Мамкиня доця• 13 мая 2024
Відпочинок для дорослого і 2-х підлітків- порадьте
Бюджет обмежений, але так хочеться повезти дітей хоча б ненадовго кудись трішки розвіятись і змінити обстановку
Які напрямки є по Україні, агенства чи турфірми- підкажіть будь ласка
Хотілося б на другу половину червня, не більше тижня, мама і діти 14 і 15 років
Дякую)
Ответ дляКолдунья-вещунья
А я Берегове люблю, якась вода більш цілюща, мені колись допомогло з болями в нозі, буквально 2 відвідування і я могла ходити, а до того примочки, хірурги і т.д.
Да вода помогает, ефект на 6-10 месяцев. Ездят люди с грижами, коленним атрозом, помагает после блокади позвоночника. Мне помогло от алергии.
Ответ дляМанкоголік
Ми з Сум минулого року їздили в Прикарпаття, вперше в житті, бо дуже далеко. Але на авто. Чесно кажучи, поїхала б і поїздом, так дешевше набагато. Дуже сподобалось, море вражень. Зупинились на 2 ночі у Львові, ну ось це так собі враження. Але гори - це щось!!! Тим більше потяг прямо туди йде (ми в Яремче були). Бюджетне житло можна пошукати, гривень за 500-700 доба думаю знайдете щось більш скромне. Днів 5 там достатньо. Готувати самим, гуляти місць повно, які там ще підліткам розваги треба... Цього року теж збираємось туди ж. Ну а так по Україні куди ще... ?
Советую Кваси (3,5 часа на поезде от Яремчи). Гори Близниця, Драгобрат (есть пешие маршрути), Говерла. Можно снять на семью дом, или в одном доме пару комнат, кухня на єтаже. Минвода (типа Боржоми, и вода что понижает сахар), минванни (подагра, сустави), природа, горная Тиса, гриби, местная пиццерия и броварня.