Швидкоруч• 12 мая 2024

Сестра лишила доньку з батьками, щасливо живе собі з чоловіком в іншому місті.

Класно так влаштувалася. Як переконати маму,що сестра має забрати доньку до себе ?
Ламборджини• 12 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
І що як тисячами? Може 2000 лишити на тиждень,це багато?
На одну дитину нормально, не мало

автор Швидкоруч • 12 мая 2024
Ответ дляЛамборджини
На одну дитину нормально, не мало
Плюс пересилає за садочок,за їжу,привозить щось там і на вихідних купує ще продукти і канцелярію
Соображалочка• 12 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
То мама ж сама не хоче щоб від неї забирали племінницю
Бо тоді їй ще важче буде оплачувати комуналку, ви ж житимете і не платитиме. Та донька хоч грішми та ін допомагає. І таки дитину відправити під обстріли - це треба геть совісті не мати
Соображалочка• 12 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
А вона теж не платить,хоча донька її живе
Якщо тролите, то хоч перечитуй, що вигадали. Самі ж писали, що гроші дає. З них частково і платиться,навіть якщо продукти купує мамі, то теж їй економія
автор Швидкоруч • 12 мая 2024
Ответ дляСоображалочка
Не дуже такі сильні там обстріли
автор Швидкоруч • 12 мая 2024
Ответ дляСоображалочка
То мама ті гроші просто складає,а трать на племінницю свої
ОбережнаЯ• 12 мая 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ви теж хочете залишити дитину мамі?
Вона з мамою живе, як і її диттна. Так що тут порівну)
автор Швидкоруч • 12 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Не порівну
ОбережнаЯ• 13 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Не порівну
Ну, так я вже прочитаоа, що Ви навіть за себе комуналку не платите...

автор Швидкоруч • 13 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А маю?
ОбережнаЯ• 13 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
А маю?
Ви ж ними користуєтесь, сидете на шиї у батьків, ще й до сестри притензії маєте. При цьому Ваша дитина у цьому ж домі живе, що й інша онука.
автор Швидкоруч • 13 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ну і що. То я з батьками живу не з чужими ж людьми