Белочкой зови• 16 мая 2024

Неповна решта в супермаркеті

Касир відмовилася віддавати решту - 40 копійок, грубо крикнула, що немає взагалі копійок в касі.
Проте це систематично. Без вибачення, без попередження віддає решту без копійок. Стоїть довга черга, то всі, хто розраховуватиметься готівкою, не отримають копійок.
Це нормально?
Результат:
вже голосів: 129
100 (77.52%) Ні, повинна віддати всю решту
29 (22.48%) Так, це такі дрібні гроші
Ганцю в кєдах• 16 мая 2024
Ответ дляУдачная
В контексте отключений, сильно они полезны бывают
У нас давно вже термінали і у відключення працюють
ГороховаЯ• 16 мая 2024
Ответ дляБелочкой зови
І за цією логікою, якщо не буде гривень в касі, то і гривні можна не давати🤔
мій чоловік в таких випадках кличе керівництво магазину - йому принципово
Дівчина заглядєніє• 16 мая 2024
Ответ дляЛеди Репях
100% нет, это только в одну сторону работает)
Катя, ти?
Поміркована думка• 16 мая 2024
Ответ дляБелочкой зови
До речі, пані, коли немає електроенергії, то саме готівка дуже потрібна)
Все эти разы, когда вам обидели в магазине, электричества не было? Было, иначе бы вы подчеркивали, что речь идет о тех, кто рассчитывается наличными.
--
Вы ведете себя как человек, которого 5 раз изнасиловали ночью в парке и который на замечание, что пора бы уже прекратить ходить в этот парк по ночам, кричит - не оправдывайте насильника.
Carin• 16 мая 2024
Раньше хоть леденцы или какую-то мелочь держали под рукой чтобы заменить мелочь ) Сейчас программу лояльности хотя бы завели по номеру телефона, если не в состоянии инкассировать вовремя.
Верочка 100%• 16 мая 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Когда начнётся опа с электроэнергией, посмотрю на Вашу браваду
когда начнется опа пойдем с наличкой. до этого все вот эти копейки сейчас и всегда в дефиците- плачу картой и списывают и сотые доли гривны без вопросов и нареканий. зачем себе делать нервы??
АнтиТанкист• 16 мая 2024
за моїм досвідом, я вже навколишнім магазинам заборгувала як земля колгоспу, бо якщо розрахову юсь не карткою, то мені регулярно прощають 10,20,40, 50 копійок... ’колись потім занесете...’
Верочка 100%• 16 мая 2024
Ответ дляdreamsunny
Це порушення в законодавства, магазинам треба мати розмінні монети для видачі здачі в необхідної кількості протягом всього дня.
Але за відсутність розмінних монет передбачений лише невеликий адмінштраф .

