На наших глазах за последние несколько суток рушится легенда про то, как «потужно» готовились к обороне севера Харьковской обл. Как готовили фортификационные сооружения, на которые выделялись миллионы, как копались окопы, как минировались дороги итд. То есть - никак!
А теперь вопрос, когда точно так же пойдут по северу Киевской обл и мы поймем, что нас( жителей Киева и области) так же наипали как харьковчан, вы признаете что все это договорняк или и дальше будете верить в то, что мы обовʼязково вийдемо на кордони 91 року, а точніше прилітимо туди на F16?
Fashion_besties• 12 мая 2024
Ответ дляПані в лопухах
я дивуюсь, як ми взагалі стільки часу вистояли з таким рокзладом. Дійсно ми - неймовірні!
Це не за рахунок неймовірності. Це за рахунок кількості прапорів на кладовищах
Ответ дляЛюсильда.ua
Всім привіт! Перед наступом за кілька годин я відкривала тему. Вона була в топі майже добу. Дівчата запевняли, що кордони добре укріплені, прорватися нереально. Як же так сталося?!
Дівчата, я не читала усі попередні 15 сторінок. Може повторюся, але знову... гроші вкрали, укріплень немає. Скоріш за все у Київській обл. також.
Це повідомлення від військового:
Знаю, что нервничаете, но тут нет связи. Как всегда буду честен.
Ситуация контролируется Силами Обороны. Нам удалось остановить продвижение врага на Харьковском фронте. Да, была утрачена линия Государственного кордона, но по факту она и была в серой зоне. Врагу удалось захватить несколько ранее контролируемых нами посёлков.
Не буду называть подразделения бросившие позиции и отступившие сдав рубежи, но благодаря 92, 57, 42, Кракену и танкистам, прорывы удалось залатать и стабилизировать обстановку.
Разбирательство ведётся. Головком отреагировал жёстко и сменил руководителей отвечающих за Харьковское направление. Много вопросов к бросившим позиции, но судить их могут лишь те, кто хоть раз ощущал на себе бесконечный прилёт артиллерии и полуторатонных КАБов.
Больше вопросов к тем, кто отвечал за фортификационные сооружения первой линии, кто должен был её минировать и укреплять. Хочу посмотреть в глаза тем, кто списывал на это деньги. Неужели Яценюк со своей стеной из рабицы вас ничему не научил?
Сейчас враг намерен стереть до основания Волчанск. КАБов у него для этого хватает. Те, кто все видят и не смотря ни на что, так и не дают нам авиацию, прямо подыгрывают врагу.
В 2022 году я был уверен, что следующие миллиарды пойдут на укрепление этого кордона, но нет! Первой линии как не было так и нет!
А ведь президенту кто-то влил в уши что область укреплена! Подставил его!
Простите за эмоции, я не хотел об этом писать, но это блядь не укладывается в голове!
Короче, держим фронт, отбиваем то, что потеряли.
👀Денис Ярославский
Це повідомлення від військового:
👀Денис Ярославский
Удалено администрацией...
Ответ дляmymoly
Не зрозуміло до чого ваш друг. Ви пишите МО нікому нічого не винно. То я питаю в нас війна? Чи просто трохи Евробачення, трохи це те?
Є таке поняття як ждуни і зрадники. Їх достатньо серед місцевого населення і у високих ешелонах влади. Не хотять військові воювати і не вміють, офіцери відсиєуються в тилу, а захисники гинуть на нулі від артобстрілів, керівники не хотіли переналаштовуватися на нові стандарти роками ще до війни , бо то требра щось робити. Це я знаю добре.
В нас війна і 11 млн грн не така велика сумма видатків .
Ответ дляСоната любви
тогда был сериал слуга народа.
пиар его величества везде, где только можно, для захвата аудитории разных возрастов.
чоткий паца, молодежный канал. казалось бы, что оно там забыло
но нужно было подсадить на крючок и молодежь, чтобы молодежь сделала правильный выбор.
то есть, продуманный сценарий прихода к власти.
ну так після перемоги його піарники хвастались, я к вони правильно побудували його виборчу компанію, що ніякої конкретики, а різні верстви населення подумали щось своє ,і тому за нього проголосували.
Ну що..,респект.
БрЮнЕтОчКа77777• 12 мая 2024
Ответ дляok1904
Нема в нас обучених, всі вчилися за совдеповськими підручниками, щоб Ви розуміли, військові в погонах воювати не вміють така реальність. 11 млн, не млрд, описка у Вас цікава
Железная логика. Люди получившее военное образование, оказывается не умеют воевать.
