Раз одела не бу• 14 мая 2024

Перфекционизм

Очень сложно жить с этим, постоянно хочу, чтобы все было идеально. Чтоб все было сделано по плану, не дай Бог какое-то пятно маленькое на вещи или постели,то очень сильно бесит. Как избавиться от этого?
Королева Сарказма• 14 мая 2024
Ну отсутствие пятен это не перфекционизм

Весела моль• 14 мая 2024
Ну спочатку зрозумійте звідки це у вас взялось. Потім подумайте що найгірше станеться, якщо ви зробите щось неідеально
Каркуша Клара• 14 мая 2024
Могу только посочувствовать
Лепетун• 14 мая 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Желание, чтобы все было идеально - это перфекционизм
Подвійна веселка• 14 мая 2024
Блин а у меня все наоборот...пофиг на грязь и пятна
Natalia505• 14 мая 2024
Ніяк колись ви втомитесь від тих постійних прибирань, намивань, складань. Зрозумієте, що саме життя не ідеальне і вам стане страшно, на що ви витрачали своє життя. Десь років після сорока
Курочка• 14 мая 2024
я тоже когда-то считала, что я страшная перфекционистка, особенно, когда родился ребенок, я намывала все до блеску по 5 раз вдень. Люблю все по полочкам и на местах, все прописываю, все по плану. Но встретив своего второго мужа, я убедилась, что я просто засранка, а он свой перфекционизм, любовь к порядку, чистоте и ’все по плану’ возносит просто до психоза. Затюкал, затыкал, закритиковал меня и ребенка до развода... Не там лежит, тут крошка, тут пятнышко, тут дверь должна быть не так открыта... Господи, это так страшно! я стала его боятся! поэтому сейчас расслабилась и на многие вещи смотрю по другому)
Дон Пэдро• 14 мая 2024
Ніяк. Воно вас і буде бісити. Просто не дивіться туди. Створіть оазу ідеальності на одній поличці і заглядайте туди чи хоча б згадуйте про її існування, коли щось бісить.

Я колись дивилася детектив, поліція довго шукала маньяка, неочікувано зайшли в дім свого колеги і побачили, що то він маньяк - в домі було все ідеально: в шафі сорочки висіли градієнтом по кольорам так, щоб між вішаками була однакова відстань, на кухні однакові чашки стояли паралельно повернуті ручечками в одну сторону...все, я далі не дивилася. Я могла думати лише про цю ідеальну квартиру...
Дон Пэдро• 14 мая 2024
Ответ дляВесела моль
Найгірше - мені буде неприємно.

Весела моль• 14 мая 2024
Ответ дляДон Пэдро
Найгірше - мені буде неприємно.
Це не катастрофа ж
Дон Пэдро• 14 мая 2024
Ответ дляВесела моль
Це не катастрофа ж
Я і не кажу, що це смертельно. Може, ви окр плутаєте і перфекционізм?
Я хочу зайти в ванну і отримати задоволення, що все красиво лежить на своїх місцях. А замість того заходжу і ніякого задоволення, навіть бісить. Це перфекционізм.
Окр: я не можу вийти з ванни і заснути, хоча дуже втомлена, бо тут рушник з плямою.
Весела моль• 14 мая 2024
Ну окр заснути не може, а перфекціоніст буде просто дратуватись. То просто в меншій мірі виражено
Дон Пэдро• 14 мая 2024
Ответ дляВесела моль
Так, але перфекционісту не допоможе моделювання, що станеться, якщо не прибрати, а окрщику - допоможе. Я про те, що то порада не для періекционістів, про яких мова.
Оскорбляю всячески• 14 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Мені 46. Не пройшло.
Весела моль• 14 мая 2024
Ответ дляДон Пэдро
Ага, зрозуміла. Дякую)
Шукаю стакан• 14 мая 2024
Ответ дляДон Пэдро

Невже я маньяк? 😂
Відстань між вішаками не вимірюю звичайно, але все інше так - чашки ручками повернуті в один бік, стільницю тру постійно, плиту після кожного прийому їжі, в шкафу все наглажено і складено як під лінійку. Єдине, що чоловіка так і не переробила, як був засранцем 25 років назад, так і залишився. Я йому виділила шафу окремо і навіть туди не заглядаю (оце було для мене реально складно - забити на шафу чоловіка, знаючи, що там Армагедон). Найстрашніше, що мені оцей перфекционізм не заважає жити, я навпаки кайфую від порядку. Я не отримаю кайф, коли піду в кафе чи просто гуляти, а в мене вдома десь щось не ідеально.
Дон Пэдро• 14 мая 2024
Ответ дляШукаю стакан
Невже я маньяк? 😂
Так. Мене теж здивувало, що замість того, щоб стояти і вигукувати захоплення, вони погнали його шукати.
У мене теж є окрема шафа чоловіка :) там джинси, футболки, його улюблена гантеля, ліки, зошит з контактами, туристичні ножі і пляшка коньяка :) у шафі для трусів у ванні у нього окремий контейнер на верхній полиці, щоб я не бачила, що вони у нього не складені рівними конвертиками, а накидані як попало. І увага! У нього є окремий туалет:)
Шукаю стакан• 15 мая 2024
Ответ дляДон Пэдро
Майже як у мене😂