Можна викликати адміністратора , щоб вам видали здачу в повному обсязі.
и штраф повесят на кассира, конечно.
у меня дочь бариста.
у них тупо администрация не озабочена тем, чтобы обеспечить разменными деньгами.
на дочь работает вся семья- берем деньги налом и платим везде. причем я скупаюсь в трех магазинах- а могла б в одном. и все равно этого не хватает и да, дочь не перестает удивляться- почему люди не лпатят картой. Приходят раз за разом и суют наличку, зная про хроническое отсутствие мелких денег((
Carin• 16 мая 2024
Ответ дляВерочка 100%
и штраф повесят на кассира, конечно.
у меня дочь бариста.
Вы же знаете почему: от гос-ва только сплошные угрозы блокировки карт, и коммунальщики как с цепи сорвались. Люди от греха подальше обнуляют карты и переходят на нал.
Верочка 100%• 16 мая 2024
Ответ дляCarin
ну я не вижу проблемы закинуть 500 грн на карту и заплатить за проезд, кофе и булочку.
ну это я.
и карты пока не блокировались- а проблемы есть уже с мелочью. причем последний месяц очень жестко с разменом
Nataliia• 16 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
Вне контекста этой ситуации, когда ж вы карты завести догадаетесь?
Осень карты помогали по. Отключениях света
Та_шо_ж_таке• 16 мая 2024
Ответ дляNataliia
В большинстве магазинов можно картой расплачиваться в том числе и без света.
Lacrimo• 16 мая 2024
2 роки працюю в магазині, у людей нема навіт 50 коп. , то звідки можуть взятись вони в продавця невеликого магазину? Більшість людей поф , сірники 1 грн уже, лишають навіть ті 50 коп, бо їм не треба того металу стільки! Ваговий товар робить різні суми, переживаєш за кожну копійку - плати картою , ні, сам готуся носити дрібні. Реально не бачила ні в одному магазині, де кожні 10 коп рахують чи дають ними решту, хіба є, але я за часи війни і до не памʼятаю ні одного такого випадку. Продавець яи касир не може кожному покупцю, яких у неї шт 200+ за день видати зі своєї кишені всі дрібні. З неї це вираховують, такі подарунки клієнтам!
курасаны• 16 мая 2024
Ну то зрозуміло, що в них не має копійок по 10 коп. Вони ж іх не хочуть приймати (багато де), а потім здачу не мають чим видавати. В мене от недавно не захотіли брати в магазині 10 коп, сказали в банк здавати. Хоча ці копійки ще ходять
автор Белочкой зови • 16 мая 2024
Ответ дляLacrimo
Тобто продавець має бути тільки в плюсі
А клієнти/покупці завжди в мінусі
Про існування закону ніхто не чув)
Поміркована думка• 16 мая 2024
Ответ дляБелочкой зови
Тобто продавець має бути тільки в плюсі
А клієнти/покупці завжди в мінусі
Про існування закону ніхто не чув)
Давайте, бегите через дорогу на зеленый свет по пешеходному переходу под мчащийся автомобиль - докажите, что вы в своем праве, а водитель нарушает ПДД.
автор Белочкой зови • 16 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
Якщо це швидка допомога, то нічого й доказувати. Я зобов´язана її пропустити)
Але давайте не впадати в крайність
автор Белочкой зови • 16 мая 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Прям орет на Вас регулярно?
Зазвичай я мовчу і не прошу решти. Роблю вигляд, що так і має бути.
А тут уточнила про копійки, то на мене голосно накричала перед всіма людьми.

І я вам скажу, що коли мені кажуть скільки-то копійок будете винні, я завжди приношу. Стараюся через пару хвилин або наступного дня принести. Ходжу, шукаю, але знаю, що я винна і маю віддати.
Carin• 16 мая 2024
Ответ дляВерочка 100%
ну это я.
Вы ошибаетесь: и суды уже давно завалены судприказами от коммунальщиков и уже немало рассмотренных дел касательно уклонистов. Это на фоне опять начавшихся отключений.
Так что, люди считают, что наличкой целее будет, и полностью правы.

Разве что кредитными можно пользоваться - и то...

По сути, у людей должен быть интерес оплачивать б/н: к примеру, сеть кофеен пусть заключит договор с Моно или другими банками о доп. к/б, или сделает скидку при оплате б/н, или просто инициирует программу лояльности. Но им пофиг, а расхлебывают сотрудники...
Життє Бентежне• 16 мая 2024
Ответ дляLacrimo
Я касир в супермаркеті. Замість 40 коп даю 50 коп.. 10,20 коп навіть не проговорюю,щоб дали, Хоча люди дивлячись на табло ,а більшість все ж пенсіонери дають ті копійки і вони мене дуже виручають цим, бо прийде людина і її конче треба ті 20 коп. хоч що роби..А вже 80-90 коп.округлюю до гривні.яБо інакше не можна ,будеш ложити свої. І завжди випрошую у людей ті копійки ,тому в мене завжди є решта... І пояснюю для тих що переживають,що ми вже на Мерс з їх копійок зібрали)))- Нам нічого не достається, від слова зовсім: здали касу - по чекам зійшлося та й добре. Всім миру та добра. І будьте добріше ,в такий важкий час .
автор Белочкой зови • 16 мая 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Проте в покупця не зійшлося, в такий важкий час його обманюють...
Життє Бентежне• 16 мая 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я з вами згодна. Робимо так.Даєте мені 10 коп.і я вам дам 50 коп. решти.. і у всіх все зійдеться. Або 60 коп.,а я вам гривню. Якось порозумітися треба ж.
LIANA171185• 16 мая 2024
Поэтому у меня карта)Не парюсь в обе стороны:и сдача не нужна,и мне мелочь искать не нужно.
На всякий случай наличка в кошельке тоже имеется в любом виде)