Дюймовочка• Изменено 11 мая 2024
Слідчий звернувся до мене щоб я надала копії документів, які у нотаріуса
Я продала квартиру, оригінали право власності у нотаріуса, нотаріус їх забирає собі в архів
Слідчий вже 2 роки дзвонить щоб я йому вислала копію того документа (на підставі якого я продала квартиру)
Слідчий каже шо в мене можуть бути неправильні документи і я не могла продати квартиру
Що за брєд… нотаріус все перевірила і все правомірно і законно, все в оригіналі
Нотаріус сказала що ці слідчі можуть до неї звернутись, але вони чомусь не звертаються до неї… і вона взагалі перший раз про цю історію
Хто що знає? Що за слідчі? Що за Прикол? І чому вони не можуть напряму звернутись до нотаріуса і взяти документи з архіву, по яким був продаж квартири
Ответ дляДюймовочка
Точно не мають? Бо написали запрос мені ікинули в поштовий ящик квартири
Можете ігнорувати. У вас нема обов´язку листуватись з якимись особами і щось їм повідомляти.
Прочитайте уважно: там навіть не написано, згідно якої статті якого закону щось від вас хочуть.
І прочитайте Конституцію України - основний закон:
Ответ дляДюймовочка
Так як мені тепер бути? Повністю ігнорувати чи писати якісь відповіді тому слідчому на запит?
І чому він запит у нотаріуса не робить
Навіщо вам підставлятись? Щось не те напишите - і вас затягають.
Краще напишіть скаргу, що вас уже 2 роки переслідують і погрожують, вимагають документи, втручаються в ваше життя.
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
Ось слідчий таке написав
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
Ось в назві запиту написано відповідно до ст 93 кпк
ПАЦАНКА О• 11 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
А я завжди думала що якщо звертаються такі органи то треба давати відповідь автоматично
А тут така ситуація що виходить що можна ігнорувати ці органи?
Звичайно. Такі органи самі найбільші порушувачі всіх норм і процедур. У Вас повинний бути офіційний лист від слідчого, за отримання якого ви особисто поставили підпис. А все інше то можна ігнорити і ніякий адвокат вам не потрібен. Це не ваша проблема. Якщо буде слідчий дошкуляти, то так і кажіть що вимагаєте офіційного запиту. Без нього ніяких відповідей. Якщо вже пришле офіційний запит, то так і пишите, що оборудка пройшла такого то числа у такого то нотаріуса, документів на руках не залишилось, більше нічого повідомити не можу. А ще є ст.63 Конституції, по ній Ви взагалі можете не свідчити. Мене колись дуже пресувала податкова міліція, то ссилання на цю статтю вирішувало багато питань. Було що і погрожували, було що й вербували, цікаве було життя. Головне не лякатись, не пасувати. В цій ситуації ви взагалі ніхто.
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую вам велике
Отримала стільки інформації щоб не стати лопухом
Бо я чесно в перший раз хотіла все надати, всі документи
Ответ дляДюймовочка
А ви тут при чому? Ви орган державної влади? Орган місцевого самоврядування? Чи може ви підприємство, установа чи організація? Службова особа?
Хіба що фізичною особою ви можете бути. Але краще бути не особою, а людиною або громадянином.
Відкрийте і прочитайте весь документ, або хоча б весь розділ (розділ 2), в якому ця стаття і інші:
У вас відкрите кримінальне провадження? Ви потерпівша чи обвинувачувана? Кому і що ви хочете доказувати?
Може вас хочуть зробити викривачем? Почитайте на самому початку визначення, хто такий викривач.
’16-2) викривач - фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, звернулася із заявою або повідомленням про корупційне кримінальне правопорушення до органу досудового розслідування;’
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
Ось я замалювала назви тієї компанії яка техпаспорт робила
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
Боже це ж треба таке.. називається причепилися до мене
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
Тепер мені треба тільки розібратись яку відповідь мені казати на тому слідчому який дзвонить по телефону
Як відморозитись
Ответ дляДюймовочка
На папірці зверху написано від кого і кому?
В кінці є підпис і печатка?
На цьому фото я не бачу, що від вас щось хочуть. Спочатку повідомляють якийсь факт, а потім загальні фрази, насмикані з кодексу.
В кінці є підпис і печатка?
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
В кінці є підпис і печатка?
Від кого: НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
УКРАЇНИ
ГУ НП У МІСТІ КИЄВІ
ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ
Кому - моє імʼя
Я просто зрізала вертушку листа
І ось така печатка внизу листа
УКРАЇНИ
ГУ НП У МІСТІ КИЄВІ
ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ
Кому - моє імʼя
Я просто зрізала вертушку листа
І ось така печатка внизу листа
Ответ дляДюймовочка
Від кого: НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
УКРАЇНИ
ГУ НП У МІСТІ КИЄВІ
ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ
Кому - моє імʼя
Я просто зрізала вертушку листа
І ось така печатка внизу листа
УКРАЇНИ
ГУ НП У МІСТІ КИЄВІ
ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ
Кому - моє імʼя
Я просто зрізала вертушку листа
І ось така печатка внизу листа
КАПСЛОКОМ пишуться назви фірм.
Прізвища, імена і по батькові пишуться з великої букви - перша буква велика, а всі інші маленькі.
Дюймовочка
• 11 мая 2024
Ответ для-Ань-
Лист, вкинутий в поштову скриньку і вимагання фоточок в вайбер - це смішно і жалюгідно.
Сховайте цей лист або знищіть і нікому не показуйте. Нема доказів, що ви отримували цей лист.
Дякую вам за пораду
Птица секретарь• 12 мая 2024
Автор, без паники.
Вы все делали, как надо. Но было давно, и вы уже не помните, кто вам говорил как надо. Или риэлтор, или юрист. Вы ничего в этом не понимаете.
Документов у вас нет. А зачем они вам, если вы квартиру продали? Где документы вы не знаете. Может у нотариуса, а может и нет. Такая серьезная организация может написать запрос нотариусу. Вы, к сожалению, человек маленький. Купила, пожила, продала.
Мошенников, конечно, надо наказывать. В этом вы очень поддерживаете полицию. Только, к сожалению, у вас нет документов.. И фирму ту вы не знаете. Но вы уверены, что полиция все делает, как надо.
Ваша роль- тупая, но исполнительная. Но, так как документов у вас нет, исполнять вам нечего.
Дюймовочка
• 12 мая 2024
Ответ для-Ань-
Будь ласка. А Конституцію прочитайте уважно, звертаючи уваги на різні терміни: людина, громадянин, особа, громадянин України.
Ось знайшла останнього їхнього листа
Вони мені на пошту прислали, в скриньку кинули квартири
Дюймовочка
• 12 мая 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Ось знайшла останнього їхнього листа
Дюймовочка
• 12 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Автор, без паники.
Ось знайшла останнього їхнього листа
Дюймовочка
• 12 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Каким свидетелем? Запрашивают документы у нотариуса, там есть все реквизиты компании, которая призводила замеры. Вот с ней пусть и разбираются.
Я не поняла свидетелем ЧЕГО ? Что Вы должны свидетельствовать ? Все есть в бумагах.
Ось знайшла останнього їхнього листа
Дюймовочка
• 12 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Автор, без паники.
Оце на цю фірму повно ухвал