Замулена ріка• 09 мая 2024
Вітаміни для енергії та розумової діяльності
Останнім часом не можу концентрувати увагу, стала неуважною та розсіяною. Ніби немає сил ні на що(( підкажіть, які вітаміни пропити
12 галюцинаций• 09 мая 2024
Передивіться своє меню. Якщо їсте одні углеводи і недостатньо білків теж таки симптоми.
90x60x90• 09 мая 2024
Гінкго білоба багато хто радить в таких випадках пропити курсом хоча б три місяці. Тут на нього багато відгуків.
месяцкие• 09 мая 2024
Я приймала Білобам, він теж з гінкго, причому там ще й заспокійливий триптофан і загалом гарний склад. Мені чимало років і довелося на нову для мене роботу йти, то не нервувала і наче краще запам´ятовувала. Я купувала в аптеці Подорожник, це БАД їх мережі, але ось є на Мейку
месяцкие• 09 мая 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Янтарную кислоту попробуйте
За бурштинову/янтарну теж плюсую, але місяців 3 треба попить загалом для здоров´я, 80 табл гривень 40 коштують, бюджетний бюджет