10 мая в 11:59

Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять помощь украинcким беженцам

Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять материальную помощь украинским беженцам призывного возраста. Вместо этого он предлагает отправлять эти деньги на Украину для финансирования армии.

Глядя на действия и заявления украинских политиков, создается впечатление, что выборов в Украине больше не будет.
показать весь текст
roksinata 10 мая в 13:00
Ответ дляvetal-5eda
Женщины, дети до 18, бабуси, инвалиды реальные - нема питань. Кормить и содержать на пособия здорового взрослого мужика - нонсенс.
А здорові дорослі жінки чому мають бути на утриманні? Чи у кожної по дві дитини на цицьці висить?
8 5
helena81 10 мая в 13:00
Ответ дляLor111etta
Підгорає?
Чоловічок мусить йти на роботу?
Аха ха,а ось і друга звичка, приписати те чого не має. Ми вас чекали😄
7 2 2
МАМА НИКИТКИ-2 10 мая в 13:00
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
О, ну якщо це сказав Порошенко, то тут буде шалена підтримка. Нехай працюють, насиділись на виплатах, дітей можна з собою на роботу брати у торбинку за спину. Коли вже українські олігархи почнуть фінансувати армію з тих коштів, що накрали?
Кому дітей з собою в торбинку брати? Чоловікам? Ви взагалі зрозуміли про що мова в темі?
5 2 1
Inno4ka-ya 10 мая в 13:01
Ответ дляЮся шопоголик
І? До чого тут порох який у своїх вологих мріях розпоряджається коштами Німеччини? Нехай своїми грошам допомагає

