Бабулька• 08 мая 2024

Массажист

Он тааакой классный. Прям не могу. Тискает аж домой забрать хочется)) Никогда не любила и не понимала массаж, но это просто супер оказывается.
автор Бабулька • 08 мая 2024
Тот случай, когда за деньги тааакой кайф))

Мааарковная• 08 мая 2024
Даже догадываюсь что там вам массируют))))
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
1000 грн на все тіло?
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляМааарковная
Ступні, чомусь вревнена
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
1000 грн на все тіло?
Дороже и не на все(( Шейно-воротниковую зону. Вчера поясницу добавил)) Он мой герой, тааакие руки.
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Київ? мені теж треба......... масаж)))
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Київ? мені теж треба......... масаж)))
Нажаль ні(( Дуже далеко від Києва.

Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Нажаль ні(( Дуже далеко від Києва.
Напевно навіть і далеко від України(
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Напевно навіть і далеко від України(
Незовсім зрозуміла ваш коментар. В Харкові в звичайній поліклініці є такий спец травматології, всі кісточки так на місце ставить , ніби на світ народжуєшся.
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Київ? мені теж треба......... масаж)))
Дати телефон? Чудового, правда в віці 55 років, досвідченого масажиста
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ні, дякую, поки що всі гроші на ремонт зубів йдуть, тому масаж не на часі
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Зуби це дорого було, а зараз взагалі.
Я на 8м ку протез недавно поставила 2 тис лікування каналів, три прийоми по 1500(мірки, вкладка) 3300 сама коронка плюс ще за щось 500 грн. Це один зуб.
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Зуби це дорого було, а зараз взагалі.
Мені щоб на зуби заробити потрібна здорова голова та спина(( Тому ремонтую спочатку спину.
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Зуби це дорого було, а зараз взагалі.
Хіба на вісімки ставлять коронки? мені треба три лікувати (не вісімки))) поки полікувала півтора зуба - збідніла на 9 тис ( і це ще без коронки)
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
А я для здоров´я голови і шиї ходжу в басейн, поєдную приємне з корисним. Мені басейн краще допомагає ніж масаж
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я теж так вважала до массажу)) У мене може трохи гірша сітуйовина з тим довбаним остеохондрозом. Я вже вважало що криша трохи підтікає, таке в голові коїлось. Та ні, 2 місяці массажу і я вже набагато адекватніша, навіть панічні атаки та аритмія вже не турбують.
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Мені для поперекового відділу найкраще підійшов велосипед. А шийний відділ баня з подвійною пропаркою через воду і масаж . Правда масажист навчив вправам, бо плече трошки барахлить, то мушу робити, обіцяла йому, як ’побочка’ розкрився грудний відділ і наче збільшився візуально розмір грудей , бо постава тепер тримається м´язами спини.

А плавати я плаваю, до війни басейн, зараз під час банних процедур в озері. Скоро ще на одне буду їздити велосипедом після роботи
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Ну це добре, що знайшли рішення. Бо мені тільки перший цикл масажів допоміг, а потім протягом трьох років вже менше. Тому рятуюся в басейні))
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я настояла,шукала варіанти, бо в основному видалення пропонували... , щоб поставили, знайшовся той, що погодився (висверлив те, що зламалося, була колонка,вкладка, пролікував, протезував). Борюся за кожний свій корінь

автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста

Ви то моя мрія)) Я себе можу здерти з постілі поки що лише на вигули дитини пішки)) На вєлік прийдеться сідати , але трішки згодом.
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста

Я теж прикупила вело, але декілька виїздів трохи налякав мене, оскільки водії авто якось не враховують велосипедистів
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я почала кататися з початком карантину, ох пам´ятаю перші свої поїздки від себе до мами, по два рази зупинялася, відпочивала, а зараз легко 35-55 хвилин кручу педалі з роботи до мами (12-16 км в одну сторону), минулого літа брала на прогулянку з собою братову молоду хаскі 15 км з нею за містом, поки він десь у відрядженні укріпляв наші кордони
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ну я і водій і велосипедист. Можу сказати, що на дорозі і ті і інші бувають цікаві. Я на велосипеді така ж неадекватна, за рульом все ж обачніша, бо розумію , що автівка небезпечніша ніж вєлік.
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Який у Вас вєлік? Від цьго ж теж багато залежить))
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Та я на вєліку стараюся не рисачити. Якщо є можливість дворами, то я їду дворами , а не вздовж дороги
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Я теж два в одному. Ще й побачила за кордоном як мають сприймати велосипедиста водії авто)))) тому поки шукаю прийнятний маршрут
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
)) Я так автівкою, поки ще лише один маршрут. Вєліком можу більше, я ще той водій. Мені 30 по місту саме те. Я мабуть єдине дурко, яке радіє тим обмеженням швидкості.
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Та простенький, підлітковий, але зручний. Сину купували, той виріс, не цікавий велосипед йому. Добре відрегульований, бо сусід в залізякахьвеликий спец, він мотоцикли реставрує., а тут мій друг-вєлік. Казав, що дуже якісний, міняти не треба. Лиш в мене ще з багажником і корзинуою, грузовий
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Головне що Вам зручно!)
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Головне що Вам зручно!)
Дуже зручно. І надійний в ходу. Алюмінієва рама багато що значить, гальма , швидкості, ну і багажнік !