Если знакомым не хочется оставлять, но хочется чтобы в случае чего ктото кому я позвоню и скажу где ключи, смог получить доступ к квартире
english book• 08 мая 2024
Ответ дляdiablo12
Та ладно, это что за услуга?
7 днів - 15грн.
З 8-го дня - 10грн в день.
Головне питання на який термін?
Я колись жила одна в Києві то було страшно що як загублю чи зламаю ключі або сумку вкрадуть, не зможу попасти додому і попроситись переночувати ні у кого буде.
Зараз у сестри є ключі від квартири де я живу про вся випадок
Якщо вам на тиждень, то вище гарні рекомендації