Слухи-руки не распускаю• 09 мая 2024

Як зрозуміти які потрібні вітаміни. Які аналізи поздавати?

Доброго дня. Дівчата немає сил зовсім. Маю проблеми з ЖКТ. Було загострення, зараз краще, але якщо не посплю 2 рази на день немає сил. Була у лікаря здала загальний аналіз крові, аналіз на феритин та вітамін Д. Ще маю направлення на гормони щітоподібної залози. Що ще здати? Як зрозуміти чого мені не вистачає?
manu1• 09 мая 2024
Сдайте в синево
Ферритин, витамин Д, железо, магний там есть и группа В, можно взять у семейного направление на бесплатные

булоТАЙминуло• 09 мая 2024
Витамин групи В
автор Слухи-руки не распускаю • 09 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Витамин групи В
Є такий аналіз? Чи просто пропити?
Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2024
Берите направление на УЗИ печени, желчного , и поджелудочной. На анализы печеночных ферментов.
При чём витамины к проблемам с ЖКТ? Так и усугубить можно. ТТГ обязательно, не уберет проблемы, но может значительно облегчить регуляция гормона щж. Хеликобактер сдавали? Кал на лямблии? Фсгд?
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Здавала аналізи крові на паразитів - негативний. Хелікобактера немає. А що таке ФСДГ?
ОленаЖабаЗелена• 09 мая 2024
які проблеми с ЖКТ? бо якщо є Хєлікобактер ( здайте копрограмму, та на антитіла) то вітаміни не засвоюються, навіть якщо ви іх будете в/в вводити.
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Панкреатит, треба ще жовчний перевіритися
ОленаЖабаЗелена• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
ясно, так шо у вас з ферритином, гемоглобіном та загальним білком? бо по опису схоже на анемію...
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Тільки здала, ще не знаю.

булоТАЙминуло• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Є такий аналіз? Чи просто пропити?
Є аналіз на В12 точно, гомоцистеїн ще є. Подивитися потрібно прайс лабораторії

Пити без аналізів не потрібно
Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ось цім і займіться. І біохімію крові на печінкові ферменти і підшлункової , відповідно АЛТ, АСТ, ГГТ та амілазу/ліпазу.
Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло

Пити без аналізів не потрібно
От за гомоцистеїн обома руками ’за’. Не так важливо на холестерин , як щоб гомоцистеїн був не вище 2-5.
Сегодня я не я• 09 мая 2024
Ответ дляmanu1
Сдайте в синево
Добрий день, а як взяти ці направлення безкоштовно?були з дитиною , педіатр сказала , що вітамін Д на платній основі. Обдурили? Дякую.
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСегодня я не я
Да, витамин Д бесплатно, есть даже код на него в направлении отдельный
Вот код красным указано, врач выписывает направление по этому коду, а вы идете и бесплатно сдаете. Это я ферритин и витамин Д сдавала на прошлой неделе, там еще куча всего есть бесплатно, врач должен знать
Ответ дляВорожу на каві
Блін ну я за ці аналізи заплатила сьогодні 700 грн. За феритин і вітамін Д.
Підкажіть як дізнатись список платних і безплатних аналізів.
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну вот, а я даю 100-200 грн комплимент семейному своему и она выписывает мне полотно в 5-10 анализов)
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Эти все анализы и узи тоже можно сдать бесплатно по направлению от семейного
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Тоже по направлению есть у семейного
В синево стоит 1480 грн биохимия, куда все входит, могу дать код для врача

Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вот, красным я обвела код до врача,
Это номер направления, точнее код анализа, который выписывает врач в базе
Первая буква и 5 цифр, в каждой строчке перед названием анализа, последующая буква и 3 цифры это для лаборатории
Если в синево не проходит код, делайте в CSD,, у них более расширенный список анализов
Ответ дляВорожу на каві
Вот, красным я обвела код до врача,
Дякую. Тобто це список платних аналізів, чи це все безкоштовне по направленню від лікаря?
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Это список бесплатных анализов, с кодами, которые может выписать семейный или другой узкоспециализированный врач
Ответ дляВорожу на каві
О, дякую. Я вже почала розбиратись.