Покорительная• 10 мая 2024

Дівчата, допоможіть розібратися! Що це може означати? Реєструюся на НМТ

сьогодні почалася додаткова реєстрація на НМТ. а що це за заява і документ, хто знає?
Ms. Скромность• 10 мая 2024
Наверное, медицинские документы, которые объясняют, почему вы не могли принять участие в основной сессии.
Пилосмок працює• 10 мая 2024
це документи, що є підставою для участі в додатковій сесії.
Белоснежко• 10 мая 2024
Треба дивитися в правилах, хто має право на додаткову сесію. Це може бути підтвердження, наприклад, що підчас основної сесії в дитини важливі спортивні змагання, або запланована операція, або щось ще.
ПробілНеПрацює• 10 мая 2024
Це документ про те чому ви не зареєструвалися на основну, лікарняний, відрядження чи ще якась причина, бо додаткова реєстрація для тих хто з поважних причин не встиг на основну
Дуболом• 10 мая 2024
З якої причини ви не зареєструвалися на основну сесію? От та причина (якщо вона поважна і оформлена документально) і буде тим документом, який треба підвантажити.
автор Покорительная • 10 мая 2024
Ответ дляMs. Скромность
а довідка від лікаря, що була вдома в гіпсі підійде? лікарняного нема, бо не працюю офіційно
автор Покорительная • 10 мая 2024
Ответ дляДуболом
а якщо тільки в квітні просто надумалась вступати?
Дуболом• 10 мая 2024
Ответ дляПокорительная
ну ви запізнилися)
А_мій_самий_самий• 10 мая 2024
Ответ дляПокорительная
То не причина
автор Покорительная • 10 мая 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
То не причина
ок, а якщо я довідку принесу від лікаря, прокатить? ну там в нога зламана була припустимо
Дуболом• 10 мая 2024
Ответ дляПокорительная
реєстрування проходить дистанційно через компьютер. я не знаю, чи є нога в гіпсу причиною але спробуйте.
А_мій_самий_самий• 10 мая 2024
Ответ дляПокорительная
Спробуйте взяти довідку у лікаря і загрузити її.
автор Покорительная • 10 мая 2024
Ответ дляДуболом
може краще тоді довідку що лежала в лікарні?...
Пилосмок працює• 10 мая 2024
Ответ дляПокорительная
це точно не пояснює, чому ви не могли зареєструватись.
У вас був цілий місяць, реєстрація онлайн... провтикали.
автор Покорительная • 10 мая 2024
Ответ дляПилосмок працює
а що ж пояснює?? допоможіть, дівчат, дуже треба
Пилосмок працює• 10 мая 2024
Ответ дляПокорительная
https://ips.ligazakon.net/document/view/RE41360?an...
5. Під час додаткового періоду реєстрації здійснюють реєстрацію осіб, які:
1) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
2) не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації;
3) реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

Пробуйте, може, ваша причина і буде визнана поважною, хтозна.... Хоча навряд.
Барвіночка• 10 мая 2024
Ответ дляПокорительная
спробуйте її завантажити, якщо візьмуть, то візьмуть
Невгамовна Бу• 10 мая 2024
https://www.education.ua/news/2024/05/09/yak-zaree...
Якщо ви не зареєструвалися на основну сесію НМТ, але не маєте «поважну» причину, все одно спробуйте зареєструватися під час додаткової сесії. Додайте до документів заяву із проханням дозволити вам участь у додатковій сесії та поясненням, що через виклики війни ви пропустили реєстрацію на основну сесію.
ЛюблюДевчонок• 11 мая 2024
Автор, як ваші справи? Заявку прийняли вашу?
Бо я теж хочу зареєструватись на додаткову