздц который Вы описали..
Вы представляете?)))
Автор, уезжать на другой конец города от такой свекруни, а лучше в другой город. Она разрушит Ваш брак. Включите женскую хитрость наконец-то. А мужу доносите до мозгов, что он взрослый мужчина, и в ответе за свою семью. А сейчас он себя ведёт как маменькин сынок, так и говорить. А у этой свекруни есть ещё дети, работа, дача???? Или она одинока?
неДоПриличий• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, і думаю, що всі такі будуть
Автор,милая!у Вас не семья,он Г полное,если Вы родите от него,Вы сойдете с ума!у Вас вся жизнь впереди….
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не ну, в такой семье пожить, то можно и не о таком думать.
Это ужас.
Вам нужно срочно выходить из этого состояния. И выбросить из головы эти мысли. У Вас вся жизнь впереди.
Это ужас.
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Просто не люблю себе
Вас не полюбят, пока Вы не полюбите себя.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
А этот у вас единственный мужчина?
Вы представляете?)))
Так, я знаю. Але думаю, що ті дівчата, в кого нормальні чоловіки за мене кращі, і мені таких не зустріти.
Вам телефонограмма• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Красный флаг был, флажище
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ длямария 84
Автор бессильна. И любая будет бессильна.
Только развод и строить свою жизнь с психически здоровым мужчиной.
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну вони й не повинні були оплачувати. Виростіть вже
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Так, це правда
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ длямария 84
Какой брак ? Вы внимательно читали автора ?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А чем Вы хуже? Какие недостатки Вы в себе видите?
Морковна• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
За свої купляю, рідко, коли скидується
А куди він діває свої? Зарплату і те, що Ви за квартиру даєте?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляМорковна
Собі відкладає. Купив дорогущий ноут для ігор, весь час у них зависає
Вам телефонограмма• 07 мая 2024
Другой город, все с нуля сама, искать работу. По возможности с психологом прорабатывать нелюбовь к себе.
Я более чем уверена что вы с норм образованием, отличница и красивая. Просто самооценка убита родителями и их безразличием. Вы сможете, пишите план уже сейчас
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Как долго вы встречались до свадьбы? Сколько лет в браке?
Обычно такие мамы наоборот против браков сына.
Я-ваш шанс• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Просто не люблю себе
Відмовки це все,в мене був чоловік на 17 років старший,дурна була молода,було важко,низька самооцінка,але я з дитиною два роки сама розвелася і почала працювати над собою. Вам хочеться,щоб Вас пожаліли?