дожену і ощасливлю• 12 мая 2024

5-6 клас- покажіть рюкзаки ваших хлопців

Колір цікавить, бо мій хоче все чорне.. може побачить для себе щось цікаве. Дякую)
Я на хвилинку• 12 мая 2024
У моего такой.
Котомафия• 12 мая 2024
Чорний є в наявності
Якість і функціональність - топ.
Иванка Бур• 12 мая 2024
Ну і хай буде чорне. Головне шоб йому подобалось. Я своєму давала на вибір який хоче. І дитина із задоволенням носила. І зараз виріс носить чорний рюкзак
Ща как дам• 12 мая 2024
В 5-6 класі був синій Ст.Райт (не такий яскравий насправді, дуже функціональний, рекомендую). На 7 клас взяли чорний Пума
Мяо мой мяо• 12 мая 2024
Такий
автор дожену і ощасливлю • 12 мая 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
У моего такой.
Крутецький)))
Стріляний птах• 12 мая 2024
у нас такой
Весела моль• 12 мая 2024
В Пуме покупали
Уравнобешенная• 12 мая 2024
Такой
А поговорить?• 12 мая 2024
То купіть той, який дитина хоче
У мого у 4-5 класі був фото 1, в 6 ходить з фото 2.
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ось такий, фірма safari, тут дівчата радили, у них багато хороших кольорів, не чорних, але і не марких
Santa_n• 12 мая 2024
Чорний такий, а є ще синій космічний