ЗдесяЯ• 12 мая 2024

Вспышка парвовируса в Киеве. Кто уже переболел из деток?

Как протекало?
Жерица ночи• 12 мая 2024
у нас до сих пор еще высыпания полностью не сошли, и сопли еще есть

220В• 12 мая 2024
Какой вирус?
milledi.84• 12 мая 2024
Хворіємо 3 тиждень, висипи були 4-5 днів, температура 2 дні. Останні 7 днів сухий кашель, інгаляції, сиропи - не допомагають.
Виправлялочка• 12 мая 2024
Мабуть моя донька перехворіла, їй 12 років . Бо були типові прояви . Спочатку кашель пару днів , нежить, а потім дивні висипи на шкірі рук, ніг та на щоках. Були у лікаря, вона розгублено подивилася , діагностувала алергію та відправила до алерголога. Хоча я їй казала,що були прояви застуди спочатку, які швидко минули, і воно не зудить і прийом антигістамінних ніяк не впливає .... До алерголога ми так і не потрапили,бо поки черга підійшла вже була чиста шкіра ( пройшло днів 12 з початку хвороби і 8 ,як з´явився висип . Потім ще сестра зателефонувала і розповіла ,що в них в садочку з такими симптомами багато діток і це вірусне. То я вже здогадалася,що це воно...А дитина в школу ходила в мене, бо алергія ж не заразна(
автор ЗдесяЯ • 12 мая 2024
Ответ для220В
Какой вирус?
Погуглите, парвовирус
автор ЗдесяЯ • 12 мая 2024
У нас в классе ( младшая школа) около 8 случаев. Всем (!) врачи сказали аллергия, пока одна мама не пошла по врачам дальше и не выяснила что это вирус. И тогда уже спасавшись в группе и обсудив симптомы, мы поняли то это совершенно не аллергия. Но протекает у всех с разной степенью сложности. У моего только высыпание кружевами по телу.
Лялькодзьоб• 24 мая 2024
Ответ дляЖерица ночи
Доброе утро! Сыпи много было, где именно? У сына сейчас так не пойму что это