ЯНаПэПэ• 17 мая 2024

Кто-то реально тоскует по совку?

В инете полно этих совко...почитателей,понимаю что это может даже боты. я не могу поверить, что люди добровольно хотят в эту большую северную корею обратно.Я бы не хотела в советский союз обратно.
Напишите что вам нравилось в ссср и что нет, напишите один пример плюс и один минус
Грабля• 17 мая 2024
Ответ дляКофе в лобби
Не, у 80-х
Вы что то путаете. Как развалился союз, то да, качество стало падать, начали добавлять и сою и хрен знает что в ту колбасу. В 80 было отличное качество.

Тумба-юмба• 17 мая 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Ну блин понятно же что тоскуют только ТО поколение пенсионеров. Отойдут старики некому будет тосковать .
Не треба так. Мої батьки зовсім не сумують за тим гімном.
Кофе в лобби• 17 мая 2024
Ответ длямегамоСГ
Я тоскую по 90м... Были живы бабушка с дедушкой, я ходила в школу, ела в столовой булочки и по вечерам смотрела Дикую Розу. Но своей дочери я такое детство не желаю.
Я, до речі, теж нормально в 90-х почувалася - вуз, дискотеки, гулянки. Проблема чим накормити, та у що вдягнути була не у мене, а у моїх батьків.
Але це не означає, що я хочу туди повернутися
Крошечка-хаврошечка• 17 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Да Вы что? Кто-то открыл границу для мужчин, что б они могли хоть куда-то выехать?
та можна бажаючим заїхати в окупацію... там окупанти вже наших мужчин мобілізують для війни з Україною.... мрія ватніка
Босота• 17 мая 2024
Удалено администрацией...
А_мій_самий_самий• 17 мая 2024
Ответ дляok1904
А майонез, що розслоївся в баночках? Або піддута сметана
Біля мене молочний був, мене туди завжди відправляли в обідню перерву зарані чергу зайняти. Мені років 7-8, стою, зима, мороз, я замерзла що ппц. Жінка за мною стукає в двері магазина і просить, щоб мене запустили погрітися. Продавщиця мене запускає, наказує стояти біля дверей, сама ж в цей час ставить на піддон великий бідон, черпає звідти черпаком сметану в три літрові банки, виносить банки в підсобку. Повертається з бутильком води, стає спиною до мене, виливає воду в бідон з сметаною, розмішує черпаком)) досі пам´ятаю, що та сметана на розлив вартувала 1 руб.10 коп))
Лівий Локіть• 17 мая 2024
Выросла в совке, все было в моем детстве прекрасно, спасибо папе, но совок мои родители ненавидят жестко

Love_Love_Love_• 17 мая 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Яких ще пенсіонєров?
А хто ці всі хто недавно кінчав тут в темах від спогадів про парад на пєєєєєрвоє мааая?
Tammy21• 17 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Возвращайтесь в Украину с детьми и пробирайтесь с ними в окупация, раз Вы такая умная, и посмотрим останется ли кто-то из вас жив, в результате такого путешествия. Я не писала, что мне нужен совок, я писала, что сейчас ещё хуже.
Я писала, що я др@#₴_ на совок? Чи що у мене сини? Чи що я хочу на рашу? Може я питала пораду? Ніт)
Якщо вам зараз ще гірше, то ви можете зробити краще. Рецепт я написала. І що цікаво, вас взагалі ніяк не тригернуло посилання на рашу)
Акукарача• 17 мая 2024
Тоска,и многие тоскуют,вам молодежи это не понять, за север Корею,пишите мы от нее не далеко,в может быть и твм
Сегодня я не я• 17 мая 2024
Да я не пам´ятаю толком що там було, але були живі батьки і дідусі з бабусями. От заради цього я б повернулась будь-куди.
Все питаю зарання• 17 мая 2024
Ответ дляГрабля
Особенно тосковать незачем. Но, что правда то правда, это качество продуктов. Особенно колбаса, сейчас это говнище даже язык не поворачивается колбасой назвать.
І скільки тої ковбаси ви бачили?Досхочу їли жителі совка її чи влаштовували ковбасні тури в мацкву? Зараз достатньо тих ковбас на будь- який смак, в ціні лише питання, домашню купляй від пуза у м´ясному.А совкові жителі могли так без проблем купити собі м´ясо те чи ковбасу.Не кажучи вже про екзотичні фрукти.Я банани перший раз попробувала в 11 років, це ж піздець так жити, як зараз подумаю. А вже про всякі авокадо ананаси й того пізніше, вже після розвалу тієї тюрьми народів
Murzeelka• 17 мая 2024
Мои родители в возрасте 70+ не скучают. Потому, что бизнесом нельзя было заниматься.

