Гжегож Бженчишчикевич• 07 мая 2024
Нервує свекруха
Мене нервує свекруха, ніби вона до мене і нормально ставиться, але я постійно відчуваю, що щось не так. Вона має дуже сильний вплив на мого чоловіка, як вона сказала, так він і робить. Вона навіть йому одяг купує та вирішує, що краще купити. Чоловік весь день з нею на гучномовці розмовляє, якщо кудись їдемо, то цілу дорогу з нею бесідує. До того ж постісно приходить до нас, не запитуючи нашу думку ( житло ми орендуємо), а на днях я взагалі дізналась, що вона дає чоловіку гроші на оренду квартири цілої, я свою половину йому повертаю, а вона в результаті думає, що це вона платить та поводить себе як удома. Я вже не можу це терпіти, на фоні нервів почались проблеми зі здоров´ям, що порадите??
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
А у вас своего мнения вообще нет?
Є, але не можу на важитись на виконання.
Пуки-куки• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я знаю, що це не правильно. Але в мене немає ніякої підтримки, мої родичі і чути не хочуть про розлучення.
Нема такого як правильно чи не правильно, є те що ви можете вивозити. А що родичі? В тому плані що не прихистять до себе пожити?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
А що люди скажуть)))) Просто жесть
Просто нет слов чтобы это комментировать.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Вы так мне не ответили, как Вы питаетесь? Расходы тоже 50 на 50 ? Просто интересно.
Купляю продукти я та передає свекруха
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А чего Вы боитесь? Одиночества?))))
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПуки-куки
Та я не маю де в них пожити,буду щось орендувати
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Купляю продукти я та передає свекруха
На свои покупаете ? Он дает деньги ? Или он считает, что мамин вклад в продукты и есть его расходы.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Купляю продукти я та передає свекруха
А руководит членом мужа кто? Вы со свекровью тоже 50 на 50?
Вам телефонограмма• 07 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
А при чому тут родичі?
У Вас є гроші в запасі на перший час зняти квартиру чи хоча би кімнату?
Мовчки знімайте, переїжджайте і подавайте на розлучення онлайн.
Батькам аби галочку поставити, що донька пристроєна. А що на справді відбувається , їх не хвилює.
Полностью согласна. Пора брать за себя ответственность, становится кем то. Автор нет будущего с таким человеком, ни у кого
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Купляю продукти я та передає свекруха
Якщо я напишу слово лох, мене забанять?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
А чего Вы боитесь? Одиночества?))))
Так. Я постійно сама, не було ніколи підтримки та допомоги від батьків, постійно виживала, як могла, через не любов до себе і вийшла за такого чоловіка.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляУнция яда
Ах родичі... тоді логічно, що автор в таке вляпалася, бо сама своїм життям не керує. Щож - далі буде.
Лютый трешак
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
За свої купляю, рідко, коли скидується
Говорю відверто• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вашим родителям лет 90 они старой закалки - муж один и на всю жизнь
Молода і нерозважлива• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мені 24, чоловіку 26
Тікайте, то не чоловік, з часом буде все гірше.
Я-ваш шанс• 07 мая 2024
Жах. Моя свекруха до нас не приходить взагалі,носа не чує в сім´ю , чоловік радиться зі мною про все,маму одразу на місце поставили
Вам телефонограмма• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Купляю продукти я та передає свекруха
Супер устроился, снимает и оплачивает питание мама и жена.
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вам з головою треба працювати. Краше ті гроші, за які свого стоматолога годуєте, віднесіть психотерапевту, інакше знову в таке саме лайно вляпаєтеся
Молода і нерозважлива• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Що значить не хочуть, то хай і живуть з ним
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Коли ви виходили заміж, що сказали Ваші батьки? Я думаю вони все бачили і розуміли. Куди ви влазите.
Ваші батьки сказали Вам : нам на тебе насрати, роби що хочеш!
Так??
Вам телефонограмма• 07 мая 2024
Да, надо работать над самооценкой и любовью к себе, чтоб опять в такое же не..
Сочувствую, не у всех хорошие любящие родители. Вам надо становится на ноги самой, зарабатывать на жилье и тд
Вам телефонограмма• 07 мая 2024
Да, что говорили о женихе ваши родители. Вы сама осознавали что он не только мамин сын но и эгоист и потребитель?
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляТайТаке
Можете обьяснить цель темы?
Мені теж цікаво. Я свого часу вляпалася по молодості/дурості, так тікала аж бігом з 100 гривнями в кишені. А тут автор таке терпить і далі сидить, спонсорує свого мудика
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Нічого не пораджу. Все тільки починається🤗
Треба абстрагуватись....
Або розійтися, поки дітей не має
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Так??
Фактично так. Та їм завжди було байдуже, заручини оплачувала я сама, а не вони, на розпис теж.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
І випрошує у нього кохання, бо вона не знає як то любити себе.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Весільна сукня?