Забрызжу ядом• 10 мая 2024

Не могу войти в Дію через nfc (загранпаспорт)

Не получается, после фото лица пишет вы не прошли авторизацию, у мужа также, подруга прошла. Что не так ? У кого такое было? Мы не в Украине, если что.
Роза в вазі• 10 мая 2024
Я вчера час игралась, пока прошла. То нижние строки не считываются, то чип, то лицо не нравится, то просто пишет, что время ожидания истекло. Но прошла. Через банк вообще не получилось
Прокачую сідниці• 10 мая 2024
Зачем она вам та дия? Тем более заграницей?
автор Забрызжу ядом • 10 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Хотела дублікат свидетельства о рождении взять
Прокачую сідниці• 10 мая 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
У вас нет копии? Оригинала? Сугубо мое мнение лучше вообще туда не лезть. Там более вашему мужу
Цирк на дроті• 10 мая 2024
Без проблем вход только через банковское приложение, украинского банка.
Цирк на дроті• 10 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Покусают мужа?
-Ань-• 10 мая 2024
Це тільки квіточки. Ви влізли в ’Дію’, не розуміючи наслідків.
-Ань-• 10 мая 2024
’Дію’ не для вашої зручності створювали.
автор Забрызжу ядом • 10 мая 2024
Ответ для-Ань-
Так а шо там нового в дії? Все данные в госрестрах есть и в дмсу
-Ань-• 10 мая 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Читайте політику конфіденційності і умови використання. А також кому належить ’Дія’, кому можуть передавати ваші персональні дані.
Більшість українців просто ставлять галочку, що згодні. А на що вони погодились - не знають.
-Ань-• 10 мая 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А чому ваші дані є в міграційній службі? Ви українка чи мігрант?
автор Забрызжу ядом • 10 мая 2024
Ответ для-Ань-
Я ж написала что мы за границей находимся
-Ань-• 10 мая 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так українців в Україні теж поробили мігрантами. Зараз замість паспорта паперового міграційна служба видає українцям шматок пластика.
Цирк на дроті• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
Вы кумедна людина. Не знаєте, що таке міграційна служба, не знаєте чим вона займається і чому така назва. Не знаєте в якому випадку людину можуть називати особою, а в якому громадянином. Не розумієте що одне зовсім не заперечує іншому. Не розумієте елементарних речей і намагаєтесь комусь щось радити.
Наче вмієте користуватись інтернетом, але вишукаєте якись дурниці. Ви розумієте, що вас ніхто не сприймає серйозно?
Цирк на дроті• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
І що?
Документ повинен бути на папері?
А може він залізний повинен бути, чи скляний, чи золотий? У вас алергія на пластик?
-Ань-• 11 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
І що?
Документ повинен бути на папері?
Якщо паспорт паперовий - ви власник паспорта.
Пластиковий ID - не ви власник.