Патриоточка• 14 мая 2024
Какой культовый интересный сериал Вам понравился больше всего?
Я смотрела
Отчаянные домохозяйки
Игра престолов
Мост
Убийство
Убийство на пляже
Анатомия страсти (не полностью)
Озарк
Во все тяжкие
Бумажный дом. Это те, что больше всего нравятся
Посоветуйте, хочу такой крутой , как эти названные мной
Отчаянные домохозяйки
Игра престолов
Мост
Убийство
Убийство на пляже
Анатомия страсти (не полностью)
Озарк
Во все тяжкие
Leonka Boo• 14 мая 2024
Домогосподарки такий бісявий серіал, жах просто. Усіх головних героїнь кабінет психолога/терапевта очікує з нетерпінням.
Тоска в носках• 14 мая 2024
Ответ дляTammy21
Дякую. І за вітання і за те, що слідкуєте. Дивно, що ви самі встигаєте ті серіали дивитися.
Не буду, мабуть, вам писати, що я на форумі під роботу сиджу. Ну, щоб не тригерити)
Пс. То ви всім фейлспамити?
А під роботу на сайті сиджу - це як? Ви ж завжди включенная тут , як то кажуть )
Знову ж таки, якщо не приватне інфо
Ответ дляТоска в носках
Не те що слідкую за вами - просто вас складно не замінити через аватарку і висловлювання .
Ні, я серіали рідко дивлюся. Лише мільярди та suits, давно .
Ні, смайли не мої. Але вам поставлю бо ви мені відповіли
Розумію (за аву;). Просто вказала на деяку логічну непослідовність. Якщо ви мене часто помічаєте, то теж часто тут буваєте)
Мільярди, як не дивно, ще не дивилася, хоча давно в закладинках є. Треба буде добратися до них.
Тоска в носках• 14 мая 2024
Ответ дляTammy21
На жаль чи на щастя, я не часто тут. Але завжди коли тут - вас бачу.
Ну коротше, рада вас і сьогодні бачити 🙌
Ответ дляТоска в носках
Знову ж таки, якщо не приватне інфо
Отака офігезна в мене робота) Хоч я тут далеко не завжди. Сподіваюся, скоро частину процесів передам і буду ще рідше)
Що конкретно вас цікавить? Як можна працювати коли в тебе кілька дивайсів?)
Тоска в носках• 14 мая 2024
Ответ дляTammy21
Я мала на увазі : що мабуть складно роботу роботать, коли читаєш сайт тут і відповідаєш, і коментуєш і тд
Або то я не мультізадачна)))
Ответ дляТоска в носках
Або то я не мультізадачна)))
В мене рдуг, я інакше і не працюю) Постійно треба переключатися, коли не в фокусі, а так як зараз з людьми працюю, то фокуса і бути не може. Тому отак)
Та легко!• 14 мая 2024
Доктор Кто
Мост
Настоящий детектив
Если копнуть в 90-е - то Секретные материалы и абсолютно безбашеный Lexx.
Мост
Настоящий детектив
Тоска в носках• 14 мая 2024
Ответ дляTammy21
Хоча і не впізнаю, порадію у відповідь)
Я рідко під імʼям тут , тому впізнати складнувато.
У нас з вами були склокі , як тільки я вас вперше бачила тут (на початку року плюс мінус), ви на мене катили-я на вас. Потім я вас не сприймала і мене все в вас тригерило- від вам до коментів. А з часом стало нейтрально , а зараз ви мені навпаки цікава. Коротше, сайт і спілкування тут також можуть бути тренінгом для себе 😅
Leonka Boo• 14 мая 2024
З тих, що тут не перечислили подобається Мислити як злочинець/
Criminal Minds. Старенький, але класний.
Sir le Noir• 14 мая 2024
Если речь о культовых, то больше всего понравился сериал Mad Men.
Из комедийных
’Друзья ’.
Из комедийных
’Друзья ’.
Хропочка з гривкою• 14 мая 2024
Сверхъестественное, Гримм, быть человеком, бесстыжие, дневники вампиров, древние, хорошие девчонки
Ответ дляТоска в носках
Дякую за відвертість ♥️ Згодна на всі сто з останнім реченням)
КучМала• 16 мая 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Сверхъестественное только из-за Дженсена Эклза.
такой красавчик нереальный. до появления ангелов сериал просто супер.
Я не чарівниця вам• 16 мая 2024
Гримм
Однажды в сказке
Люди будущего
Ван Хельсинг(сериал)
Игра Престолов
Сияющие
Вспомни,что будет.
Аванпост(сериал)
Константин(сериал)
Академия Амбрелла
Тень и Кость
Однажды в сказке
Люди будущего
Ван Хельсинг(сериал)
Игра Престолов
Сияющие
Вспомни,что будет.
Аванпост(сериал)
Константин(сериал)
Академия Амбрелла
Тень и Кость
Я не чарівниця вам• 16 мая 2024
Все женщины ведьмы
Саванна
Район Мелроуз
Беверли Хилз
Бангкок Хилтон
Саванна
Район Мелроуз
Беверли Хилз
Бангкок Хилтон
Я не чарівниця вам• 16 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Гримм, Однажды в сказке
Мои тоже они любимые
Посмотрите сериал
’Люди будущего’,может тоже зайдет,там правда один сезон.
И это сериал мистический назвается
Вспомни,что будет.
А еще нравится
Волчонок/Оборотень
Посмотрите сериал
И это сериал мистический назвается
Вспомни,что будет.
А еще нравится
Волчонок/Оборотень
Я не чарівниця вам• 16 мая 2024
Автор,сериал мистический,правда мата много и пошлый
Отбросы/Плохие
И тут много эротики,сериал про вампиров
Настоящая кровь
Отбросы/Плохие
И тут много эротики,сериал про вампиров
Настоящая кровь