Не рахую, а вважаю• 15 мая 2024
Як повернути сплачені кошти?
Добрий день. Склалась в мене така ситуація.. Замовила товар в інтернет магазині, сплатила 6травня. Товар так і не відправили, гаряча лінія "кормила сніданками", сьогодні вже навіть не відповідають. Чи є можливість повернути свої кошти? Можливо є якась процедура звернення в банк, в поліцію. Чи я така наївна? Ціна питання більше 500грн.
Броніки для Моніки• 15 мая 2024
Якщо платили на рахунок фоп, то зверніться в банк,вам підкажуть процедуру. Можна пригрозити податковою,якщо не на рахунок фоп платили+кіберполіція.
Не рахую, а вважаю
• 15 мая 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
На рахунок ФОП. Дякую, завтра піду в банк.