Дівчатка юристи , потрібна ваша допомога! Така ситуація : сім*я виїхала за кордон , в Польшу, в УКраїні має декілька кредитів, які не погашає. Наразі Банк Кредит Дніпро погржує їм , надсилає сповіщення , що буде знімати кошти з польської карти і з укр. карточки. Здається , що вже борг продали колекторам. Рідні стараються їм допомогти коштами, але бояться перераховувати кошти на картку. В Україну повернутися бояться , що вже багато наросло штрафних санкцій. Якесь замкнуте коло... мені хочеться допомогти рідним цієї сім *ї хоч порадою..Я сама ніколи не була в такій ситуаціїї, тому прошу допомогу від вас. Мені дуже жаль маму цієї жіночки , вона плаче і не знає , чим зарадити. Може дуже все сумбурно , але як є..
TANYA 0 0 0 0• 17 мая 2024
Заробити гроші закордоном, приїхати і все сплатити. Вони думали , що дуже хитрі? Чи як?
РусалкаДністрова• 17 мая 2024
Авторе, ви хотіли створити срачик тут? Може і можливо трохи чим зарадити, але для цього потрібно бачити всі документи. Якщо банк телефонує, то колекторам не переданий скоріш за все. Зв´язуватися з банком, реструктуризувати і платити.
Viktiriia-ec46• 17 мая 2024
якщо рідні бояться перераховувати гроші на картку і готові допомогти, то нехай йдуть у банк, виясняють там ситуацію, і гасять кошти у відділенні банку, через касу бо у кожного банку є свої термінали
TANYA 0 0 0 0• 17 мая 2024
Мені цікаво, хто ставить ’рука обличчя’, сам що може запропонувати????
Є знайомі, які дотягнули з несплатою кредитів, що продавали квартири і переїжджали з міст в село
77 года рождения• 17 мая 2024
Всі питання з банком, навіть перебуваючи закордоном, можна вирішити через інтернетзв´язок, було б бажання.
А боржники сиділи рівно за бугром, допоки їм не повідомили новину про зняття коштів з ін.карт.
Нерухомість та ін. майно в Україні на боржнику є?
Ответ для77 года рождения
Майна немає
Odetta Furs• 17 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Майна немає
ну и все...если и будет решение суда - там только тело кредита будет - но если юристы банка или коллекторы по проверке видят ,что у должника ничего нет - они в суд не поойдут!
Ответ дляOdetta Furs
Їй сьогодні надійшло повідомлення , що її кредит передано до Європейської спілки у Польщі. Що це за спілка ? ми не знаємо.
Ответ дляViktiriia-ec46
Банк не хоче спілкуватися по чужим кредитам
Ответ дляДо
Від банку повідомлення? Це дуже дивно.
Від колекторів? То вони ще й не таке напишуть. Не зважати.
Бог зна звідки...на польській мові все , суми захмарні, кожну неділю шлють заплатить 1500зл, 300зл, 700зл . Кошмар, там ще й жіночка якась дивна, як на мене...
Viktiriia-ec46• 17 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
взнати у родичів в польщі реквізити по оплаті, номера договорів і платити через касу за них
Ответ дляБиблиотекарь
Це вже або їх хтось розводить або сім´я щось недоговорює, або родичка щось не так зрозуміла. Не втручайтеся. Хай самі забавляються.