dArtagnan• 10 мая 2024
Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять помощь украинcким беженцам
Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять материальную помощь украинским беженцам призывного возраста. Вместо этого он предлагает отправлять эти деньги на Украину для финансирования армии.
Глядя на действия и заявления украинских политиков, создается впечатление, что выборов в Украине больше не будет.
Inno4ka-ya• 10 мая 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Правильно
2 года вполне достаточно
Вы в своем уме? Многие в 18-25 только учиться пошли, им не помогать? Они как раз призывного возраста, только с отстрочкой
vetal-5eda• 10 мая 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Да, дорогая моя. Это уже взрослые мужики. В Европах Америке подростками уже подрабатывают, в 18 на вольные хлеба, работают и учатся. Только давайте не будем, что 18-25 это якобы дети.
Khmelnichanka• 10 мая 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну согласитесь , какая то странная помощь, одних третий год кормят, а ведь люди продолжают терять жилье, а новых не принимают. А ведь первыми выехали далеко не все, кто жилье потерял .
Німеччина продовжує надавати захист і приймати нових людей.
Белоснежная• 10 мая 2024
Национальные черты: засунуть руку в чужой карман и рассказывать как правильно потратить чужие деньги
Полковой раввин Изя• 10 мая 2024
Ответ дляWendy Rhoades
ну логічно залишити виплати для жінок з дітьми, пенсіонерів і інвалідів, поки йде війна. Вони менш мобільні, і об´єктивно в Україні ніде не є повністю безпечно, в Ужгороді всі не помістяться)
Але чоловікам..., які мають змогу працювати і не обтяжені доглядом за дітьми...ну таке)
Але ж це не наші кошти, а кошти европейських платників податків, куди хочуть, туди і витрачають.
Для таких мужчин ещё должны быть подходящие рабочие места, в том числе для тех, кто плохо знает язык.
Inno4ka-ya• 10 мая 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Кто не принимает новых и где?
Inno4ka-ya• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
Я сам живу в зоне боевых, не выезжал никуда с 24.02, никаких пособий не получал и не давали, работаю. Или мужики украинцы выехавшие резко теряют дееспособность, честно, не понял?
Возьми пирожок с полочки
Inno4ka-ya• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
Подрабатывать и работать понятия разные
vetal-5eda• 10 мая 2024
Ответ дляБелоснежная
Лучше защитить жизни тех, кто под обстрелами, чем кормить здорового хряка 18-50 лет, сидящего уже два года на сладкой халяве и не желающего вставать.
Ответ дляАноним Первый
Суки ніяк не накрадуться. Близько 100 млн євро твльки офіційно і тільки за омтанні дні дає нам Європа на відновлення енергетики, а ті тварі кричать нема грошей в з 1 червня світло буде по 4 грн
То пропасти а не країна , тут скільки не дай, все вкрадуть і навіть в мінус. Якесь прокляття.
Энергетика же ахметовская у страны ее нет )) да и с осени уже вопрос решают 4 грн -1 кВт поздравляю нас всех
Белоснежная• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
Пожалуйста делайте как лучше, но за счет налогоплательщиков своей страны.
vetal-5eda• 10 мая 2024
Знакомый кент немец говорил, ты в курсе что ваши беженцы мужики тут квасят не просыхая по ресторанам, с улыбками на все 32, будто и нет войны?
Из-за таких вот и не дают нам может той военной помощи, что нужна. Многие из выехавших избегают темы войны или только наживаются на ней.
vetal-5eda• 10 мая 2024
Ответ дляБелоснежная
Вы в здравом уме или русня? Если вы не с Украины, что тут забыли, на советчице?
Юся шопоголик• 10 мая 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
І? До чого тут порох який у своїх вологих мріях розпоряджається коштами Німеччини? Нехай своїми грошам допомагає
Р.S я якщо що у Німеччині не була ніколи, ну то вже за гранню коли наші політики знають як краще розпоряджатися чужими грошима
vetal-5eda• 10 мая 2024
Ответ дляБелоснежная
Типа намекаешь, что страна где идет война, должна сама воевать и сама удерживать экономику чтоб покрыть все расходы, пока хитросделанные среди беженцев за рубежом будут клянчить себе на фуагра и шмотки?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 мая 2024
О, ну якщо це сказав Порошенко, то тут буде шалена підтримка. Нехай працюють, насиділись на виплатах, дітей можна з собою на роботу брати у торбинку за спину. Коли вже українські олігархи почнуть фінансувати армію з тих коштів, що накрали?
Юся шопоголик• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
Ви я бачу з тих хто знає як краще воювати і як краще допомагати, сидячі на дивані, йдіть допоможіть нашим хлопцям, то краще приблизить перемогу ніж на советчиці і з дівками теревеніть
Inno4ka-ya• 10 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Да ну,в мене чоловік працює з 18 років,і сам повністю себе утримував і за навчання собі теж оплачував контракт.Це вже дорослі люди
В своїй країні і в чужій це різні речі. Мій теж підробляє, але й ми допомагаємо. Але не завжди студентам є де підробити з різних обставин. Таких як незнання мови, маленьке селище і відсутність робочих місць і багато іншого. Також транспорт ходить рвз на годину і до 19. Права отримати то десь 3000у.е+ авто купити. Молодь треба навчати і підтримувати, а не добивати
Аноним Первый• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
вЕталя, 350 євро має микола біженець в німцях, в інших країнах взагалі нічого не має. Та й переважна кількість біженців - це жінки і діти. А ти краще присядь на пʼятку і подивись скільки мільярдів крадуть наші чиновники в середині країни, а не рахуй копійки поодиноких міфічних микол десь там в німеччинах.
Пс. В Німеччині ніколи не була, біженством не займаюсь.
Ответ дляInno4ka-ya
Було б бажання,як то кажуть.Можна переїхати в місто,зняти койко місце і йти працювати,і гроші на збираються на пато і на права.Є курьери глово,там де лише велосипед потрібний
vetal-5eda• 10 мая 2024
Ответ дляАноним Первый
Женщины, дети до 18, бабуси, инвалиды реальные - нема питань. Кормить и содержать на пособия здорового взрослого мужика - нонсенс.
Ответ дляFilomena
Ну все. Шоколадний продався зеленим)
Зараз виникне певний дисонанс в головах)
Ну Зе інше пропонував мені здається.
Якщо правильно пам´ятаю, то він пропонував, щоби всі кошти на підтримку біженців шли до України, а вже Україна буде розподіляти кому і скільки
vetal-5eda• 10 мая 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Був у ЗСУ, після важкого поранення працюю на гражданкі. Я електрик, тож роботи багато.
Аноним Первый• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
Та їх там не так багато , шоб їх гроші зробили погоду для нашої війни. Ця вся пропаганда штучно накручена, шоб розпалювати ненависть. Коли в то й же час, справжні злодії і ухилянти сидять по владних кабінетах і крадуть реально значущі суми.
Inno4ka-ya• 10 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Не так просто переїхати в інше місто. Моя подруга насилу переїхала, навіть маючі роботу. Легко казати, коли не були там. А я рік прожила в Німеччині. І син працює, бо в мене там є гарні знайомі-німці, які допомогли йому