Но справедливости ради, вспоминают о том, что тогда был возможен социальный лифт. Бесплатно получить образование.
Кофе в лобби• 17 мая 2024
Ответ дляГрабля
Ні, не плутаю. Я тоді в старших класах вчилася, ми в КВК шкільні обіди обигрували, в тому числі ковбасу.
Частково була нормальна, а частково - зовсім ні. Ну і купити її, то був окремий квест - я вдень ходила в універсам, там викидали по трошки, бо ввечері батьки вже не заставали
Молчалка• 17 мая 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вам надо туда? Мне нет, я хочу нормально, спокойно жить в своей стране, а не бояться, что своё же правительство отправит на смерть моих детей.
Пані з калабані• 17 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Я супер-пупер• 17 мая 2024
Ответ дляГрабля
А як ви пам´ятаєте ті продукти, через 30 років. От мене завжди цікавило це питання?
Love_Love_Love_• 17 мая 2024
Ответ дляБосота
До 14 года большинство людей в Украине ностальгировали по нему. И скажите что это не так.
Слава Богу що я оточена меньненством
Тумба-юмба• 17 мая 2024
Як говорила одна бабуля з тіктоку’ що було гарного в ссср? Молодість, бля. І більше нічого’

А_мій_самий_самий• 17 мая 2024
Ответ дляГрабля
Я на Печерске жила, у нас было нормально. Тем более родственники работали в торговле.
Ну бачте, мій хрещений теж в обкомі працював, то в обох дочок по кооперативній двушці було))
А в декого батьки були інтелігенцією - інженерами, вчителями, їм красти було нічого, і взяток не було(
Tammy21• 17 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
А зачем советы раздавать когда их не просят?
Вы из окупации выехали в Германию, а не в Украину, будучи такой патриоткой и жаждущей отбить территории какие оккупированы.
Людина запитала. Я відповіла. Навіщо задавати питання про поради на Порадниці у чужому діалозі?)
Все що ви написали в останньому абзаці не має ніякого відношення до реальності. Взагалі.
Хвігура мічти• 17 мая 2024
От завтра начну тосковать
барабанщица• 17 мая 2024
Ответ длятяжкаялюдина
В сенсі цілодобова пропаганда про загниваючий захід куди всі мріяли потрапити. Збирали колекції баночок з під напоїв і пачок від сигарет. Дійсно найкраща країна 😂
Вы почему-то о глупом и плохом.
Босота• 17 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Слава Богу що я оточена меньненством
Удалено администрацией...
Кофе в лобби• 17 мая 2024
Ответ дляMurzeelka

Він можливий і зараз. Але не для всіх, так само, як і тоді
Молчалка• 17 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
тяжкаялюдина• 17 мая 2024
Ответ длябарабанщица
Вы почему-то о глупом и плохом.
Бо з гарного тоді була тільки пропаганда
мегамоСГ• 17 мая 2024
Ответ дляБосота
Удалено администрацией...
Вы когда в Украине были последний раз?
Love_Love_Love_• 17 мая 2024
Ответ дляБабульція
Моя бабуся, їй 89 років.
Вона у війну лишилася сиротою, вона вдячна, що завдяки совку її виростили, дали освіту, професію, роботу, общагу, потім збудували квартиру, взагалі було їй все зрозуміло, яка зп, яка пенсія буде, що відпустка раз на рік і путівка її чекає, як вони час проводили весело і тд.
Класно, але те що вона завдяки совку залишилась сиротою їй з голови вибили, як і вам
Фіфачка• 17 мая 2024
Смотря кто как жил,у кого были деньги,те ,можно и ностальгируют.
А пенсионеры советских фильмов на смотрятся и думают,что они тогда жили как в кино.