Р.S я якщо що у Німеччині не була ніколи, ну то вже за гранню коли наші політики знають як краще розпоряджатися чужими грошима
Він якраз допомагає і своїми. Але це не дає права чужими розпоряджатися.
Вероника-2014 10 мая в 13:03
Ответ дляvetal-5eda
Женщины, дети до 18, бабуси, инвалиды реальные - нема питань. Кормить и содержать на пособия здорового взрослого мужика - нонсенс.
Женщин проровняли к детям, старикам и инвалидам?
helena81 10 мая в 13:04
Ответ дляKrasivaja_ja
Немецкие беженцы, идите работать) вам никто и ничего не должен
Мене це не стосується.Але чого ж тільки німецькі біженці, біженцям ,в інших країнах, ваша величність дозволяє сидіти на виплатах?
8 3
НАТАЛІЯ.КИЇВ 10 мая в 13:04
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Кому дітей з собою в торбинку брати? Чоловікам? Ви взагалі зрозуміли про що мова в темі?
Ні, поясніть, будь ласка))
Oksiz 10 мая в 13:05
Немцы как то сами разберутся как тратить СВОИ деньги. Поражают украинские политики - это дикий позор такие заявления. Порошенко пусть лучше переселенцам Украине со своего кармана хоть по 500 евро в месяц платит у него денег как и в бюджете Германии
Аноним Первый 10 мая в 13:06
Реальний приклад я вище показала- 100 мільярдів євро і це лише просто перше зустрічне, нам дають на енергетику. Але ж хрєн її будуть відновлювати . Все, абсолютно все до копійки вкрадуть, як вкрали попередні 100 млрд грн на захист енергетики. І ніхто не буде покараний! Ніколи! Тарифи піднімуть і підніматимуть до безкінечності і нічого оновлювати не будуть.
Так і з копійками микол, ну заберуть і вкрадуть собі. А пересічний вкраїнчик, буде радіти шо в сусіда хата згоріла.
Ну діч.
nata.ant 10 мая в 13:09
Ответ дляInno4ka-ya
Не так просто переїхати в інше місто. Моя подруга насилу переїхала, навіть маючі роботу. Легко казати, коли не були там. А я рік прожила в Німеччині. І син працює, бо в мене там є гарні знайомі-німці, які допомогли йому
Я живу за кордоном десять років,повірте все просто,коли утримувати треба себе,а немає ніякої помочі
8 4 1
МАМА НИКИТКИ-2 10 мая в 13:09
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ні, поясніть, будь ласка))
НАТАЛІЯ.КИЇВ 10 мая в 13:15
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То яких чоловіків фінансує Німеччина, мабуть тих, хто має законні підстави для виїзду і які недієздатні? Невже наша країна має втручатися у законодавство іншої держави?
6 5 3 1
Inno4ka-ya 10 мая в 13:16
Ответ дляnata.ant
Я живу за кордоном десять років,повірте все просто,коли утримувати треба себе,а немає ніякої помочі
Ну ви ж туди не біженкою поїхали. А готувалися для цього. Мені і в Україні чудово жилося. І якби не треба було вивезти і влаштувати сина, взагаді би нікуди не їхала. І я бачила, як там багатьом непросто. І далеко не лінь заважає багатьом працювати. Але ж вам не докажеш
12 3 1
МАМА НИКИТКИ-2 10 мая в 13:27
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
То яких чоловіків фінансує Німеччина, мабуть тих, хто має законні підстави для виїзду і які недієздатні? Невже наша країна має втручатися у законодавство іншої держави?
В сенсі недієздатні? Ви щас про що? Не смішіть людей.
До речі, штати, в ті 61 млд кредиту, включили виплати нашим біженцям. Ви, чи ваші діти з власної кишені виплачувати потім борги держави, в тому числі на фуд-стемпи та кеш біженцям в США?
Ну і Європа вже десь рік виділяє загальну суму на Україну, безрозподілу на біженців чи ЗСУ.
7 1
lumonbka 10 мая в 13:27
Ответ дляWendy Rhoades
я й не знала, що повносправні українські чоловіки мають право претендувати на виплати)
а воно он як)
Українські нє
А сирійські, афганські, грузинські, азербайджанські, індійські і інші мають.
4 4 2
Одесситка2007 10 мая в 13:31
Ответ дляroksinata
А здорові дорослі жінки чому мають бути на утриманні? Чи у кожної по дві дитини на цицьці висить?
Вибачте але де ви побачили фізично сильно здорових Українок, особливо після пологів? У нас в країні наскільки важке було життя що більшість дівчат вже до 30 років переносять по 2-3 операції іноді складних, нажаль така особливість нації що більшість жіночого населення фізично не може вважатись повноцінно здоровою, особливо після пологів. Тому ваш гнів дуже зайва та страшна річ, міцного здоровя вашій любій мамі
12 3 1
олена олена 10 мая в 13:29
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну согласитесь , какая то странная помощь, одних третий год кормят, а ведь люди продолжают терять жилье, а новых не принимают. А ведь первыми выехали далеко не все, кто жилье потерял .
