dArtagnan• 10 мая 2024
Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять помощь украинcким беженцам
Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять материальную помощь украинским беженцам призывного возраста. Вместо этого он предлагает отправлять эти деньги на Украину для финансирования армии.
Глядя на действия и заявления украинских политиков, создается впечатление, что выборов в Украине больше не будет.
herba fresca• 10 мая 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
То яких чоловіків фінансує Німеччина, мабуть тих, хто має законні підстави для виїзду і які недієздатні? Невже наша країна має втручатися у законодавство іншої держави?
Многие выехали через оккупированные территории
Полковой раввин Изя• 10 мая 2024
Ответ дляFilomena
То у нас в Україні повно робочих місць.
Взагалі проблем не виникне)
Ага, прям работодатели в очереди стоят...
herba fresca• 10 мая 2024
Ответ дляРойЛеля
А що не так він каже.
Я за те, щоб всіх зняти з допомоги і за ці гроші проплатить найманців, професійних військових
Да не хочет никто перемоги Украины, неужели непонятно.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻♀️
Ви сидете за кордоном і запитуєте у мене чи готова я платити борги за тих, хто сидить за кордоном. Не за голову тримайтеся, а подумайте, що ви пишете
Ответ дляlumonbka
Українські нє
А сирійські, афганські, грузинські, азербайджанські, індійські і інші мають.
Оце теж хотіла сказати, що чомусь тільки українці муляють, всі інші, якими перенаповнена Європа-Англія-Шотландія нікому не заважають чи нічого не отримують ? Скільки років сирійські сидять в Європі на виплатах ?
Не виїздили з дому, якщо що..
Vlada-Maria• 10 мая 2024
по темі: ніде більше подібної інформації не знайшла, одні передруки і посилання на цю статейку. А якщо врахувати, що газетка вже не раз палилась на замовних публікаціях, особливо прорашинських, то виникає багато питань стосовно правдивості. Тим не менше, навіть як і правда, то нічого поганого в цьому заклику не бачу, головне аби гроші не давали зелупеням в руки, бо розкрадуть і армії нічого не дістанеться
Дівчата, а де кошовий? В якому батальйоні, хто знає? А де всі ті крадії, які щодня в новинах? В яких підрозділах?
Я правильно розумію, якщо ти простий Вася то ти ухилян розлогий, а якщо потрапити у схеми і сісти на держслужбі, то там можна бути ухилянтами, тобто вершками суспільства до яких претензій немає. А це варіант!
Ответ дляVlada-Maria
а Петро - сама чесність й прозорість)))так так, згодна
Ответ дляWomAnn
у вас что телевизор сгорел? как раз сегодня целый день рекламируют воскресное новое шоу с ним )) смеяться должны вы и побеждать) а вы не подготовлены, эх...
Полковой раввин Изя• 10 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
ну, якось в Польщі чи Чехії корона не падає працювати, правда? а ’подходящіє’ - це які?
Там ниже требования для работы, язык для наших людей проще немецкого. Попробуйте устроиться на работу в Германии сварщиком, слесарем, электриком, механиков, даже имея 10 лет опыта в Украине.
Полковой раввин Изя• 10 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Чем больше Украине помогают деньгами,тем дольше идёт война.
Укр властям это очень выгодно.
Все же недовольны усилением мобилизации.
А это было требование Америки в обмен на помощь.
Укр властям это очень выгодно.
Все заинтересованы в продолжении войны.
Ответ дляКАРКАРОН
Блин, давно нет дома телевизора. Вы правы. Телевизор это святое, если от туда показывают, значит это высшая каста неприкосновенная
Полковой раввин Изя• 10 мая 2024
Ответ дляКАРКАРОН
’попили віденської кави’ и харош.
Чё возмущаться то?
Самое справедливое правительство, самая демократическая страна, безвиз. свобода, процветание.... ой, занесло, да?
Чё возмущаться то?
Главное громче кричать и неуклонно верить в то, что кричишь.
Ответ дляInno4ka-ya
Ну ви ж туди не біженкою поїхали. А готувалися для цього. Мені і в Україні чудово жилося. І якби не треба було вивезти і влаштувати сина, взагаді би нікуди не їхала. І я бачила, як там багатьом непросто. І далеко не лінь заважає багатьом працювати. Але ж вам не докажеш
Ні,я не готувалася,їхала з 4000 гривень в кармані,тому і говорю,що було б бажання.У великому місті простіше знайти підробіток,якщо немає коштів на аренду квартири,то знімалося ліжко в кімнаті,там де ще три,або дві людини
oksana_kseniya• 10 мая 2024
Ответ дляChrist1na
А де пруф?
Колишній президент України Петро Порошенко рекомендує владі Німеччини припинити фінансувати українських чоловіків мобілізаційного віку, які перебувають в країні, і почати натомість надавати ці гроші українській армії.- це оригінальний текст.
А тепер перечитайте, що ви написали.
Точно що ’ нікакой разніци’.
А тепер перечитайте, що ви написали.
Точно що ’ нікакой разніци’.
Мелитрисса• 10 мая 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Хороша пропозиція, підтримую Порошенка. До речі, коли рівно те саме пропонував Зеленський в січні, і порохоботи полоскали його за розкол українців
Зеленский предлагал все пособия отдавать в Украину, а Украина их платила, зная наших половина осела бы в не понятно чьих карманах. Порошенко предлагает не платить военнообязанным, это вынудит пойти на работу тех кто на пособиях, а если это деньги отправлять на ВСУ, то сколько дойдет по назначению, большой вопрос.
Ответ дляlumonbka
Українські нє
Українські чоловіки то взагалі не люди, то м’ясо. Які виплати.
А от українські жінки! То інше! Ресторани, закордони, шмоточки, губки, нігті самі себе не зроблять 😂