Дюймовочка• Изменено 11 мая 2024
Слідчий звернувся до мене щоб я надала копії документів, які у нотаріуса
Я продала квартиру, оригінали право власності у нотаріуса, нотаріус їх забирає собі в архів
Слідчий вже 2 роки дзвонить щоб я йому вислала копію того документа (на підставі якого я продала квартиру)
Слідчий каже шо в мене можуть бути неправильні документи і я не могла продати квартиру
Що за брєд… нотаріус все перевірила і все правомірно і законно, все в оригіналі
Нотаріус сказала що ці слідчі можуть до неї звернутись, але вони чомусь не звертаються до неї… і вона взагалі перший раз про цю історію
Хто що знає? Що за слідчі? Що за Прикол? І чому вони не можуть напряму звернутись до нотаріуса і взяти документи з архіву, по яким був продаж квартири
Птица секретарь• 12 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
Оце на цю фірму повно ухвал
и шо? мне похер. и вам должно быть похер.
Ответ дляДюймовочка
Ось знайшла останнього їхнього листа
Вони мені на пошту прислали, в скриньку кинули квартири
Розсилають ’листи щастя’ всім підряд, надіються що хтось поведеться.
У цьому листі двічі написано слово ’ПРОШУ’. Слова ’прошу’, ’рекомендую’, ’запрошую’ вказують на необов´зковість.
’Належним чином завірені’ - ви не спеціаліст, щоб знати як правильно завіряти, і в листі вам не пояснюють.
Дюймовочка
• 12 мая 2024
Ответ для-Ань-
100% але останній абзац читали? Там погрожують обшуком
І пишуть шо його вимоги законні
Я дивуюсь.. хто створює ці тексти.. купа слів, якщо людина не розбирається - відразу понесе їм всі карти в руки
І пишуть шо його вимоги законні
Ответ дляДюймовочка
І пишуть шо його вимоги законні
Конституція стаття 30:
’’Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’’
Дюймовочка
• 12 мая 2024
Ответ для-Ань-
Конституція стаття 30:
Дякую вам
Лист розрахований на необізнаних людей.. добре що ви мені все розповіли і тепер я точно ігноруватиму