Твоя подружайка• 13 мая 2024

У кого порода чіхуахуа, ці песики реально такі злі?

Голодаю• 13 мая 2024
То все від страху
OlenaMriya• 13 мая 2024
Да.
Дебильней только таксы
parele• 13 мая 2024
Мой был добрейшей душой.
Леди Г• 13 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Да.
Дебильней только таксы
100% А шпицы? При мне шпиц хозяйку за лицо укусил - она его просто на руки взяла
Ростки жимолости• 13 мая 2024
В сусіда була чіхуашка. Дуже добра собака, та розумна. Бігала за ним всюди без повідку. Він днями гуляв, собака постійно за ним і чекала поруч. Але не буду за всіх казати)
Olen4a• 13 мая 2024
Моя флегмат. Але то виключення скоріше.
До речі, поки в нас не з´явилась чіхуа, я думала, що вони тупі і тільки дрижжати і сцятися вміють.
Але ні, дуже розумні песики.
Попа как у Кардашьян• 13 мая 2024
Не всі злі, у мене добряшка та лизун малий.
lesya-0405• 13 мая 2024
Залежить від характеру. В мене злий😂 До членів сімʼї не проявляє агресію, а от чужі, то як червона ганчірка для бичка. Але при цьому вдома лишнього не гавкає, як є, що без зупинки гавкотять. А от нас обцілує з ніг до голови. Як хвостик ззаду ходить. Обовʼязково має бути на ручках. Отаке чудо маленьке вагою 1200))))
ЛюблюДевчонок• 13 мая 2024
Ответ дляparele
Мой был добрейшей душой.
Был....
С ним что то случилось?
parele• 13 мая 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Был....
С ним что то случилось?
У сожалению, да. Умер.
ЛюблюДевчонок• 13 мая 2024
Ответ дляparele
У сожалению, да. Умер.
_Helenn_• 13 мая 2024
Ні.Зазвичай це просто не виховані тварини.Хазяйни забули що це собака,хоч і мала і не виховували в свій час і потім виросло що виросло.
Сама вумна тутички• 13 мая 2024
Ответ для_Helenn_
++++++
Вот прям абсолютнейший плюс. Ни одну породу нельзя оставлять без воспитания. Но если для хозяев, скажем, ротвейлера, это очевидно. То абсолютное большинство хозяев мелкособак не видят необходимости в воспитании. А зачем? Оно ж мелкое. Взял на ручки та и все. И лает негромко. Ну подумаешь.
А оно собака вообще-то. С собачьим мозгом. И нельзя пускать на самотек, чтоб выросло какое получилось.