Партія Слуги Народу в Київраді відмовилися голосувати за надання статусу почесного громадянина міста Києва -
Валерію Залужному та Ліні Костенко.
Фракція Слуг Народу організовано покинула залу під час голосування.
Якщо, ви не знаєте, як виглядає холуйство, то можете подивитися на фракцію Слуг Народу у Київраді.
Всі вони на догоду Офісу Президента, проявляючи свою лояльність владі, відмовилися голосувати за надання статусу почесного громадянина міста Києва - Валерію Залужному та Ліні Костенко.
Моральні потвори не віддали належне геніальній українській поетесі та Залізному Генералу Залужному.
Мабуть вже забули, хто рятував Київ у 2022 році.
А Кличко - молодець.
Сьогодні столиця, рішенням Київради, висловила свою шану та повагу і нагородила званням «Почесний громадянин Києва» людей, які є справжніми моральними авторитетами для киян і всіх українців.
Залужний і Костенко - почесні громадяни Києва!
Валерію Залужному та Ліні Костенко.
А Кличко - молодець.
Результат:
вже голосів:
17 (60.71%)
Слуги це прислуга ермака
6 (21.43%)
Слуги не мають совісті
5 (17.86%)
Слуги Народу,але не українсько