Бентливуман• 16 мая 2024
Статья Украины доведение до самоубийства,вопрос
А как доказать что человека довели до самоубийства, если человек умер от самоубийства?
Ну то есть,делают какое-то расследование почему данный человек повесился ?
Он же уже мёртвый,он же не сможет сказать кто его довёл
Расскажите, как это происходит?
Кили и Манджаро• 16 мая 2024
Навіть якби людина могла це сказати і лишила передсмертну записку, то цього мало для доказу провини. Мають бути матеріальні докази: записи дзвінків, листи, покази свідків. І у того, кого звинувачують, має бути чіткий намір саме довести до самогубства, а не просто аб´юз. Взагалі дуже складно довести.
Пез Году Неделя• 16 мая 2024
Мають бути свідки, що людину, приміром, травили. Якщо це сталося на роботі, то могли бути скарги, в тому числі і письмові.
Метелики на душі• 16 мая 2024
а как убийство доказывают? экспертиза, что его не повесили для начала, опрос свидителей, которые общались с умершим, его диалоги и посты в соцсетях...
Забрызжу ядом• 16 мая 2024
Если найдут письма с угрозами или буллинг присутствовал или что-то в этом роде
Мелочунь• 16 мая 2024
А якщо людині сказали, що не кохають, і вона після цього здійснила самогубство. Той, хто це сказав, винен?
Несемо світло разом• 16 мая 2024
Розслідування роблять (у мене колись однокласник літом повісився, то приходили навіть до вчителя і допитували, чи не помічала схильності, чи передавала дані про необхідність бесіди шкільному психологу - хоча це були літні канікули і на момент трагедії вона його місяці 2 як не бачила взагалі).
Але реально щось довести дуже важко, це мають бути записи розмов, переписки, ’чоловік пішов до коханки’ не тотожно доведенню до самогубства, навіть якщо це підштовхнуло жінку до такого кроку.
KaterionOK• 16 мая 2024
. Встановлюється причинно-наслідковий звʼязок
Перевіряються різні версії
Ви можете по цій статті забити в єдиному реєстрі судових рішень і подивитися в описовій частині вироку, як саме в конкретній справі це було встановлено і які докази бралися до уваги
Перевіряються різні версії
Я натуралка• 16 мая 2024
А что с властью нашей?
Они ж до самой став доводят тысячи людей.
И будет еще больше.
Кто притянет Зелю?
И будет еще больше.
Кто притянет Зелю?
Бентливуман
• 16 мая 2024
Ответ длядама_из_декрета
Ви прощупуєте і готуєтесь?
Та нет,просто любопытно стало