Дрібка щастя• 15 мая 2024
які недорогі зарядні станціі, щоб 2 розетки було а не одна?
на випадки вимкнення електроенергіі
Тумба-юмба• 15 мая 2024
Ответ дляХата на мати
переноска?
реально, вставить в станцию и подключать. но какая-то рукоголовая уже прошла мимо
Птица секретарь• 15 мая 2024
Вам нужна Інвертор, перетворювач напруги чиста синусоїда Pure Sine Wave Inverter 12-220В - этого добра на Али полно до 150 дол- нужно брать на 5000 - там и холодильник и тел и много чего тянет! аккумулятор хороший и зарядное - на сейчас за весь комплект можно в 15 - 17 тыс вложиться
Зайченя• 15 мая 2024
Краще дивитись на інші параметри, в першу чергу ємність та вихідну потужність. Якщо лише одна розетка, то проблема в принципі легко вирішується підключенням подовжувача з необхідною кількістю розеток
ЖаннаНеАгузарова• 15 мая 2024
Справа не у кількості розеток - це можна вирішити переноскою.
Справа в тому що ви плануєте у нього включати.
Дрібка щастя
• 15 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
а воно точно так спрацює?
Дрібка щастя
• 15 мая 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
одна для підживлення оптоволокна інтернету, друга для роутера. ну і супер якби ще трошки ноутбук можна було підживити.
а не знаєте ці станціі треба якось заряжати регулярно?
Психологічка• 15 мая 2024
Ответ дляДрібка щастя
а який саме?
Дивіться, який вам потрібен, у них мабуть у всіх не менше двох розеток.
Зайченя• 15 мая 2024
Ответ дляДрібка щастя
Заряджала в липні минулого року, простояла без роботи до квітня, дістала перевірити, заряджена на 60%. Якщо використати, то на моніторі все відображається, рівень заряду, час роботи при поточному навантаженні.
На такі потреби, як Ви пишите, найпотужна станція не потрібна. Правда ніхто не знає, які блекаути нас чекають((
На який бюджет розраховуєте?
ЖаннаНеАгузарова• 15 мая 2024
Ответ дляДрібка щастя
Исесвено! 😁
Нет святого же духа они работают.
Это обычный большой повербанк, зарядил - когда пользуешься он разряжается.
Для ваших целей хватит и небольшого.
У меня вот такой: AllPowers S300
Нет святого же духа они работают.
Для ваших целей хватит и небольшого.
У меня вот такой: AllPowers S300
Дрібка щастя
• 16 мая 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Исесвено! 😁
Нет святого же духа они работают.
Для ваших целей хватит и небольшого.
У меня вот такой: AllPowers S300
Нет святого же духа они работают.
Для ваших целей хватит и небольшого.
У меня вот такой: AllPowers S300
дякую!
- внизу написано що сайт 22го року, тобо схоже то стара ціна, бо на інших сайтах типу розетки там ближче до 12тис
А оцей не гірший?
Дрібка щастя
• 16 мая 2024
Ответ дляЗайченя
На який бюджет розраховуєте?
дякую. бюджет мінімальний, бо зараз перші місяці можливо не буду заробляти
Дрібка щастя
• 16 мая 2024
Ответ дляПсихологічка
- тут одна. я найдешевші дивилася
Дрібка щастя
• 16 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
без мужика я це все сама не зможу мабуть підключити(
ЖаннаНеАгузарова• 16 мая 2024
Ответ дляДрібка щастя
- тут одна. я найдешевші дивилася
Ця станція дуже схожа за характеристиками але вона трошки слабша - проте ця торгова марка більш розрекламована навіть не знаю плюс це чи мінус.
Мені не подобається що в неї вбудований блок живлення - якщо він вийде з ладу то потрібно нести в ремонт всю станцію.
Тої моделі що я вам запропонував блок живлення виносний, я його навіть не розпаковував бо заряджаю від зарядки ноутбука.
Ще до плюсів моєї станції я б відніс: дві розетки та два виходи на 12 в - їх можна використовувати для живлення наприклад LED ленти - як світильника.
Прилад може одночасно заряджатися та видавати вам напругу - це також вміють не всі зарядні станції.
Дрібка щастя
• 16 мая 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
дякую