Байрактарна• 12 мая 2024
Продали квартиру, как теперь перевезти деньги в иностранный банк?
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я продала нерухомість в Україні, сума 18000 доларів. Зараз живу з дитиною закордоном. Хотіла б покласти ці гроші на рахунок в іноземному банку, але не знаю як краще це зробити, вивезти гроші налом і потім з ними йти в банк? А чи можна таку суму провозити? Чи поклати її на валютний рахунок в Україні і потім зробити перевод? Може так великі відсотки втрачу? Може хтось вже так робив, порадьте будь ласка.
ХаДиДиШь• 12 мая 2024
Можете везти наличкой, если едете с ребенком то на каждого по 10 тыс разрешено провозить, возьмите с собой договор купли продажи для банка
Оце фіфа• 12 мая 2024
Такую сумму можно провести вдвоем, даже без договора продади (рл его на всякий должны тоже взять). На двоих можно перевести 20 000 евро без декларирования. Но это учитывая и все денги в сумочках и карманах.
Успокойся_Успокойся• 12 мая 2024
Невже ви не знаєте, яку суму на 1 людину можна провезти?
Дай подивлюся• 12 мая 2024
По 10тыс$ на человека через границу можно перевозить без декларации.
Зачем ложить на счет в банке?
Можно просто наличкой хранить, меньше вопросов будет
Зачем ложить на счет в банке?
ХаДиДиШь• 12 мая 2024
Можете даже не на счет а в банковскую ячейку положить если боитесь налом дома держать, я б на счету не хранила
Успокойся_Успокойся• 12 мая 2024
А можна питання, чому назва теми рос, а текст українською?
ХаДиДиШь• 12 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Это вас на сегодняшний день больше всего бентежить?
Дай подивлюся• 12 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Может автор не знает как на украинском будет ’перевести деньги’
Педиатор_я• 12 мая 2024
Вивезти з України ви можете без декларування, якщо буде їхати 2 особи - ліміт до 10 тис евро на людину.
Для того щоб закордоном довести летальність грошей покажете договір продажу квартири.
Але сума невелика - є країни, де можна покласти таку суму і без документів (розбити на 2 місяці).
13чудоСВЕТА• 12 мая 2024
Автор у кожної країни своє законодавство. Вам все одно треба ці гроші легалізувати. Ось це той випадок, коли не треба бути на пособії
Пригощаю кашею• 12 мая 2024
Цікаво, а що автор зможе купити на цю суму в іншій країні? Наскільки я зрозуміла, повертатись в Україну не планує, але 18 тис.доларів - як по мені, то занадто мало
13чудоСВЕТА• 12 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Машину, але для цього повинна підтвердити походження коштів а не по карманах пхати.
Ответ дляДай подивлюся
Зачем ложить на счет в банке?
Погана ідея. Де саме зберігати? У квартирі з´йомній? Багато хто не любить приймати, а подекуди існують законодавч. обмеження на більш дорогі покупки за нал. Плюс, навіть невеличкий процент, краще аніж нічого.
Пригощаю кашею• 12 мая 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
І жити в машині?
Все питаю зарання• 12 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Офшор - кто-то забыл, как делается?
ДаЗдраПерма• 12 мая 2024
Когда мы покупали квартиру, продавец деньги за нее везла в Испанию в банк. Приезжал банк на сделку и оформлял ей правильно все бумаги, чтоб эти деньги легализовать. Делали квитанции на Английском и заверяли их. Там целый ворох был документов. Так что вы сначала узнайте в банке, в который будете класть эти деньги, а не здесь. Провезти вы сможете по 10тыс спокойно
Живчик-счастливчик• 12 мая 2024
Мабуть більше питання не скільки у вивезенні валюти, а в легалізації.
Але ж кожна країна має свої правила та закони
Живчик-счастливчик• 12 мая 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ого, прям сотрудник банка? Интересно какая сумма была?
Дайте подумать• 12 мая 2024
Ответ дляДай подивлюся
Перекласти,не??
13чудоСВЕТА• 12 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
І жити в машині?
Мати машину і орендувати житло як більшість? Чи ви думаєте, якщо автор мала нерухомість за 80 тис. при вартості від 200 тис. житла це щось вирішило б? До того ж мало хто з наших має право на довгострокове перебування закордоном, а купівля житла його не надає.
MacOS-ница• 12 мая 2024
Ответ дляTammy21
На іноземн.рахунок можна переводити, інша річ, що там купа обмежень. Який конкретно банк ви маєте на увазі?
Я отправляла 15000 дол. Всё норм
Байрактарна
• 12 мая 2024
Дівчата, сума дійсно невелика, але я чесно кажучи боюсь їхати з налічкой через всю країну до кордону. Я маю підтвердження легальності - договір куплі- продажу. Тому думала, може покласти на валютний рахунок в Україні, а потім перевести на рахунок в іноземному банку? В українському банку не хочу залишати кошти
Педиатор_я• 12 мая 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Офшор - кто-то забыл, как делается?
Не зрозуміла ваше питання