ПушАпница• 18 мая 2024

А что делают люди у которых нет денег на жизненнонеобходимую операцию?

Допустим, человек заболел,ему нужна операция, допустим она стоит 60 тысяч грн,а у больного нет таких денег, и у родственников тоже,то что делают в таком случае просто ждут когда человек умрёт?
Или родственники берут кредит или как?
Бавовна• 18 мая 2024
Ответ дляКучерявочка
А какие это операции?
Знакомые делали операции бесплатно в Украине.
Дурний жарт.
Нема грошей,лежиш в коридорі чи вмреш,чи родичі таки назбирають.

Бавовна• 18 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Більша частина життєво необхідних операцій робиться безкоштовно. Просто люди у нас звикли нести лікарям гроші.
Це де?
Бо в Києві швидше дадуть вмерти чим зроблять операцію безкоштовно
КАПСЛОЧНИЦА• 18 мая 2024
Ответ дляТрусиковед
серпень 23, пенсіонерка, планове направлення на видалення жовчного. Зробили лапару безкоштовно, лікар просто суперовий попався, докупали ліки, яких не було у лікарні за списком безкоштовно. Всього на 500 грн і ще компр.чулки купували.
А ми 10 к за таку ж операцію(
Плюс ліки,аналізи,чулки і т.д.
Ви в якому місті робили?
Трусиковед• 19 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А ми 10 к за таку ж операцію(
Плюс ліки,аналізи,чулки і т.д.
Ви в якому місті робили?
кременчук
КАПСЛОЧНИЦА• 19 мая 2024
Ответ дляТрусиковед
кременчук
Я про Київ