БоВжеВільна• 12 мая 2024
Шоколад, табір дитячий - хто їздив з ними в Болгарію, чи Буковель?
Мастер Пис• 12 мая 2024
Минулого року їздили діти моєї знайомої в Болгарію не в цьому таборі, а просто школа зібрала дітей та вчителів. Дуже задоволені.
Цукрові вишні• 12 мая 2024
Моя была в Буковеле у них несколько лет назад, понравилось, дочери было 12. Много игр, активностей, питание хорошее, экскурсии
Біле пальто• 12 мая 2024
Везла группу детей в Эдельвейс в прошлом году, там многие были в Шоколаде ( Буковель) и очень хвалили его