Шлях до зірок• 14 мая 2024
18 мая, что планируют делать ваши мужчины?
После вступления в силу нового закона про мобилизацию, какие планы у ваших мужчин?
(интересуют ответы тех, у кого нет брони/отсрочки и кто не служит).
Будут увольняться с работы?
Перейдут на удаленку?
Будут увольняться с работы?
Перейдут на удаленку?
Результат:
вже голосів:
239 (49.59%)
Продолжат работать офлайн
178 (36.93%)
Будут работать онлайн
65 (13.49%)
Уволится
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Пора уже понять , что это спланированный геноцид со всех сторон . По сути украинцы против всего мира , который пытается уничтожить нас как нацию , не обычные люди конечно , верхушки стран. Они дали раше на это полный карт бланш .
Точно
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Тут главные пугалки - заставят воевать , буряты изнасилуют , а на то , что уже сейчас , а не когда - то там , людей похищает , избивает ( иногда до смерти ) тцк , их не волнует , то ж не рашисты , своим можно .
Удалено администрацией...
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляYuljwa
Вам нужен ответ на вопрос, чего нас пугают теми, кто ведёт 27 месяцев геноцидную войну и обстреливает мой, например, город кабами, миллионник , жилая застройка?
Да нет, все отлично, они просто зайчики пушистые.
Если вы готовы сотрудничать, то реально , бояться нечего.
А вообще, какое же дно ждунское
Так сами воюйте,сами себя защищайте.
Лично.
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Удалено администрацией...
Да конечно, пойдут они.
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляmymoly
Тобто ми ведемо війну за збереження нації. Наймаємо на роботу громадян іншої країни, а самі будемо героями. Це така стратегія перемоги
Ну да, отправлять на убой сотни тысяч мужчин это борьба за сохранение нации.
Полковой раввин Изя• 15 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Скорее, это самогеноцид.
Полковой раввин Изя• 15 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
И даже за вышиванки не расстреливают?
Соната любви• 15 мая 2024
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
здесь ясно только одно.
бог метит шельму.
В темі про Бутусова вже писала. Це для тих хто виїде через парашу, хто нормально буде жити в окупації, для тих кого не надо запугивать убийствами и насильством от кацапов.
⏺Воєнні злочини росіян на Харківщині: людей тримають у підвалах, погрожують стратою!
Росіяни знову окупували території Харківщини й вчиняють там воєнні злочини. Стало відомо, що у Вовчанську ворог утримує цивільне населення в підвалі. Людям погрожують позасудовою стратою та примушують до виконання примусових робіт.
👉 Місцеві жителі, які змогли евакуюватися, розповідають, що у підвалі їх утримували майже 3 доби! Їм пощастило виїхати, проте там залишаються інші люди, яких силою утримують росіяни. Евакуйовані зазначають про утримання в полоні цілої родини, а також волонтерів. Вони зауважили, що чули розповіді від окупантів про намір розстріляти мирних жителів.
Наголошу: такі дії російських військовослужбовців та їх командування, яке віддає накази щодо утримання цивільних, – пряме порушення Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.
Про ці злочини та порушення прав людини Росією проінформую міжнародні організації!
‼️Окрім цього, звертаюся до всіх громадян, які проживають поряд із зоною активних бойових дій – не чекайте милості від окупантів, евакуюйтеся! Наразі для цього цілодобово та безкоштовно працює урядова “гаряча лінія”: 0 800 339 291
У разі, якщо вам відомо про взяття в полон цивільних громадян, факти позасудових страт, катувань чи інші злочини, вчинені росіянами, повідомте про це в найближче відділення поліції або звертайтеся до Офісу Омбудсмана за телефонами: 0800501720; 044-299-74-08 й ми побудуємо подальший алгоритм дій.
☝️Наголошу, що на Харківщині працює моя Представниця Оксана Червякова. Наразі вона приймає звернення від тих, хто постраждав від агресії РФ, та перебуває в постійній комунікації з органами влади і представниками громадянського суспільства (громадськими організаціями та благодійними фондами, волонтерами)
Ворог підступний і цинічний, ми маємо об’єднуватися, допомагати одне одному й підтримувати українських Захисників і Захисниць!
Можете й далі ставити рукалицо.
Ирина-bbd0• 15 мая 2024
herba fresca из германий продолжаем оправдывать российскую оккупацию и рассказывать что кацапы украинцев не убивают?
Ммм?
Ирина-bbd0• 15 мая 2024
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
Лично хочешь спросить почему не бреет?)))))))
Аха