Бритоножка• 14 мая 2024
Як перестати вірити у порчі? Як позбавитися магічного мислення?
Библиотекарь• 14 мая 2024
Тобто ви розумієте, що все це казки, та продовжуєте вірити? Ох, це цікаво.
Говорю-балакаю• 14 мая 2024
Критическое мышление или есть или его нет, тут уже ни чего не поделаешь.
Бритоножка
• 14 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
В більшості розумію, але все одно не достатньо цього
Бритоножка
• 14 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Це хтось на вас порчу навів, що ви вірите у всяку маячню
Ні
Кицюююня• 14 мая 2024
Просто усвідомити, що це ваші невдачі і це лише ваша відповідальність, а не перекладати її на «тих хто на вас порчу наводить»
Библиотекарь• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Ну то і не ростраюйтесь. Є купа науковців вищої категорії, які вірять у богів. Ну, що ж поробиш?
Мафиозная• 14 мая 2024
Зрозуміти, що ви нікому нафіг не всралися)), щоб на вас ще й порчу наводити
Кицюююня• 14 мая 2024
Ответ дляЕлена-1516
Треба просто вирости і взяти відповідальність за своє життя на себе
100%!
Це ж так зручно казати, що, на приклад, з робою не щастить, бо порчу навели. А не тому не щастить, що погано вчилась та спеціаліст так собі. Або на городі не росте, бо сусідка чаклунка, а насправді не росте, бо треба пушити та поливати
Неваляшкина• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
А що саме магічне вам імпонує?У вас може бути тривожний розлад через стресс.
Едимнаморе• 14 мая 2024
Хорошая позиция у автора: если что-то плохое, то виновата не автор, а порча))))
Конфиденциальность• 14 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Это не одно и тоже. Ученые верят в неопознанное, а не в рандомайзер карт таро
Бритоножка
• 14 мая 2024
Ответ дляНеваляшкина
Багато забобонних друзів поруч. А в мене дійсно тривожність
Починаю себе накручувати, що дійсно щось магічне існує і мені буде пороблено
Неваляшкина• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Пороблено? Ким?
В мене знайома після окупації боїться знову там опинитися. Бо вибиралася дуже складно. І боїться тільки, коли вночі усю кімнату наче вдень освячує спалахами снарядів. Міфічних істот і магіїї - ні.
Сама вумна тутички• 14 мая 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
💯
Своего не предлагать• 14 мая 2024
Я верю в волшебных существ и имею доказательства! Например, за зиму гномики в шкафу ушили всю одежду моей жены на несколько размеров, и теперь на нее налазят только босоножки!
Бритоножка
• 14 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
цікаво, а в Бога вірите?
Можливо є якийсь творець, не знаю
Але в того, що в Біблії написано - ні
Сама вумна тутички• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Автор, а коли у вас все добре складається, то це чия заслуга?
Бритоножка
• 14 мая 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Я розумію що і погане і хороше - це тільки мої заслуги
Сама вумна тутички• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Ну от і все. Не існує ніяких пороблено. Існує тільки збіг обставин,який призводить до тих чи інших наслідків.
Рожки-да-ножки• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Автор, а зачем переставать в это верить? Параллельный мир неопознаного действительно может существовать. И есть он или нет - точно вам никто не ответит. С другой стороны, то, что мы имеем сегодня - почти всегда результат наших действий или бездействий вчера.
Экспертиза• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Избавиться от инфальтильности, взять ответственность на себя. Это же очень удобно - магия - я не владею своей жизнью, ничего не могу сделать и не буду.
Тревога-тревогой, бахнули магния, подумали на что можете повлиять и составили план. А раз не влияете, то нечего небо держать, это от вас не зависит и не о чем переживать.
З вишневого садка• 14 мая 2024
Ну если так взять порча существует.но ,брешь в вас энергетическая,работайте над собой и цеплять это не будете
Альдебаран• 14 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Можливо є якийсь творець, не знаю
Але в того, що в Біблії написано - ні
багато недурних людей вірять, що є сутності, які вселяються в людину як раз через подібні страхи - це як енергетична доріжка для них. І потім вони продукують ще більші страхи, ненавість/неповагу до когось ( або до себе) і цією низькочастотною енергією живляться. Дух повинен бути у людини сильним - в першу чергу усвідомте це