Дівчата, хто мешкає з дітками у Польщі, та получає виплати 800+. У мене таке питання, вони приходять кожен місяць в числі чи по різному може бути? Бо у тому місяці перший раз получила, прийшло 1 квітня, а в цьому немає. Підкажіть будь ласка. Дякую Вам.
Marie-Antoinette2• 14 мая 2024
+- одного числа, если припадает на выходные день выплаты могут прийти раньшеВыезжали из Польши? Могли отменить
Ответ дляMarie-Antoinette2
Нет, не выезжали , три месяца тут.
Ответ дляnata.ant
Автор до кінця місяця прийдуть,як не буде то тоді підете в зус
Дякую за відповідь.
Ответ дляnata.ant
Ніколи не приходили в один день,буває на початку, буває в кінці місяця,але я не біженець
Дякую