Редисочка• 08 мая 2024
Сон дім/ квартира
Що може значити , якщо постійно останні пару місяців ( день через день) сниться різний але мій дім : будинок, квартира. Різна тематика сну - і приємний, і нейтральний, і щось типу страшний. І все різні дома, постійно в деталях запамʼятовую планування, можу карту намалювати(. У когось таке було? Чим закінчилось? Я не вірю в віщість снів взагалі, але ця тематика якась дуже навʼязлива. ПС: свого дому не маю.
Мао_Мяо• 08 мая 2024
Якщо не вірите, то і нащо про це думати? Інша справа коли сон збувається і тоді вже по факту розумієш підсказки всесвіту) або тлумачиш сон і знаєш що тебе очікує.
Свезло так свезло• 08 мая 2024
В мене буває періодами сняться різні квартири і уві сні розумію, що вони мої)
Гарні, австрійські люкси))
Але знаю що сняться, бо я б хотіла таку квартиру.
Гарні, австрійські люкси))
Редисочка
• 09 мая 2024
В моєму випадку сняться просто любі квартири і дома. Як правило такі, в яких треба робити ремонти або щось змінювати... до прикладу з таких: з виглядом на захід сонця і море, великі вікна, дім на палях на воді, дім на пагорбі, квартира померлого недавно снилась, також були квартири великі і малі... не можу сказати, що котрусь з них я прямо хочу, вони реально потребували ремонтів і вивезення хламу. Це щось є психологічне, або якісь сигнали , поки не розумію які. Своєю квартирою не пахне навіть.