Аноним с кешбеком• 16 мая 2024
Хто переписується з чоловіками з сз
Про що ви переписується, дівчата. Які теми. Мені щось і поговорити з ними ні про що...
Ксерокопия ночи• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
А далі? Розійшлися і не спілкуєтеся до наступного сексу? Чи весь тиждень потім переписується на тему минулого сексу? Ну от як це у вас дівчата? Чи ви рідко спілкуєтеся взагалі?
Скільки вам років?
Регионщица• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Повністю з вами згодна що повинен то він. Але на практиці - як кажуть, само пропливає гівно, за перлами треба ниряти)) Написують і пропонують такі що і даром не треба. А класні мужики, виходить що їх треба зауікавлювати, думати як я можу йому сподобатися, бо у них і так вибір огого
И сколько вы так их будете заинтересовать? Если ваша жизнь работа , ребенок и сериал, чем вы собрались заинтересовать (без обид)? Вам нужен человек с похожими ценностями, а не тот, за которым будете постоянно бежать.
Заведите себе прикольное хобби. У меня например high heels dance 😀 я конечно не со всеми далеко им делилась, но иногда могла и фоточку с тренировки выслать
Грабля• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну якщо поки що не пропонують. Далеко живуть, чи просто з інших причин, хочуть спочатку хоч трохи поспілкуватися. У мене це скочується до обговорення рутинних справ (бо блін, на жаль це і є моє життя, ну що зробиш) та і затухає. Самій їх кликати на побачення?
Зазвичай чоловіки не дуже люблять переписуватися і хочуть подивитися як буде спілкування вживу. Якщо максимум тижня 2 спілкуєтесь і він не запрошує це вже дивно і не треба на нього витрачати свій час. Самій пропонувати теж мабуть не треба, але якщо хочете ризикнути то можете
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Примите и полюбите себя такой, какая вы есть. Не умеете вести интересные диалоги - не ведите. В тягость диалог без встреч - переходите к следующему.
Мама фіфті цента• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
звідки ви знаєте що одні класні,інші-гімно о ті що ви їх зібралися завоювати- у них багато жінок,ви стомитесь навіть якщо щось буде, а там де думаєте гімно-може бути перлом, не вірте цим перепискам,це іскажає реальність,спілкуйтесь тими хто вами зацікавленний
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Та то вислів такий, я ні в коєму разі не вважаю якихось людей гівном