Всіх приймають. Вас не прийняли?
3 1
РойЛеля 10 мая в 13:36
А що не так він каже.
Я за те, щоб всіх зняти з допомоги і за ці гроші проплатить найманців, професійних військових
2 1 1
НАТАЛІЯ.КИЇВ 10 мая в 13:36
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В сенсі недієздатні? Ви щас про що? Не смішіть людей.
До речі, штати, в ті 61 млд кредиту, включили виплати нашим біженцям. Ви, чи ваші діти з власної кишені виплачувати потім борги держави, в тому числі на фуд-стемпи та кеш біженцям в США?
Ну і Європа вже десь рік виділяє загальну суму на Україну, безрозподілу на біженців чи ЗСУ.
Я не буду з вами сперечатися, я в Києві, нікуди не їхала, кількість чоловіків дієздатних, призовного віку і які отримують виплати від інших держав оцінити не можу. Ви за кордоном, вам це зробити мабуть простіше. Вважаю, європейські законодавці без втручання експертів з Совєтчіці врегулюють на законодавчому рівні надання чи скасування виплат
3 2
Vlada-Maria 10 мая в 13:41
Ответ дляЧашечка кофе
Хороша пропозиція, підтримую Порошенка. До речі, коли рівно те саме пропонував Зеленський в січні, і порохоботи полоскали його за розкол українців
та ні, чотирижди ухилянт пропонував дати йому в кишеню, а він буде ’розподіляти’ між біженцями))) Та, та не те))))
WomAnn 10 мая в 13:43
Можно еще призвать немецкие власти прислать сирийских беженцев в Украину. Не, ну а че, нам же все должны
4 2
Vlada-Maria 10 мая в 13:43
Ответ дляЧашечка кофе
І? Що, десь запропонував позбавити громадянських і конституційних прав? Чи може закликав, як зелупені, повертати примусово? чи може сказав дати гроші в кишеню, як чотирижди ухилянт вимагав? А купити за ті гроші зброю і передати армії в обхід зелупенських кишень - нормально, підтримую
Vlada-Maria 10 мая в 13:45
Ответ дляFresh
після мосейчучки
+100000000, і після 73%них. Ба більше, можу побитись об заклад, що якби сини Порошенка були тут або на передовій, то 73%ні би вили в інший бік ’барига, навіть дітей для піару не жаліє’
6 5
МАМА НИКИТКИ-2 10 мая в 13:46
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Я не буду з вами сперечатися, я в Києві, нікуди не їхала, кількість чоловіків дієздатних, призовного віку і які отримують виплати від інших держав оцінити не можу. Ви за кордоном, вам це зробити мабуть простіше. Вважаю, європейські законодавці без втручання експертів з Совєтчіці врегулюють на законодавчому рівні надання чи скасування виплат
Я в вас ще раз запитаю, ви готові з власної кишені віддавати борги держави за утримання тих, хто щас за кордоном? Штати вже 61 млд в борг дали. Добре, якщо спишуть- а як ні?
5 4
herba fresca 10 мая в 13:47
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну согласитесь , какая то странная помощь, одних третий год кормят, а ведь люди продолжают терять жилье, а новых не принимают. А ведь первыми выехали далеко не все, кто жилье потерял .
Новых принимают.
И не прекращали.
Просто не все земли.
Сейчас 4 земли принимают, если я не ошибаюсь.
Vlada-Maria 10 мая в 13:47
Ответ дляПолковой раввин Изя
Для таких мужчин ещё должны быть подходящие рабочие места, в том числе для тех, кто плохо знает язык.
ну, якось в Польщі чи Чехії корона не падає працювати, правда? а ’подходящіє’ - це які?
НАТАЛІЯ.КИЇВ 10 мая в 13:48
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я в вас ще раз запитаю, ви готові з власної кишені віддавати борги держави за утримання тих, хто щас за кордоном? Штати вже 61 млд в борг дали. Добре, якщо спишуть- а як ні?
Можливо ми не будемо гадати - спишуть чи не спишуть...?))
Гарного дня
2 1
Vlada-Maria 10 мая в 13:48
Ответ дляFilomena
То у нас в Україні повно робочих місць.
Взагалі проблем не виникне)
І в тій же Німеччині теж повно, було би бажання працювати
herba fresca 10 мая в 13:48
Ответ дляvetal-5eda
Все правильно сказал. Мужики достаточно насиделись там, нагрели жопы, пусть шуруют арбайтен. Еще не хватало 3 год кормить взрослых мужиков по закордонам. Лучше реально пусть это идет на ЗСУ.
Чем больше Украине помогают деньгами,тем дольше идёт война.
Укр властям это очень выгодно.

Все же недовольны усилением мобилизации.
А это было требование Америки в обмен на помощь.
11 3 3
МАМА НИКИТКИ-2 10 мая в 13:50
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Можливо ми не будемо гадати - спишуть чи не спишуть...?))
Гарного дня
🤦🏻‍♀️