Аноним с кешбеком• 16 мая 2024
Хто переписується з чоловіками з сз
Про що ви переписується, дівчата. Які теми. Мені щось і поговорити з ними ні про що...
Птица секретарь• 16 мая 2024
Погугліть по ключовим словам ’питання на першому побаченні’ і задавайте їх
Мама фіфті цента• 16 мая 2024
перестала перепис.сразу говорю давай созвон-напр.мэссенджер , автор я месяц перепис.пока он ехал ко мне,так жалею,что не созвон.по телефону или видеосвязи чувствуется человек,твой не твой
Грабля• 16 мая 2024
Якщо діалог йде, то не важливо про що. Можна почати з одного, а закінчити на іншому. Якщо чоловік нічого не може розповісти або спитати, краще далі не спілкуватись.
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ні, я маю на увазі рутинна переписка, коли вже познайомилися, дізналися одне про одного, далі якось іде типу як пройшов твій день, що робиш. Ну а якщо тобі за... День проходить на роботі, плюс хатні справи, Та й таке. Особливо цікаво як переписуються дівчата що дітей мають. Попрацювала, прийшла погоджувала дитину, допомогла з уроками, помила посуду. Де той час на щось цікаве, і про що розповідаєте кавалерам? Ну не про уроки ж і порвану курточку сина
Ответ дляАноним с кешбеком
Якщо вже знайомі + є хатні клопоти - не краще поговорити 10 хв. по тел. на тему ’як пройшов день’, ніж відволікатися на переписку, придумуючи для неї теми ?
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
До останнього свого комента: маю на увазі, чим можна зацікавити чоловіка, якщо ти звичайна собі заклопотана жіночка, де там місце для якоїсь інтриги, цікавих подій і т.д.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Зачем всё это рассказывать незнакомым людям?
Мама фіфті цента• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
ну напр.я люблю готувати іноді страви як в ресторані,скидую їм фото(це такі прості блюда напр.млинці з семгою, теплий салат з грушами й уткою й т.д. -вони в захваті,чоловіки про їжу люблять теж говорити
Грабля• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Планувати зустріч і робити спільні спогади. Краще ж в житті спілкуватись, тип паче ви дорослі люди
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так я ц питаю, про що ви переписується, як будується ваш діалог. Ну от він пише привіт, як пройшов день, чим займаєшся. Ти пишеш - на роботі був завал (наприклад бухгалтерія). Зараз готую вечерю і дивлюсь (наприклад) турецький серіал. Що з рутини пересічної жінки може зацікавити , скажем так збудоражити чоловіка
Мама фіфті цента• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
а скільки ви так перепис.?якщо два тижні й нічого нема-натяка на зустріч,все кидайте це
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Этот диалог ваш ведёт к встрече?
Просериарила молодость• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Если у Вас дом, работа, дом, то нечем. Нужен мужчина который сам ищет размеренный быт, устает на работе и хочет обычных семейных вечеров.
Мама фіфті цента• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
я пишу так- не привіт а ’хрю,хрю
’ й зовсім по іншому будується розмова
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляГрабля
Ну якщо поки що не пропонують. Далеко живуть, чи просто з інших причин, хочуть спочатку хоч трохи поспілкуватися. У мене це скочується до обговорення рутинних справ (бо блін, на жаль це і є моє життя, ну що зробиш) та і затухає. Самій їх кликати на побачення?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
День прошел феерично. Не без приключений на работе, но я всё разрулила. Сейчас приготовлю что-то вкусненькое и с бокалом вина в руке займусь любимым делом.
Всё, что вы написали, только другими словами
Женщинас• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Такие не хотят ничего, не теряйте время
Регионщица• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Не вы его заинтересовываете, он должен заинтересовать вас. В таком обсуждении видно многое, образ жизни, ценности. Как человек планирует время, хобби. Есть такие уникумы просто звиздец. Как вспомню - вздрогну.
Из самых ржачных- пишет чувак- я в красных трусах. Я ему отвечаю- спасибо что без фото😂
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ой це було б чудово але мені приходиться англійською. Тому сильно не розженешся)))
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Про пози в сексі
Ну поговорили раз, два. А далі?
Мама фіфті цента• 16 мая 2024
Ответ дляРегионщица
а мне фото присылают
вообще без
Ксерокопия ночи• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну поговорили раз, два. А далі?
Зустрілись і сексимся
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляРегионщица
Повністю з вами згодна що повинен то він. Але на практиці - як кажуть, само пропливає гівно, за перлами треба ниряти)) Написують і пропонують такі що і даром не треба. А класні мужики, виходить що їх треба зауікавлювати, думати як я можу йому сподобатися, бо у них і так вибір огого
Регионщица• 16 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Если через неделю нет приглашения на кофе, это потраченное впустую время. Можно фоточки кидать- я на работе, офисный лук, настроение для прогулки и тд…но только если есть в ответ
Аноним с кешбеком
• 16 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Зустрілись і сексимся
А далі? Розійшлися і не спілкуєтеся до наступного сексу? Чи весь тиждень потім переписується на тему минулого сексу? Ну от як це у вас дівчата? Чи ви рідко спілкуєтеся взагалі?