А простые таксисты, менеджеры, должны уметь?
Ответ дляok1904
Та 11 млн то таке. Чому пересічні громадяни мають бути на нулі а кадрові військові, офіцери запасу-ухилянти?
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляДо
Удалено администрацией...
Дуже вибачаюсь за повтори
. Зайшла в тему, де вже було 15 сторінок. Прочитала першу. Вирішила поділитися своїми думками та інфою. Просто часу не маю все перечитати. Але повністю згодна з автором.
Ответ дляmymoly
А слюсар якого впіймали на вулиці може. Як це так?
Впіймали? Ви впевнені,ґ? що впійманий слюсар підпише контракт на нуль? За статистикою із 500 навчених осіб на нуль погоджується менша половина, для нуля додатково підписують контракти, більшість не погоджується, ще тупо тікають... А є такі що в тилу з одної обл їздять в відрядження в іншу і задоволені оклад, боєві є.
Ответ дляok1904
Советские учебники во-первых, не самые плохие, а во-вторых, даже в них не написано, что средства на линии обороны нужно разворовать.
Кстати, это не описка, спасибо за внимательность, я не проверила дискуссию в городской группе, таки да, млн - 360 тыс евро, где-то 15+ млн по курсу.
По сути - ничего не изменилось, и эти деньги можно было прекрасно потратить на те же цели!
Ответ дляok1904
А тобто оті всі відео, де людей пхають в буси то фейк. Їх потім просто привозять додому та й все?
Ответ дляok1904
Ви ж так писали. Проживаєте на Оболоні. Юристка, близькі родичі працювали в органах, зараз на пенсіях .
Никогда я не писала что я юристка. Уево вы досье собираете
Ответ дляmymoly
Правильно, на треба вам бути тою юристкою, бо прийдуть до вас Мосейчук та сбу на чай. То воно вам треба?
Да то барышня с одноклассников видимо пришла))) ей чудится
БрЮнЕтОчКа77777• 12 мая 2024
Ответ дляmymoly
От і у мене теж питання. Тобто ухилянти, це військові у запасі, які вийшли на пенсію?
Ответ дляmymoly
Війна, остання нервова клітина покинула чат
))))
Ответ дляok1904
Да Вы серьезно? Вы не в курсе, что из отловленных отпускают единицы, если им повезет вырваться? Вся процедура отлажена после отлова - 1,5-2 часа, потом в распред. центр.
Irina-5d24• 12 мая 2024
Ответ для_Alekssandra_
В прошлый раз сильно страдали северные районы Киева. На Оболони, например, было очень плохо. Троещина жила нормальной жизнью.
Без моста
Leo07032016• 12 мая 2024
Ответ дляЕкатерина27
Все, что нужно нам знать…)))))
Фото стебное, напугать ежа (читай рашистов) голой жопой
Ответ дляLeo07032016
Чем напугать? Мужчиной с лишним весом и явно высоким давлением?
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Така реальність алогічна . Близька мені людина працювала в ДСНС, співпрацювала з МО, зараз перейшла на виготовлення зброї, просто в шоці як ігнорилися старі накази пенсіонерами- полковниками-держслужбовцями з рангами про натівський стандарь...
Менеджери і таксисти ... На жаль, то раби... Коли вони потрапляють у військо, якщо не мають військової спеціально ті, та навіть з військовою спеціальністю в окопі життя не мед. Знаєто, що зараз просять привезти в окопи волонтерів ,все вплоть до друкарського паперу, бо нема
Жопа в мыле, лицо в грязи , Вы откуда? Мы из связи ... Це не гумор, так працюють зв´язківці в військах
МАМА НИКИТКИ-2• 12 мая 2024
Ответ дляok1904
Умеров мав бізнс-звязки з Ко в мирний час, зараз не знаю.
І щас мають. Можете не сумніватись.
Irina-5d24• 12 мая 2024
Ответ дляДо
Картинка застаріла. Слова Ярославського вже обговорили в трьох темах на 15 сторінках.
Ідіть у Вознесенський воєнкомат, мобілізуйтеся і зробіть, нарешті, так, як треба!
Скільки можна те все терпіти!!!
Мобілізуйтеся в оборонні укріплення? Мова про них
Irina-5d24• 12 мая 2024
Ответ дляБайрактарочка
так і було. тому ці гниди прийшли як до себе додому і не дарма розраховували на київ за три дні, бо все було домовлено
Невже я це нарешті прочитала?