Ухахайкина• 16 мая 2024

Хто робить ботокс для волосся, як часто оновлюєте процедуру?

ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2024
А зачем вообще делать этот ботокс для волос? После него волосы прилизанные и все
Неначасі• 16 мая 2024
А там після першої процедури є що оновлювати? На 2 місяці робить волосся гладким, бо заповнює волосину і пригладжує чешуйки, а потім , ще гірше ніж було..
Ашолюдискажуть• 16 мая 2024
Ответ дляНеначасі
Чому гірше?
Неначасі• 16 мая 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Чому гірше?
Звідки я знаю. Я ще в жодної, хто в нас на роботі робив ботокс, не бачила гарного стану волосся після 3-4 місяців. Тільки не пишіть, що роблять не у профі. Ходять дівчата в гарні салони.
Патриоточка• 16 мая 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Чому гірше?
Тому що пошкоджується. І потім тільки чекати, коли відросте. Або знову робити процедуру
автор Ухахайкина • 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Якщо на голові три волосини, то звичайно прилизане і негарно. А якщо своє волосся густе, але пушиться, то після процедури воно стає ідеально рівне і з блиском.
автор Ухахайкина • 16 мая 2024
Ответ дляНеначасі
Якщо майстер жахливий, то звичайно так і буде. Тому потрібно обирати гарного майстра і після з миття складу волосся буде аналогічним, як і до.
Маю сечі• 16 мая 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Чому гірше?
Наверное, повреждаются волосины, потому что чистая правда.
2-3 месяца королевишна, а потом вид и состояние в разу хуже, чем до.
автор Ухахайкина • 16 мая 2024
Ответ дляНеначасі
То в такий салон значить ходять . Моє волосся стало після ботоксу ще кращим в тому плані, що відросла довжина.
До ботоксу довжину відростити не могла.
ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
И шо тратить такие деньги ради блеска и ровности? Вы серьёзно? Эта процедура вообще не несёт практической пользы
автор Ухахайкина • 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А яка користь від філерів? Візуал. Комусь подобається, а комусь ні.
У мене після ботоксу волосся виглядає гарно і користь є, бо завдяки ньому відросло. Склад змивається плавно. Без нього волосся як і до стає. Але для гарного ефекту, то тричі на рік потрібно робити..
ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
О боже,придумали какую-то лабуду,женщины это хавают и кормят этих недомастеров ботокса для волос.
От филлеров вообще пользы нет,они мигрируют по лицу и потом могут быть проблемы
автор Ухахайкина • 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
То будьте натуральною, хто вам заважає? Зранку вмились, пішли в світ тай все на тому.
Економія має бути економною. А я даю заробити і майстру по лазерній, і по манікюру, і косметологу. І о Боги ще раз в декілька місяців візажисту. Мене це не бентежить)
ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
Ну потом не жалуйтесь, что филлеры мигрировали по лицу,и у вас осложнения
Колят лицо себе, а потом оттек Квинке,и никто из этих косметологов не проверяет реакцию клиентки есть ли у неё аллергия на препарат
автор Ухахайкина • 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я і на ботокс для волосся на скаржусь, а ви тут написали купу постів, який то жах . Хоча тема про людей, які роблять ботокс, а не про те, аби розкритикувати.
Мозговая пилочка• 16 мая 2024
в мене три волосини, ну майже. і я зробила.це рай. феном просушив і воно вже гладеньке, рівно лягає, не пушиться. волосся доглянуте. 3 місяця хожу. буде ще робити.