Сливочная пенка• 11 мая 2024

Женские ударные батальоны.

Немного истории. Весна 1917-го, вспышка патриотизма, произошедшая вначале первой мировой войны, сошла на нет, мужчины в тылу массово избегают мобилизации, а на фронте - так же массово дезертируют, отказываются выполнять приказы офицеров, а среди личного состава работают агитаторы большевиков. Временное правительство в затруднении.
И тут появляется женщина-военнослужащая Мария Бочкарева и предлагает главе временного правительства создать батальон, полностью укомплектованный патриотками (причем, на добровольной основе), который бы личным примером мужества вдохновлял трусов-мужчин. Разрешение было получено и в июне 17-го батальон получил знамя, затем убыв на фронт. Патриотичные женщины не только показали храбрость в боях, но, спустя 5 месяцев, когда Зимний дворец (где была резиденция Временного правительства) штурмовали вооруженные отряды большевиков, обороняли его! Правда, неудачно.
Как вам история? Кем была Бочкарева - "дурой" (как назвал ее Маяковский), или героем?
Интересно мнение 100 лет спустя после событий.
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Удалено администрацией...
Ага, видели мы тут патриоток которые только мужиками воевать готовы причем чужими , потому что у них самих мужики на брони или вообще отсутствуют
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляЗвёздонька
Супер, прям огонь. Ті хто там зараз вони усі на смерть пішли? Мій там, він не пішов загинути, він пішов захищати і вбивати окупантів. За весь час у них один загиблий. Це дуже важка і велика втрата , на дуже складному завданні. За що присвоєно Героя України.
Так, вони тут всіх ховають. Жінки це не воїни, чоловіки смертники. Я прошу пробачення це не моя безглузда теза, це підсумок порадницького лайна. Здоров´я вашому чоловіку.
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляmymoly
Тут таке не можна за таке бан. СБУ постукає до всіх адвокатів.
Що саме не можна? Яке СБУ? До кого стукає?
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Пішла жара....
Piracanta• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Не тільки, ще купа людей які ні ці війні заробляє. Оборонна промисловість, працює в усьому світі, це величезні кошти. Маховик запустили.
Ті, хто на війні заробляє, самі війни не організовує. Це їм підфартило.
mymoly• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
До мосейчук сподіваюсь
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Чому ви так думаєте? В тих у кого є вигода , можуть бути спільні домовленності.
Звёздонька• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Ну і? Це свідчить про те, що країна в нас патріархальна. В нас чоловіків завжди у владі було більше.
Влучно. Сексизм і гендерна нерівність в армії квітнуть. Тільки чого варта відставка Гуменюк. Як вона чепляла чоловіків. Капітан 1 рангу, завжди підкована, завжди на зв’язку з усіма, але і її зіжрали
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Пішла жара....
А что , нет ?
Собирающихся реально на фронт я тут не помню только в стиле «призовут пойду но пока нет»
Звёздонька• 11 мая 2024
Ответ дляklux
Это очень логично, но вас могут просто не взять ((( Муж явно более ценный для ЗСУ
Якщо прийде перша і мобілізується, то чоловік вже не підлягає мобілізації. Там не будуть питати чи служить чоловік
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
А что , нет ?
Вам не набридло, реально?
Alisia2016• 11 мая 2024
Кожному - своє. Для мене на першому місці моя дитина і все, що стосується особисто нас, а вже десь далі - патріотизм. Є ті, в кого патріотизм на першому місці. Всі різні. У кожного свій шлях.
klux• 11 мая 2024
Ответ дляЗвёздонька
Она не может мобилизоваться силой )))) Некоторым отказывают
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Вам не набридло, реально?
Что именно ? Писать на советчице ?
Звёздонька• 11 мая 2024
Ответ дляklux
Добровільно може, нащо силою. Якщо наприклад вона сама знайде посаду і прийде в ТЦК її візьмут і чоловік вже не підлягає мобілізації. Якщо чоловіку вже видадуть повістку, то вона вже може не ходити , вже не візьмут
Annalise• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Це мені запитання? Запитайте у вови заради чого ця тварина віддає накази вбивати наших людей,запитайте в росіян для чого вони це роблять, нак...я їм ця війна?
Этот «вова» того парня не посылал на войну лично, а вы постоянно увиливаете от прямых ответов
Констатация факта
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Что именно ? Писать на советчице ?
Одне й те саме писать?
Annalise• 11 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
Он еврей, а евреи поверьте очень мудрый народ, и сказал он истину. Со стороны посмотрите на евреев, они дружны, друг друга поддерживают везде, и помогают, украинцы не такие по менталитету совершенно. И праздники свои помнят столетиями придерживаются традиции, за это их уважаю. А украинцам сказали, что все переносим все праздники, все довольно похлопали, не согласны одном обольют.
Очень точно подмечено
Звёздонька• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Приємно побачити тут когось з вашим поглядом. Гарного дня. Тут щось комусь доказати не вийде і сенсу немає
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Одне й те саме писать?
А вы что-то новое и оригинальное пишете ?
Но подскажу добавляете меня в чс и не страдаете больше от чтения моих однотипных комментов 👍
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляAnnalise
Констатация факта
Увілівать, відповідати, ігнорувати, погоджуватись чи наплювати на ваше питання....я можу робити що захочу, як і ви. Лічно вова відправив на війну сотні тисяч своїх і чужих, вбив, розпочавши цю війну.
klux• 11 мая 2024
Ответ дляЗвёздонька
Вы реально не понимаете, о чем я пишу или вам скучно?
Все упирается в это ’найду посаду’. Сперва ее нужно найти
А просто прийти добровольно мобилизовываться, имея брата, за которым нужно ухаживать - шансы получить отказ очень высоки
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляЗвёздонька
Дякую вам, всього вам доброго і гарного, тихого дня.
mymoly• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Вам не набридло, реально?
От чому чому. Влада з усіх прасок волає всі на фрон. Суспільство своїми діями каже ні. А ви продовжуєте оце мовчить бо ви нічого змінити не можете.
Конституція на паузі, права є у слуг мосейчук та тцк . В інших лише обов´язки
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляmymoly
Це до мене претензія? вам від мене щось потрібно? І вам раджу почати працювати.
Annalise• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Щоб війна не закінчувалась мріють пуйло, росіяни і такі дописувачі як ви, в своєму тексті. Всі інші українці хочуть перемоги але не капітуляції,якщо ви розумієте різницю.
Хотеть можно что угодно, но для этого нужно что-то делать. Хочется перемоги, так нужно идти на фронт и самолично ее приближать. Все очень просто
mymoly• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Так ви ж кажете- ’вам не набридло одне й теж’. -Ні не набридло.
Annalise• 11 мая 2024
Ответ дляmymoly
Скажіть а якщо на той момент, Україна матиме лінію розмежування, як на початок вторгнення, або навіть більше, як ви це для себе будете виправдовувати. От припустимо?
При цьому втрати в людях будет в 2чі більші ніж зараз.
«вова» будет виноват, как эта дама его ласково назвала
Других факторов же нет.
Хорошо и легко так жить с таким мышлением
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляAnnalise
Саме тому ви зараз де? Ненавиджу цю гру, в сам дурак але ви напрошуєтесь..
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляAnnalise
Других факторов же нет.
Ласкаво? А у вас цікаві фантазії. Головне не перекладайте їх на іншу голову. Хто винен у війні? Азов? Америка?Тут вже і така думка була. Нічого не дивує. Крим чий?