Запасная спина• 15 мая 2024

Діснейленд- хто відправляв своїх дітей туром? З іншими дітьми

Без батьків
Порадьте куди звернутись
І чи варто.. 12 років
автор Запасная спина • 15 мая 2024
Я в інсті знайшла тих хто возить
Може ще хтось знає через кого можна поїхати
Автобусний тур до Парижу
5 днів 700 євро
Цветочница• 15 мая 2024
Наших повезут от школы. Но мы в Европе.
автор Запасная спина • 15 мая 2024
Вони будуть і у Відні, Страсбург, Прага, Париж
Тобто кожного дня відвідають якість міста
автор Запасная спина • 15 мая 2024
Ответ дляЦветочница
Наших повезут от школы. Но мы в Европе.
Шукаю із Києва
Фляшунька• 15 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Такі тури жахливі навіть для дорослого, краще вибирати якесь одне місто на пару днів
автор Запасная спина • 15 мая 2024
Ответ дляФляшунька
Я в такі тури не їздила але завжди мріяла побувати за короткий проміжок в багатьох країнах
Щоб от все і відразу і зрозуміти що таке Європа
Фляшунька• 15 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Якраз нічого не зрозумієте і не побачите толком
ir.zhuck• 15 мая 2024
Ответ дляФляшунька
таким чином точно не зрозуміти, що таке Європа.
і ці переїзди і сон в автобусі
то дитина сильно вимотається.
це не відпочинок буде...
So_so• 15 мая 2024
Моя дочка много ездила
https://www.facebook.com/RainbowClubCamp
220В• 15 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
В таких турах не побачиш Європу. Навіть 4 дні в одному місті не завжди вистачає, особливо, якщо це Париж та Відень. На дійснейленд не завжди вистачає дня зранку до пізньої ночі. Там черги великі на всі найкращі атракціони. Це буде в вас для галочки,що дитина з´їздила. А по факту вона промурижиться в автобусі. В мене чоловік в такий тур їздив. Це жах. Каже нічого не побачив.
интайм_не_предлагать• 15 мая 2024
В 12 лет им до одного места то все
Устанет, вымотается. Не оценит. Им нужен тюлений отдых. А не за неделю 8 городов
автор Запасная спина • 15 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В 12 лет им до одного места то все
Дякую що відмовили мене
интайм_не_предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Дякую що відмовили мене
Моему 14, почти 15. И только сейчас начали ездить
И то, начинает бухтеть при переездах. А в таких турах, все галопом. Это мы, взрослые, можем уловить, что-то услышать, запомнить, а они не смогут. Галочка стоять будет, был там-то, но что видел, где ходил, никогда не вспомнит
автор Запасная спина • 15 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дякую вам
Добре що я сюди написала, бо загорілася була
интайм_не_предлагать• 15 мая 2024
Как раз перед ковидом были в испании. Барселона, малага, Валенсия, мадрид и тд. Знаете что запомнил? Порто вентура парк. Аттракционы, синий лёд и что горло от криков сорвал. Останое в машине просто в телефон залипал. И пофиг ему было на те города. Сейчас уже получше
автор Запасная спина • 15 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А ви через яку фірму закордон їздите? Малого возите
интайм_не_предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Сама. Точнее семьями собираемся и едем. На нескольких машинах. Дети почти одинаковые по возрасту